Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Amigo_Varo

Ideja 'kalba'

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Amigo_Varo
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serv,Forum,TS.
  • Kokia tai sistema?: Kalba - Praversti skripta i anglų k ir rusų. 
  • Kodėl tai yra naudinga?:  Atsirastų daugiau žaidėjų iš kitų šalių, taip LV būtų žinomas ne tik Lietuvoje bet ir kituose šalyse.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: -- 

Registruojantis išmestų pasirinkimą kuris leistų pasirinkti kalbą,  LT - EN. Pasirinkus kalbą rašys viską lietuviškai ar Angliškai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau jog tai butu gera ideja, kaip gi zaidejai bendraus su kitais zaidejiais jeigu bus trys skirtingos kalbos?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), Josh_Excite rašė:

Nemanau jog tai butu gera ideja, kaip gi zaidejai bendraus su kitais zaidejiais jeigu bus trys skirtingos kalbos?

 

Anglų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Amigo_Varo rašė:

Anglų.

O tai jeigu anglu irgi nemoka kas tada?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Josh_Excite rašė:

O tai jeigu anglu irgi nemoka kas tada?

Nieko, bendrauk su Lietuviais xd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip direktoriam visom 3 kalbom varyt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va čia tai idėja, tu gerai apgalvojei apie ją, prieš rašydamas? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš čia vienas nesupratau šios idėjos minties? Prieš rašydamas galėjai viską teisingai apgalvoti, nes dabar nelogiškai skamba - padaryti visų kalbų (anglų, rusų ir lietuvių) skriptą, o dar ir taip įmanoma? Tai yra sukurtas Lietuvos SA-MP projektas, o ne kažkokių anglų ir rusų kalbų žaidėjams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), James_Sorreno rašė:

Aš čia vienas nesupratau šios idėjos minties? Prieš rašydamas galėjai viską teisingai apgalvoti, nes dabar nelogiškai skamba - padaryti visų kalbų (anglų, rusų ir lietuvių) skriptą, o dar ir taip įmanoma? Tai yra sukurtas Lietuvos SA-MP projektas, o ne kažkokių anglų ir rusų kalbų žaidėjams.

Aš tiesiog galvoju, ta prasme galvoju, šaunu mintį o tu praeini tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nebent padaryt pagal IP jej IP lt tai rodytų lietuvių kalba jej rusų tai rusiškai bet nemanau kad taip įmanoma 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu žinai kiek laiko užtruktų GM'e esančių label'ių, dialog'ų, message'u, TextDraw'ų vertimas? Čia tas pats kas parašyti bibliją. Invis turbūt greičiau sukūrtu @Deividas_Britas ilgai lauktą telikų sistemą nei išverstų GM į anglų ir rusų kalbą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Ernis_Hks rašė:

Nebent padaryt pagal IP jej IP lt tai rodytų lietuvių kalba jej rusų tai rusiškai bet nemanau kad taip įmanoma 

Aišku, kad įmanoma.

prieš 11 valandas(-ų), James_Sorreno rašė:

Aš čia vienas nesupratau šios idėjos minties? Prieš rašydamas galėjai viską teisingai apgalvoti, nes dabar nelogiškai skamba - padaryti visų kalbų (anglų, rusų ir lietuvių) skriptą, o dar ir taip įmanoma? Tai yra sukurtas Lietuvos SA-MP projektas, o ne kažkokių anglų ir rusų kalbų žaidėjams.

Aišku, kad įmanoma. O jei jau sukurtas Lietuvos projektas, jis nebegali būti anglų arba rusų kalbos?

prieš 14 valandas(-ų), Amigo_Varo rašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Amigo_Varo
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serv,Forum,TS.
  • Kokia tai sistema?: Kalba - Praversti skripta i anglų k ir rusų. 
  • Kodėl tai yra naudinga?:  Atsirastų daugiau žaidėjų iš kitų šalių, taip LV būtų žinomas ne tik Lietuvoje bet ir kituose šalyse.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: -- 

Registruojantis išmestų pasirinkimą kuris leistų pasirinkti kalbą,  LT - EN. Pasirinkus kalbą rašys viską lietuviškai ar Angliškai.

Idėja labai gera, pats esu ne kart mąstęs kodėl joks Lietuvos serveris nebando užkariauti užsienio rinkos. Juk išvis SAMP serverio išlaikymo, reklamavimo kaštai labai nedideli, tokius žaidimų serverius labai lengva ir pigu reklamuoti ir išlaikyti. Žinoma iki tol reikėtų research padaryti kurioje šalyje geriausiai žaidžia SAMP ir kurie mėgsta tokio pobūdžio projektus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Deividas_Britas rašė:

Aišku, kad įmanoma.

Aišku, kad įmanoma. O jei jau sukurtas Lietuvos projektas, jis nebegali būti anglų arba rusų kalbos?

Idėja labai gera, pats esu ne kart mąstęs kodėl joks Lietuvos serveris nebando užkariauti užsienio rinkos. Juk išvis SAMP serverio išlaikymo, reklamavimo kaštai labai nedideli, tokius žaidimų serverius labai lengva ir pigu reklamuoti ir išlaikyti. Žinoma iki tol reikėtų research padaryti kurioje šalyje geriausiai žaidžia SAMP ir kurie mėgsta tokio pobūdžio projektus.

Būtent, mano mintį išdėstei. Malonu kad yra taip pat mastančių žmonių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...