Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Josh_Excite

Pasiulymas Statybu pabaigai.

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Josh_Excite
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Namu Sistema
  • Kodėl tai yra naudinga?:Atsiras daugiau sukuriamu kvartalu, kadangi žaidėjai turi dabartinius namus negi po 2 ant skirtingu paskyru ir su tais namais nieko nedaro o tiesiog jie ten stovi pristatyti visokiu nesąmonių ir tiesiog ''trashina'' serveri. 
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Įdėti daugiau namu su sukuriamu interjeru ir tiesiog palikti ta namą kaip ''eksterjera'' kaip ir dabartiniam kvartale su sukuriamu , tiesiog įdėti kitokius ir geresnius namus.
  • pvz namu kurie gali buti ideti I serveri:
  • 1e3a1293098d9460ea4aa43df82c054028.jpg
  • - Jie galėtu atrodyti šitaip, žaidėjai galėtu įsidėti langus/duris ir visa kitką viduje, serveryje yra baldu parduotuve tai iš jos galėtu ir pirkti žaidėjai baldus ir įdėti I savo busta.

PVZ:

42b6e9cba23e47c0c8e94f119a384f60536.jpg

PVZ:

551dfd034d26ad461973c1765095b596794.jpg

Manau supratot apie kalbu.

Antra

Jeigu nepatinka idėja su šitais namais tai siūlau tiesiog įdėti kvartalą su treileriais I kuri galėtum dėti baldus.

ty jei nepatinka tai nzn ka ten sumastysit deti :)

 

  •  
  • Patinka 15
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patinka, nes reliai dabar jokios naudos iš tų statybu bei pinigus, serveryje, čia būtų galimybe išleist pinigus, padaryt gražiausio namo konkursa ir kažką kažkur šeip, už !

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Senai reikia tokia ideja igyvendint.. tikrai uz! Nes dabar bereiksmiai tie namai visiskai.. reiktu gal net naujos namu sistemos vps

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Toshiba_Sugryzimas rašė:

*Rupūs miltai* nuo kada toks protingas tu *Rupūs miltai* *Rupūs miltai* uz esu

Prasyciau nusiimti mano pazistamo nuotrauka nuo profilio nes teks patraukti baudziamojon atsakomyben.

Taip, as ji pazistu ir zinau kur gyvena.

 

Gera ideja as ir noriu nauju namu jau ilgai Delcas ant savo accountu laiko pora

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 32 minutes(-čių), Nick_Morris rašė:

Prasyciau nusiimti mano pazistamo nuotrauka nuo profilio nes teks patraukti baudziamojon atsakomyben.

Taip, as ji pazistu ir zinau kur gyvena.

 

Gera ideja as ir noriu nauju namu jau ilgai Delcas ant savo accountu laiko pora

px man 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už šią įdėją esu tikrai už. Ši įdėja galėtu paįvairinti serverį, nes dabar su namais nieko negalima daryti. Laikyti kreką, hašą? To nieks nedaro, ypac namuose. Tai galima papraščiausiai padaryti reginoje, kuri kainuoja 50x mažiau. Tai reiktu apie tai pagalvoti. Beto, namai atrodytų gražiau, jei žaidėjai patys pasidarytų juos, nes dabar palikti tiesiog iš paprasto GTA, ir su jais nieko negalima daryti. Na, bet cia tik mano apsvarstymas, cia lieka galvot Karoliui. @Invision_White (tikiuosi tą pataginau). UŽ!

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

eb42a0fb109e2053cc1a1712058d8cd4407.png

Pasiziurejius I sia vieta tai realiai daug vietos yra, tilptu normaliai namu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai UŽ, kitokio tipo būtų šiek tiek namai idomiai tikrai atrodo, ten pvz galėtum susistatyt baldus pagal save koki hooda su chebra irengt :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...