Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Stafford

Jervonte_Trotter užblokavo Ernis_Hks

Rekomenduoti pranešimai

UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS
(2018-11-11)

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Jervonte_Trotter (Jack_Stafford)
2. 
Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Ernis_Hks
3.
Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4.
Papildomi komentarai: kaip tokiam dm'eriui nebėra ką ir bepridurt.
5.
Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:

 

  • Patinka 3
  • Naudinga! 2
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

wtf man rode kad tu dar tik lipai per siena butum filmaves per stebeti butum mano pinga pamtes tosha jau nevena karta yra atmetes mano ban anketa dėl lago ačiu + mano fps kažkur buvo apie 15 max 20 bet čia aiškei kad hotas priims gaila kad filmuoti negaliu nu o ka padarysi kai vienem greičiau krauna viska o kas mažiau fps turi liečiau

  • Haha 2
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ernis_Hks rašė:

wtf man rode kad tu dar tik lipai per siena butum filmaves per stebeti butum mano pinga pamtes tosha jau nevena karta yra atmetes mano ban anketa dėl lago ačiu + mano fps kažkur buvo apie 15 max 20 bet čia aiškei kad hotas priims gaila kad filmuoti negaliu nu o ka padarysi kai vienem greičiau krauna viska o kas mažiau fps turi liečiau

Tu bsk netryink proto su tuo 15 20fps nes su tiek net nepacbugintum nepasaudytum nieko :D  :D o dbr lesi beleka

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Darius_Darkking rašė:

Tu bsk netryink proto su tuo 15 20fps nes su tiek net nepacbugintum nepasaudytum nieko :D  :D o dbr lesi beleka

kaip priprati ir pašaudai bet butu filmaves per stebeti butu mates su kiek fps lošiu XD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Max_Tosha esi atbanines mane nevena karta diel laginimo pasižiurėk ir čia man rode kad jis tik lipa per siena da rnebuvo perlipes sienos ir sudrožiau krčar čia fps buvo nukrite ar pingas pakiles net dėmesio netkreipaiu kaip ir pats sakai kad filmotu per stebeti būtu mates pinga ir fps

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...