Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.3.6

Max_Tosha

Mechanikų direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

Mechanikų direktoriaus rinkimų apžvalga

FEZggoI.png

2019  01  25

Sveiki, žaidėjai,

Didžioji dauguma dalyvių visiškai neįvertino klausimo susijusio su veikla. Vieni vardijote savo „užimamas pareigas“, kiti teigėte, kad esate bedarbiai arba nieko neveikėte. Klausimas nėra sudėtingas. Buvo tikimasi tiesiog aiškių atsakymų, kokia yra Jūsų veikla, pavyzdžiui, padedate Serverio žaidėjams; prekiaujate ginklais; keliate kitų žaidėjų ridą; žvejojate ir panašiai.

Vardinti priežastis, kodėl norite tapti Mechanikų direktoriumi neturėtų būti sudėtinga, jeigu esate tuo tikras. Tačiau, vieni labai išskirdavote tokį aspektą, kad tiesiog dar nesate buvęs direktoriumi. Toks ėjimas per galvą kūlversčiais yra labai neatsakingas ir nesąžiningas. Todėl, kad iš atsakymų matyti, kad Jums rūpi tik turėjimas/buvimas direktoriumi ir visai nesvarbu kokiu. Nepaaiškinate, kodėl norite būti būtent Mechanikų, o ne kito darbo direktoriumi.

Vieniems išties neblogai sekėsi įvardinti Mechanikų tikslą (vienaskaita). Klausimas buvo aiškiai suformuluotas, kad reikia tikslo. Tačiau, jis niekam nedraudė įvardinti tikslą ir jį paaiškinti, kodėl būtent toks tikslas; kodėl to reikia; kaip to bus pasiekiama. Tai yra anketa ir labai svarbu, kad anketoje gebėtumėte save tinkamai pristatyti Direktorių prižiūrėtojui, jog jis Jus pasirinktų.

Šioje anketoje buvo vertybinis klausimas. Reikėjo pasirinkti A arba B variantą. Visi pasirinkimai buvo teisingi. Tai buvo tiesiog dalyvio prerogatyva rinktis sau labiausiai tinkamą. Didelių aiškinimų dėl variantų – neteigsiu. Tačiau daugeliui parūpo paskutinis pasirinkimas tarp [Nuotrauka] ar [Gėlės]. Šis pasirinkimas tikriausiai ir buvo vienas ryškiausių. Beveik visi dalyviai rinkotės Nuotrauką. Nuotrauka simbolizuoja – prisiminimus, pastovumą, ilgaamžiškumą, dirbtinumą (faktine prasme, ne turinio); Gėlės simbolizuoja – akimirkai pelnytą džiaugsmą, laikinumą, atsinaujinimą, energiją (gyvybingumą). Ateityje panašu, kad tokie klausimai bus svarbūs ir geriausia, kad reikės paaiškinti pasirinkimą.

– Max T.

