Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Samuel_Grant

Samuel fotografuotos nuotraukos.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi kas skaitote mano sukurta tema. Norėčiau išgirsti jūsų nuomone apie mano kelis pasidalintus darbus. Fotografuoju jau apie 3 metus. Tai mano kai antrasis hobis. Tai priimsiu ir kritiką, nes dėl jos tik galime tobulėti. Iš anksto ačiū visiems už išreikšta nuomone. 

1# Senojo Palangos tilto griuvėsiai.

b980dcdf32131ee2bf8a0388019b9b7d997.JPG

580e153993b917e6b16562b0f636f437552.JPG

2# Ant Palangos tilto pačiam gale prie pasirašymu lentos.

47345505f91b14b915043abd41446eaa167.JPG

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apie fotografiją nenusimanau, todėl sakysiu kaip matau. Taigi, piešiniai yra gražūs, tvarkingi, bei manau aš tai tikrai negalėčiau taip nufotografuoti. D; Tai, kaip viskas ir gerai, trūkumų nematau. Jei fotografija - tavo hobis, pasilik jį, nes tau tikrai tai gražiai išeina padaryti.

 

- John_Boy :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, žiauriai įspūdinga!! Galėtum manau per vasaros atostogas investuoti į savo kelionę po visą Lietuvą, su fotoaparatu ir turėti ant savo sienos ar galbūt kompiuteryje puikią Lietuvą, aišku tai tik mano nuomonė, bet kad sugebi gražiai nufotkinti, tas matosi ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 valandas(-ų), Zed_Boy rašė:

Apie fotografiją nenusimanau, todėl sakysiu kaip matau. Taigi, piešiniai yra gražūs, tvarkingi, bei manau aš tai tikrai negalėčiau taip nufotografuoti. D; Tai, kaip viskas ir gerai, trūkumų nematau. Jei fotografija - tavo hobis, pasilik jį, nes tau tikrai tai gražiai išeina padaryti.

 

- John_Boy :P

 

prieš 15 valandas(-ų), Visvaldas_Haze rašė:

Labai gražios nuotraukos kolega ;) kada man fotoshoot'a sumesi? 

 

prieš 15 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Wow, žiauriai įspūdinga!! Galėtum manau per vasaros atostogas investuoti į savo kelionę po visą Lietuvą, su fotoaparatu ir turėti ant savo sienos ar galbūt kompiuteryje puikią Lietuvą, aišku tai tik mano nuomonė, bet kad sugebi gražiai nufotkinti, tas matosi ;)

Ačiū visiems už nuomones. Man jos labai svarbios! 😊😎😈

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 46 minutes(-čių), Eimantas_Osteen rašė:

http://www.part.lt/perziura/47345505f91b14b915043abd41446eaa167.JPG

Šią nuotrauką labai gerai pinterest` e jau buvau matęs, jau gan senokai. 

Kokiam dar pinterest'ę ? 😒 Būtu galima gauti žmogiška paaiškinimą ? Hmm nes šios nuotraukos yra mano pačio darytos. Jos yra net mano asmeninėje intagramo paskyroje patalpintos kur dedu savo darytas nuotraukas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-02-09 at 19:08, Samuel_Grant rašė:

Kokiam dar pinterest'ę ? 😒 Būtu galima gauti žmogiška paaiškinimą ? Hmm nes šios nuotraukos yra mano pačio darytos. Jos yra net mano asmeninėje intagramo paskyroje patalpintos kur dedu savo darytas nuotraukas...

Na grazios fotografijos, bet kaip sakant jei keli savo darytas nuotraukas i IG paskyra, tai prasyciau ar cia ar PM numesti savo IG paskyros linka kur galeciau pamatyti tavo sitas nuotraukas PS graziai fotografuoji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuotraukos yra labai gražios! Matosi, kad darytos vakare kas irgi duoda tokį grožį, nes vakare saule leidžiasi ir prie jūros labai gražiai atrodo. Na manau tikrai gerai nufotografuotos nuotraukos, kažkokių minusų nematau! Sėkmės fotografuojant toliau :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog pasakiškai gražios nuotraukos, kurios vertos dėmesio. Aišku nesu geras kritikas ir neturiu jokių trūkumų tavo padaryton nuotraukom. Ką galiu pasakyti nenustok fotografuok tobulėk su laiku ir pats daug ko pramoksi rasi geresnių idėjų,o dabar galiu tau palinkėti didžiausios sėkmės!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...