Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jimmy_Anderson

Peikiu Linas_Svc

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Jimmy_Anderson
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Linas_Svc
3. Jūsų kaltinimai: Per atranka renka žmogų  kiek laiko pražaidžia serveri šia diena PIRMADIENI
manau kad taip yra nelabai sąžininga
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: NERA

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma diena ir jau papeikimas, let's go

Klausyk, vyko atranka, į atranką atėjo be galo daug žmonių, pačios pirmos dienos - gana sunkios, vos viską suspėjau. Atrankos gale išsirinkau 8 jau fantastinius kandidatus, kurie atsakė daugiau mažiau viską, tačiau per vieną atranką galiu priimti tik 5 žaidėjus, o liko 8. Ką aš padariau? Tai tiesiog peržiūrėjau jūsų visų aktyvumą ir mažesnį aktyvumą turintys žaidėjai tiesiog atkrito ir jiems buvo pranešta, kad jie laukiami nesenai paskelbtoje forumo atrankoje, kurioje turės didesnius šansus negu kiti pildantys. 

Atrankos nuoroda

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Linas_Svc rašė:

Pirma diena ir jau papeikimas, let's go

Klausyk, vyko atranka, į atranką atėjo be galo daug žmonių, pačios pirmos dienos - gana sunkios, vos viską suspėjau. Atrankos gale išsirinkau 8 jau fantastinius kandidatus, kurie atsakė daugiau mažiau viską, tačiau per vieną atranką galiu priimti tik 5 žaidėjus, o liko 8. Ką aš padariau? Tai tiesiog peržiūrėjau jūsų visų aktyvumą ir mažesnį aktyvumą turintys žaidėjai tiesiog atkrito ir jiems buvo pranešta, kad jie laukiami nesenai paskelbtoje forumo atrankoje, kurioje turės didesnius šansus negu kiti pildantys. 

Atrankos nuoroda

as ta tai viska suprantu bet tu zejai butent i sios dienos nu blem nelabai sazininga mano atzvelgiu xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...