FEZggoI.png

Ernestas_Mind [6,614 XP] – kaip ir daugelis klausime su veikla įvardijai, kas esi, kuo dirbi („Dirbu medikuose <...>, Šiandien Kimba klano vadas ir įkūrėjas“), bet neišvardinai konkrečiai savo veiklos, kuo užsiimi. Paminėjote faktą, kad darbuotojų direktorius turėtų būti mėgstamas ir bendraujantis. Taip pat, „Turi būti įvertintas kiekvienas“, nesu tikras, kiek patyčios iš kitų žaidėjų yra realus ir doras kiekvieno įvertinimas. Nepamirškite, kad esate Serverio žaidėjas ir užimant Direktoriaus pareigas yra labai svarbu gebėjimas būti autoritetu ir pavyzdžiu kitiems. Toks elgesys su vienais ar kitais žaidėjais, kad ir kaip ten būtų yra nemalonus. Ypač neįvertinant kito žmogaus emocijų. Paminėjote, kad darbuotojams patinka, jog direktorius išleidžia atostogų į kitus darbus. Keista nuostata, nes darbuotojo palikimas ir išėjimas į kitą darbą, man asmeniškai suponuoja, jog darbas atsibodo arba kažkas nepatiko darbe (per mažai mokėjo; susipyko su darbo valdžia; nebuvo veiklų ir kt.). Plačiąją ar siauriąją prasme nereiškia, kad reikia rašyti plačiau ar siauriau. Tai reiškia, kad reikia apžvelgti platesniu arba siauresniu požiūrio tašku. Pavyzdžiui, klausime dėl darbo trūkumų parašėte sakinį, bet nieko neleidote aiškaus suprasti, kas čia norėta ir ko tikimasi, kaip turėtų būti ištaisomi tokie darbo trūkumai. Įvardijote gerą tikslą, jis man patiko. Tačiau, jeigu vienas klausimas buvo tikslo išsakymui Mechanikų darbe, tai nevalia kitame klausime, taip pat apibrėžti savo tikslo, t. y. išbūti 3 mėnesius, nepaaiškinant, kaip, kodėl būtent tiek ir panašiai. Apibendrindamas, galiu teigti, kad per daug yra suteikiama pasitikėjimo sau (na, kalbant būtent apie direktoriaus poziciją). Šiuose rinkimuose buvote labai populiarus ir neabejoju, kad daugelis Jus laikė favoritu ir galimai tikėjosi, jog Jūs būsite direktoriumi. Deja, bet ne viskas pasaulyje gražiausia. Toleruoti rinkimų metu nederamo elgesio – negaliu. Ačiū už dalyvavimą!

FEZggoI.png

Frankis_Electro [3,068 XP] – nereikia manyti, kad jeigu neturite kažkokių „užimamų pareigų“, tai reiškia, kad visa Jūsų veikla yra beprasmė ar nesvarbi. Nemenkinkite savęs. Tačiau patiko, kad įvardijote tuos kitus aspektus, kurių kitiems kandidatams pristigo. Ypač, kalbant apie bendravimą su kitais žaidėjais ar teikiant pagalbą jiems. Labai didelis pliusas Jums buvo dėl sukauptos Mechanikų darbo patirties. Esate dar nemažai darbų nebandęs ir nežinote, kokie jie. Tačiau daugiausiai darbo patirties turite būtent šiame darbe, kas rodo Jūsų kryptingą veiklą, kuo labai didžiuojuosi, nes kartais to labai daugeliui pritrūksta. Kalbėdamas apie tai, kas patinka darbuotojams – atsakymai buvo banalūs, tas ryškiai matėsi lyginant su kitais kandidatais. Manau, kad labai mažai dėmesio skyrėte darbo aplinkai, kokia ji yra, kad darbuotojams patiktų bendrauti, būtų linksma ir panašiai. Galbūt savanaudiškai, bet labai užtikrintai įvardijote, koks yra darbo trūkumas, kai kiti stengėsi kalbėti aukštomis materijomis arba permesti atsakomybę kažkam kitam, Jūs aiškiai įvardijote, kad darbui trūksta gero direktoriaus. Tai netgi sakyčiau yra „golden rule“, nes gali būti įvairūs trūkumai darbe, bet viską gali užglaistyti tinkamas, geras direktorius. Džiugu, kad vardindamas priežastis, kodėl pasirinkote tapti Mechanikų direktoriumi pradėjote nuo to, jog tai yra Jūsų mylimiausias darbas (patirtis tik patvirtina), jog esate užėmęs atitinkamas pozicijas darbe ir panašiai. Tai rodo, kad esate susipažinęs su šiuo darbu ir tikriausiai gerai jame orientuositės. Kone vienintelis nekalbėjote apie tai, kad tiesiog norite direktoriaus, bet aiškiai išdėstėte savas priežastis. Tikslas pasirinktas teisingai, bet kaip ir daugelis neišplėtojote ir nepaaiškinote jo: kodėl būtent toks tikslas; kaip to tikslo sieksite ir panašiai. Taip pat, įdomi mintis dėl /atstatytim komandos. Manau, kad to dar Mechanikų direktoriai praeityje nedarė. Apibendrindamas, galiu teigti, kad esate labai stiprus varžovas. Trūksta tik vadovavimo patirties, kurią tikiuosi įgysite būdamas direktoriumi. Ačiū už dalyvavimą!

