Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Andrius_Mamantovas

Kyla TeamSpeak Ping'as

Rekomenduoti pranešimai

1. Kokios pagalbos reikia?: Su TS3 
2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Siandien viskas buvo gerai vakar irgi bet va po pietu prasidejo nesamones pradejo laginti teamspeak girdziu kitus labai mikciojant pingas uzkyla iki 3000 ar 900 ir neina suprast kas ka sako jokiu papildomu programu nesu ijunges kai isjungiu sampa dingsta ts lagas... Bet buna kad palagina ir isjungus sampa tik reciau nei zaidziant samp. 
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):  http://www.part.lt/perziura/ed255eb9369f45aca3ac867b08bf9587457.bmp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Andriau.

Man irgi kartais taip būna, bet praeina. Manau jei būtum išjungęs TS serveryje nebebūtų laginę, o šiaip tai nežinau ką tau pasiūlyti, galbūt pas tave iš namiškiu kas dar naudojosi internetą ir žiūrėjo youtube ar dar ką ir lagino tuo metu. Patariu tiesiog palaukti ir pažiūrėti ar po kiek laiko lagins, jei taip tai gal kokį fps didinimą parsisiųsk ar ką. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Frankis_Electro rašė:

Sveikas Andriau.

Man irgi kartais taip būna, bet praeina. Manau jei būtum išjungęs TS serveryje nebebūtų laginę, o šiaip tai nežinau ką tau pasiūlyti, galbūt pas tave iš namiškiu kas dar naudojosi internetą ir žiūrėjo youtube ar dar ką ir lagino tuo metu. Patariu tiesiog palaukti ir pažiūrėti ar po kiek laiko lagins, jei taip tai gal kokį fps didinimą parsisiųsk ar ką. 

Na taip naudojasi as ir maniau kad nuo to ,bet kodel taip yra juk ne pirma diena Ts naudojuosi ,lagina tik ts o ne zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Andrius_Mamantovas rašė:

Na taip naudojasi as ir maniau kad nuo to ,bet kodel taip yra juk ne pirma diena Ts naudojuosi ,lagina tik ts o ne zaidimas

Man yra buvę taip, kad viskas buvo normaliai, nei TS nei serveris nelagino, bet kaip atsinaujinau TS į naujausią versiją tai pradėjo TS laginti, tad susigrąžinau seną versija ir viskas normaliai buvo, tad galbūt jūs irgi atsinaujinote versiją ir todėl lagina, tad jei taip pabandykite seną susigrąžinti. Ar senai jums lagina TS?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-02-04 at 16:49, Frankis_Electro rašė:

Man yra buvę taip, kad viskas buvo normaliai, nei TS nei serveris nelagino, bet kaip atsinaujinau TS į naujausią versiją tai pradėjo TS laginti, tad susigrąžinau seną versija ir viskas normaliai buvo, tad galbūt jūs irgi atsinaujinote versiją ir todėl lagina, tad jei taip pabandykite seną susigrąžinti. Ar senai jums lagina TS?

Ne seni žinok ne atnaujinau nieko lyg. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...