Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Eimantas_Blaze

Kas jus motyvuoja, siekiai/tikslai gyvenime, jūsų autoritetas gyvenime

Kas jus motyvuoja, siekiai/tikslai gyvenime. Bei kas gyvenime yra jūsų autoritetaa  

5 nariai balsavo

Ši apklausa yra uždaryta
  1. 1. Kas jus motyvuoja, siekiai/tikslai gyvenime. Bei kas gyvenime yra jūsų autoritetaa

    • Ar man atsakyti po jūsų pasisakymu.?
    • Ar man neatsakyti pu jūsų pasisakymu?


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, kilo klausimas. Kas jus gyvenime motyvuoja nepasiduoti, siekti kuo geriau, kas yra jūsų autoritetas? Kodėl? Bei jūsų planai siekiai gyvenime? 

Prašau nekomentuoti, be reikšmių komentarų. 

KVIEČIU PASISAKYTI KIEKVIENĄ, VISŲ JŪSŲ PASISAKYMAS YRA SVARBUS. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano motyvacija - galutinio rezultato išankstinė vizija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip, gyvenime turiu autoritetus, tai yra mano tėtis ir treneris. Jie yra mano gyvenimo pavyzdžiai, kurie leidžia eiti tolyn ir pamiršti visas nuoskaudas ar pralaimėjimus, dažniausiai taip save motyvuoju eiti į priekį. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 56 minutes(-čių), Arvydas_Torres rašė:

Mano motyvacija - galutinio rezultato išankstinė vizija.

Iš vienos pusės gerai, bet iš vienos pusės ir ne. Kodėl? Kadangi vizija galima susidaryti visokiausia, bet ar tai tave motyvus visa gyvenimą? O gi ne. Manau tikrai turi žmogų, kuris tave motyvuoja, tik jo motyvavimas nepastebi, nes nelabai nori. O su vizija, kaip sakiai nėra gerai, nes ką tu susidarai vizijoje, ne visada tai padarysi iš tikrųjų. Manau kažką tokio čia atsakiau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Eimantas_Blaze rašė:

Iš vienos pusės gerai, bet iš vienos pusės ir ne. Kodėl? Kadangi vizija galima susidaryti visokiausia, bet ar tai tave motyvus visa gyvenimą? O gi ne. Manau tikrai turi žmogų, kuris tave motyvuoja, tik jo motyvavimas nepastebi, nes nelabai nori. O su vizija, kaip sakiai nėra gerai, nes ką tu susidarai vizijoje, ne visada tai padarysi iš tikrųjų. Manau kažką tokio čia atsakiau. 

Aš visuomet prieš kažką darydamas susidarau viziją, t.y vaizdą kurios ir siekiu. Nėra žmogaus kuris mane motyuoja, yra galbūt tik teigiama nuomonė apie tą žmogų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...