Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

[ŽAIDIMAS]: Pakomentuok paskutinis ir laimėk prizą!

Rekomenduoti pranešimai

On 2019-03-10 at 13:32, Grazvydas_Samp rašė:

Mano blondzinka ok ramei buk 

Niekada gyvenime! Uzversiu, pakasiu, dingsi be zinios!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Lukas_Frederick rašė:

o pala, koks cia prizas?

Steam vartotojas su daugybe zaidimu, bet jau tu gali nerasyt nes as jau laimejes si priza :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas po manęs pakomentuos, tas bus tikrai nekoks žmogus, dq ir sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Monte_Gangga rašė:

Kas po manęs pakomentuos, tas bus tikrai nekoks žmogus, dq ir sėkmės

jei cia as komentuoju reiskias as mldc, kas po manes pakomentuos tures nupirkti alaus ir pakeli cigaru

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Jeremy_Soprano rašė:

jei cia as komentuoju reiskias as mldc, kas po manes pakomentuos tures nupirkti alaus ir pakeli cigaru

Alų mėgstu,galėsim kartu išgert, bet po manim pakomentavęs turės iki manęs atvažiuot ir kartu išgert tą ką aš nupirksiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), Monte_Gangga rašė:

Alų mėgstu,galėsim kartu išgert, bet po manim pakomentavęs turės iki manęs atvažiuot ir kartu išgert tą ką aš nupirksiu

Ooo mldc isgersim bet neturiu masinos ir teisiu tai po siuo postu pakomentaves tures atvaziuot iki manes ir paiimt ir nuvest iki Montes

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-11 at 15:37, Nick_Morris rašė:

Niekada gyvenime! Uzversiu, pakasiu, dingsi be zinios!

Gelai sutinku. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeremis pranešimus didinas, juk tai viskas ko gyvenime gali reikėti. Po manim pakomentaves neturi gyvenimo, ir da prapis bapkes kauliuke, ir dar pasibugins šrate, ir da  niekada netures looouuu raiderio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Orange_Nike rašė:

Jeremis pranešimus didinas, juk tai viskas ko gyvenime gali reikėti. Po manim pakomentaves neturi gyvenimo, ir da prapis bapkes kauliuke, ir dar pasibugins šrate, ir da  niekada netures looouuu raiderio

Tai taip ponas kada klanu priza gausi? Nes jau tvarka reikia daryti remygos klana uzdaryti puse vapse isnaikinti ir pns tad prasau tosha bet OrangeNikeRoadTOKlanuPriziuretojas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Jeremy_Soprano rašė:

Tai taip ponas kada klanu priza gausi? Nes jau tvarka reikia daryti remygos klana uzdaryti puse vapse isnaikinti ir pns tad prasau tosha bet OrangeNikeRoadTOKlanuPriziuretojas

Man siule klanų prižiuretoja, tipa 150e i savaite, jei gerai atliksiu darba, bet nah as gereu perekupinu maskes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Orange_Nike rašė:

Man siule klanų prižiuretoja, tipa 150e i savaite, jei gerai atliksiu darba, bet nah as gereu perekupinu maskes

Galejai neatsisakyti butum tvarka padares serveryje va as noriu buti forumo mod bet niekas neduoda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Jeremy_Soprano rašė:

Galejai neatsisakyti butum tvarka padares serveryje va as noriu buti forumo mod bet niekas neduoda

Tokia tvarka kokia aš padaryciau niekam nepatiktu, nes visi bijotu manes, ant kalenu tik šneketu su manim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...