Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Kahori_Nagatsuka

Garažo pasiūlymai.

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kahori_Nagatsuka
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Garažų
  • Kodėl tai yra naudinga?: Garažai turėtų daugiau naudos.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

 

  • Galimybė taisyti transporto priemone ( nors ir uždetas /bega )
  • Galimybe dėti keleta baldų iki 10 objektų t.y sofos, stalai.
  • Galimybė pakeisti sienas garažuose.
  • Galimybė duoti garažo raktą draugui kuris galėtų atidaryti vartus.
  • Teisėsauga negalėtų įsodint ar surakinti žaidėjo per siena kuris yra garaže užsidares nebent durys būtų atidarytos. 

@Max_Tosha @Invision_White acakikit noriu zinot ar dirbsit ties tuo ir ar apsimoka man galva nusidazyt violetiniai

  • Patinka 1
  • Naudinga! 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gali tekti dažytis galvą violetiniai. Reikalingos kitų nuomonės.

giphy.gif

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritarčiau dėl visko, išskyrus "Teisėsauga negalėtų įsodint ar surakinti žaidėjo per siena kuris yra garaže užsidares nebent durys būtų atidarytos. "

Ir taip šiuo metu, turite per daug saugių, karo zonų, kuriose be bėga režimo galite slėptis, nemanau, kad garažai turėtų prisidėti prie to sąrašo. Esi puikus pavizdys, ligoninėse prasislepi labai ilgai, kai nuo mūsų sprunki, tad turėtum ir dar vieną vietą kur slėptis - garaž, dėl to nenoriu pritarti šiam punktui. O visa kita pritariu, padidins garažų reikšmę ir naudojimą :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu vieno garažo savininkas ir esu visiškai už visas idėjas butu bent idomumas kažkoks iš garažo. Dėl teisėsaugos kaip myq pasake civiliai,klaniškiai turi zonas, bet galima padaryt kad teisėsauga galėtu garažo vartus išlaušti, kad sutramdyti nusikaltėli tokiu budu butu šiek tiek daugiau veiklos ir šiek tiek idomiau. O pvz kad išlaužti vartus reiktu susiburti 2-3teisesaugos atstovus.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš taip pat, už visas idėjas tik prieš, dėl isodinimo per sieną. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš taip pat už visas idejas, šiuo metu garazai nieko verti. Taip pat galbut galetume nemokamai atkelti masina i savo garaza?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš taip pat už visas idėjas, dar be šito viso galėtų padaryti jog teisesaugos atstovams galėtų eiti reketuoti sandėlius pvž konfiskuoti laikytas narkotines medžiagas, arba tarkim teisesauga turetu komanda kad pvz per koki masini tikrinima butu patikrintos visos turimos transporto priemones ir jei jos be draudimo ar tai be numeriu tiesiog jas galetu atiduoti mechanikams kurios butu nuvarytos i konfiskuotu masinu aikstele 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu už visus pasiųlymus, kadangi dabar garažai neatlieka praktiškai jokios funkcijos. Dėl teisesaugos - vartus išlaužti galėtų aras su /minuoti. Easy krč

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinoma, kad reikalingi šie garažų papildymai. Duos daugiau veiklos žaidėjams, bei pačio gyvumo šiai sistemai. Už, už, už.

Taipogi, reikia ir to, kad admin/vip negaliotų siekiant išsilaisvinti esant surištam; atrišti žaidėją galėtų tik tas, kuris jį surišo, ar klano vadas (arba bent jau, kad tai galėtų padaryti asmuo, iš to pačio klano). Teisėsauga turėtų išlaisvinti užgrobtus užminavus garažo vartus arba pagrobtasis susimoka savo pagrobėjui.

prieš 10 valandas(-ų), Ernys_Myq rašė:

Pritarčiau dėl visko, išskyrus "Teisėsauga negalėtų įsodint ar surakinti žaidėjo per siena kuris yra garaže užsidares nebent durys būtų atidarytos. "

Ir taip šiuo metu, turite per daug saugių, karo zonų, kuriose be bėga režimo galite slėptis, nemanau, kad garažai turėtų prisidėti prie to sąrašo. Esi puikus pavizdys, ligoninėse prasislepi labai ilgai, kai nuo mūsų sprunki, tad turėtum ir dar vieną vietą kur slėptis - garaž, dėl to nenoriu pritarti šiam punktui. O visa kita pritariu, padidins garažų reikšmę ir naudojimą :)

be to, reikalinga, kad teisėsaugininkas negalėtų surakinti žaidėjo neišlipus iš mašinos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pilnai sutinku su viskuom, o ypač dėl rakinimų ir įsodinimų teisėsaugos. Bent garaže negalės nk padaryti, jei tokie achujieline vaikai suėję, kad per grobimą prie pastato rakina 

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai manau reikalingos ir naudingos įdėjos. Nes garažai dabar neturi jokios vertės kaip laikyti nark/gun/pinigus arba mašiną joje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiktu,kad butu šios funkcijos, ypač su tais baldais kokia sofkute pasidedi, staliuka ir tūsini su chebra :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai aisku kad sitie dalykai reikalingi, vis del to teisesauga turi daug pranasumu sulyginus su klanais tai manau jog tai butu visai neblogi dalykai kurie butu ideti I serveri :) (BUS KOMENTARU MEMEME PASAKYT KAIP TSSG TURI PRANASUMU MEEEEEEEEEEEEEEEEEEE)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įgyvendinta, ačiū už idėją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...