FEZggoI.png

Simas_Dev [4,549 XP] – kaip ir daugelis klydote klausime su veikla. Atsakymas „dirbu ginklų prekeiviu“, nėra pakankamas. Turėtumėte įvardinti, ką dirbdamas šiame darbe atliekate, pavyzdžiui, prekiaujate ginklais, dalyvaujate grobimuose ar kitose klanų veiklose, gabenate ginklų dėžes ir panašiai. Ypač, šiuo klausimu galėjote išsiplėsti, nes paminėjote, kad bendraujate su Serverio žaidėjais. Manau, kad galėjote būti daug konkretesnis ir leisti geriau Jus pažinti. Mechanikų darbo patirtis pagal Jūsų dirbtus darbus užėmė antrą vietą. Todėl, Jūsų išvardinti tolimesni atsakymai iš tiesų šiek užtvirtina Jūsų išsakytus teiginius. Labai patiko, kad įvardinote, jog darbuotojams patinka „TeamSpeak“. Šiame klausime labai daug paskyrėte kalbėti iš esmės apie keliamas emocijas, pagarbos ir harmonijos buvimą darbe. Visiškai Jums galiu pritarti, kad, kai darbe yra smagu, gera tarpusavyje bendrauti, tai ir dirbti bus smagiau, tai teigs pozityvias nuotaikas, kels produktyvumą ir motyvaciją likti toliau. Todėl, Jūs labai tinkamai atsispiriate į gero direktoriaus pavyzdžio buvimą. Klausime dėl darbo trūkumų, įvardijote, kad darbuotojai nustūminėja transportą ir jį pristato į Konfiskuotų Mašinų Aikštelę (KMA). Nesu tikras, kiek tai iš tiesų yra trūkumas, nes vienaip ar kitaip, kažkas iš to pelnosi. Ir kitu atveju, tai turbūt trūkumas, kurio galbūt ir nepavyktų taip išspręsti. O, Jūs savo anketoje to neturėtumėte parodyti ar nukreipti atsakomybę kažkam kitam. Apmaudu, kad prieš mėnesį tik grįžote atgal į mūsų projektą. Direktoriaus siekimas turėtų būti nuoseklesnis, pastovesnis. Išdirbti 2 savaites mechanikų darbe gali nepakakti to, kad galėtumėte iškart šokti ant pjėdės stalo ir prisiimti atsakomybę valdyti šį darbą. Beje, taip pat, netekus Mechanikų direktorės, Jūsų niekas neribojo likti mechanikų darbe ir galbūt siekti šio direktoriaus posto, negu pereiti dirbti kitur. Labai patiko dėl /atstatytim mintis, žinoma, nežinia, kiek tai būtų realu praktikoje naudojantis. Tačiau, Jums gerai pavyko sugalvoti. Esate labai stiprus varžovas, bet vis dėlto, šį kartą konkurentai nebuvo mažiau svarbūs. Labai patiko Jūsų anketa. Todėl, liekate užimti garbingos pozicijos. Ačiū už dalyvavimą! Sveikinu!

FEZggoI.png

»»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.
»»» Nepatekusieji per 24 valandas gali kreiptis per Forumo žinučių gaviklį siekdami sužinoti savo nepatekimo priežastis.

 • Patinka 13
 • Naudinga! 2
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, naująjį Mechanikų firmos Direktorių. Linkiu didžiausios sėkmės, Electro ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, Simai, su garbinga vieta rinkimuose. Taip pat, sveikinu, Franki, su mechanikų vadovo kėde, tebūnie kas pasakyta garaže, tas ir lieka garaže, lauksim darbo vaisių!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu @Frankis_Electro tikiuosi bendradarbiausim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu franki, tikiuosi inesi daug geru ideju dar nematytu ir negirdetu, sekmes pareigose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tas jausmas kaip nori pirmiau sužinoti kas gavo neskaitęs ir pamatai, kad gale sveikina ne tave, o kitą kandidatą ir tau kaip ir liūdna, o perskaitęs analizę nesupranti, o paskui pamatai, kad tave sveikina ir sužinai, kad tu tikrai gavai tai toks didelis džiaugsmas, per pora min buvo daug emocijų :)

Labai džiugu matyti, kad pagaliau pasiekiau ko norėjau, o kas negavo tai nieko tokio su laiku bus dar manau tų pareigų. Bei dėkoju jums, kad buvote stiprūs kandidatai!

