Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Real_Binladen

Prisistatau Real_Binladen

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardasJustas
2. Kiek jums metų?19
3. Jūsų gyvenamoji šalisLietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestasMažeikiai
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?Baigęs 12 ir užtenka :D
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai)Esu buvęs "IŠMINUOTOJAS", užsiimu gatvęs gimnastika "Street Workout Mažeikiai", štangos, bėgimas.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašytiTaip lankau, esu K-1 70kg svorio kategorijos Lietuvos Čempionas (2 KARTUS APGINTAS TITULAS).
8. Jūsų zodiako ženklasOžiaragis
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?Dubai'u berods.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?Taip turiu seserį, jai 7-eri metai.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotraukąAugintiniai pas mane, tai tik žuvys :D Nuotraukų neturiu.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimaiŽanrai tai komedijos labiausiai limpa :D O filmą tikslų, tai net nežinau, tikriausiai būtų "Amerikietiškas Pyragas Beta Namai" :D
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai)Ramus Angliškas Rep'as, Lietuviškas Rep'as, Remix'ai.
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokyklojeLabiausiai lipo prie širdies, tai Istorija.
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Siekt aukštumų Lietuvos Kariuomenėje.
16. Apibūdinkite savo charakterįRamus, kai sunervina taip nebūna, prie bairio žmogus būsiu :D Visada stengiuos būt linksmas (Priklauso nuo kompanijos).
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės)Linksmus, taip pat prie bairio žmones, draugiškus ir pnš.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės)Dviveidžiu...
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?Esu Taxi vairuotojas, Tikslas serveryje būtų toks, kad Taxi firmoje, siekti visko, kas įmanoma, šiuo metu esu nusitaikęs į "Darbuotojų Prižiūrėtoją".
20. Kokie jūsų planai gyvenime?Atiduot visą save, Lietuvos Kariuomenėj....
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)https://imgur.com/a/y3Vq8Xc

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įspūdingai 😂 19 metu o keli visokius skundus vaikiškus 😂. Nū tikrai ne kareiviškai elgies 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Andrius_Mamantovas rašė:

Įspūdingai 😂 19 metu o keli visokius skundus vaikiškus 😂. Nū tikrai ne kareiviškai elgies 

Kai naujokas buvau, tai nieko prieš padaryt negalėdavau :D Todėl ir rašiau :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas karyyy, tikiuosi sutarsim ir rasim bendra kalba žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Ernestas_Mind rašė:

Sveikas karyyy, tikiuosi sutarsim ir rasim bendra kalba žaidime :)

Sutarsim beabėjo, ir rasim bendrą kalbą tai tikrai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bbzino, komufleske tai stpdv, prisistatyme bahuras, papeikimus kaip ožys. Nieko gero. Bent jau gatvei atstovėsi su tuo k1

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Baryga_Nierka rašė:

Bbzino, komufleske tai stpdv, prisistatyme bahuras, papeikimus kaip ožys. Nieko gero. Bent jau gatvei atstovėsi su tuo k1

Nu gatvė ir K1 ne tas pats... :D  Svoriu kategoriju ten nera 😆

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...