Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Alcapone_Pablito

Čytas Matt_Jace

Rekomenduoti pranešimai

Pranešamo sukčiaus anketos šablonas :

 

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matt_Jace
2. Kuom jį kaltinate?:Čytinimas
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos😞

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

bahuras sakyciau pasigavo :D bet ir taip visiem jsn kad hotas nepriims nors ir kiek aisku viskas matosi

  • Haha 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

alcapai dapisai istrink gta savo triperi buginas cia viskas mane ir uz aima uzbanino nors svarus buvau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tipo aš aimas rimtai ? :DDDD bbž nesu dmeris, gali visi paliūdyt ir nuo tavęs 1x1 gaučiau tai apie kokį aimą kalbam, o kad kreiva kulka ta kur su dgl šaudžiau tai matau, neįsivaizduoju dėl ko, būna dažnai jų, dėl vienos nemanau banas būtų pelnytas.

Dar šnd įsikėliau skiną, gal dėl to gali būti ( no atmaz), nes šaudomes gal savaitę ar daugiau ir niekada tokių prikolų nebuvo ir nedariau, o klpavu, adminu ir vipu net nerizikuočiau :D

skino fotke dar jei galvoji mazinu XD https://imgur.com/a/tmIo9s9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Matt_Jaceatsarginis rašė:

tipo aš aimas rimtai ? :DDDD bbž nesu dmeris, gali visi paliūdyt ir nuo tavęs 1x1 gaučiau tai apie kokį aimą kalbam, o kad kreiva kulka ta kur su dgl šaudžiau tai matau, neįsivaizduoju dėl ko, būna dažnai jų, dėl vienos nemanau banas būtų pelnytas.

Dar šnd įsikėliau skiną, gal dėl to gali būti ( no atmaz), nes šaudomes gal savaitę ar daugiau ir niekada tokių prikolų nebuvo ir nedariau, o klpavu, adminu ir vipu net nerizikuočiau :D

skino fotke dar jei galvoji mazinu XD https://imgur.com/a/tmIo9s9

Na dėl skino nebent kulkų nelipimas ar kažkas panašaus. Nemanau, kad skinas susijęs su kreivomis kulkomis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 valandas(-ų), Alcapone_Pablito rašė:

Na dėl skino nebent kulkų nelipimas ar kažkas panašaus. Nemanau, kad skinas susijęs su kreivomis kulkomis.

Nu bet pažėk video dar kartą visą, jei būčiau aimas tikrai pataikičiau 5-6 per apkabą tai tikrai, o dabar vos po kelias, neskaitant ten su m4, pataikau. Sakau ta kreiva kulka bbž iš kur, nenaudoju nieko kas neleistina :D

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 55 minutes(-čių), Matt_Jaceatsarginis rašė:

Nu bet pažėk video dar kartą visą, jei būčiau aimas tikrai pataikičiau 5-6 per apkabą tai tikrai, o dabar vos po kelias, neskaitant ten su m4, pataikau. Sakau ta kreiva kulka bbž iš kur, nenaudoju nieko kas neleistina :D

Tai gal tu pasižiūrėk dar kartą atidžiau pačioje video pradžioje ką pataikai, c'bugint galima sakyt nemoki o pataikai daug, ir p.s. visokių aimų yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

Tai gal tu pasižiūrėk dar kartą atidžiau pačioje video pradžioje ką pataikai, c'bugint galima sakyt nemoki o pataikai daug, ir p.s. visokių aimų yra.

bbž niekad aimo nenaudojau, ir bano lyg nesu gavęs nebent smcm banką paimiau 2017 metais, o tie banned 2018 tai nelošiau tada buvau acc davęs (nu neatidavęs, už mokestį simbolinį kappa xD) tai nesu čyteris kažkoks, nebespank

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...