Laukite atrankos į mechanikus :) 

 • Patinka 2
 • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu :O 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai Electro :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didžiausi sveikinimai ;))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, bet kokiu atveju ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ką didžiausi sveikinimai naujajam Mechanikų direktoriui, palinkėsiu kantrybės su darbuotojais bei gero pasisekimo! 😘

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Paskelbta (redaguota)

Žavu. Sveikinimai.

Redaguota: Sveikinu, Benai'D, tebunie šios pareigos paskatina tave siekti aukštesnių pareigų. Tapk savanoriu!

Redaguota nario Slaptas_Mod

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įkyrumas, vaikiško charakterio demonstravimas viešai - šiai dienai man labiausiai tavyje užknisančios problemos. Šis sprendimas buvo kiek netikėtas, tačiau nepasakyčiau, jog blogas. 

Beje, linkiu patirti tą, ką patyrė ir @Sim_Gint, kaip bendros veiklos metu šakojaisi ir nėjai į veiklą :) 

O, šiaip sveikinu, linkiu įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus ir įrodyti savo vertę DPi nariui, o svarbiausia - žaidėjams.

 • Patinka 1
 • Naudinga! 1
 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

vaikiška, įkyri asmenybė, kuri tikrai nėra subrendusi pareigoms tokiame projekte kaip LV. Teisingai Einaras ir pasakė, kol kas - dar nereikėtų. Tegul paauga, tuomet gal ir bus kalba, dėl tokių pareigų kaip moderatorius ar direktorius. Nesitikiu nieko kito, kaip dar vienos panašios į Airio Medikus eros. Neskaitant to - sveikinimai.

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, nuostabi analize, kaip i pats Arturas, tikrai geras direktoriu priziuretojas. O Ernestai, negavai pareigu del to, jog vis dar lendi prie mano Karolinos :D

 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Nick_Morris rašė:

Sveikinu, nuostabi analize, kaip i pats Arturas, tikrai geras direktoriu priziuretojas. O Ernestai, negavai pareigu del to, jog vis dar lendi prie mano Karolinos :D

*Artūras
Ačiū už nuomonę.

 • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį Mechanikų direktorių linkiu sėkmės pareigose 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naujaji direktoriu. Dabar galesi netik laikrastukus rasyt visokius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu kažinau sveikinų 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 31 minutes(-čių), Lunatic_Exe rašė:

vaikiška, įkyri asmenybė, kuri tikrai nėra subrendusi pareigoms tokiame projekte kaip LV. Teisingai Einaras ir pasakė, kol kas - dar nereikėtų. Tegul paauga, tuomet gal ir bus kalba, dėl tokių pareigų kaip moderatorius ar direktorius. Nesitikiu nieko kito, kaip dar vienos panašios į Airio Medikus eros. Neskaitant to - sveikinimai.

 

prieš 37 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Įkyrumas, vaikiško charakterio demonstravimas viešai - šiai dienai man labiausiai tavyje užknisančios problemos. Šis sprendimas buvo kiek netikėtas, tačiau nepasakyčiau, jog blogas. 

Beje, linkiu patirti tą, ką patyrė ir @Sim_Gint, kaip bendros veiklos metu šakojaisi ir nėjai į veiklą :) 

O, šiaip sveikinu, linkiu įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus ir įrodyti savo vertę DPi nariui, o svarbiausia - žaidėjams.

Visi buvome tais žaidėjais. Vieni labiau rodo ir reikalauja dėmesio, kiti mažiau. Iš savo patirties žinau, kad tokie žaidėjai (kurie iškelia problemas ir išreiškia nuomonę) ateityje pasikeičia į subjektyviai bendraujančią asmenybę. Vienaip ar kitaip, kažkada turi būti pirmasis „bandymas“ su pareigomis, nes niekada ir nesusidarys patirtis, kuri veda link objektyvių ir našių sprendimų firmos, frakcijos ar tam tikros grupės naudos. Mano galva viskas priešaky ir tik pats Frankis parodys(-tikiuosi) kodėl pildė anketą ir kodėl tapo mechanikų direktoriumi. :P

 • Patinka 3
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...