Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arunas_Ferrari

Papildoma veikla Taksi firmai.

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arunas_Ferrari.
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Papildoma veikla taksistams.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Pridėtų daugiau veiklos šiam darbui.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Visų pirma pradėkime jog Taksi yra ko gero labiausiai užmirštas darbas serveryje, vienintelis privalumas tai tik galimybė dirbti su nuosava transporto priemone. Tačiau naujiems darbuotojams kurį laiką belieka tik dirbti su darbiniu transportu. Taksi paslaugomis naudojasi retas žaidėjas, nes visi turi VIP/ADMIN, ir dažniausiai sulaukiam iškvietimų iš naujokų, nors ir jų būna nedaug. Siūlau sukurti panašią sistemą kaip ir EPi, atsitiktinėje vietoje atsirandančius aktorius, kuriuos taksi darbuotojas galėtų aptarnauti ir nuvežti. Atvykęs pas aktorių darbuotojas turėtų paimti jo lagaminus ir nuvežti aktorių į kituose GTA miestuose esančius namus, ar kitus objektus. Nuvykęs į vietą, darbuotojas turėtų palikti lagaminus prie namo durų ir už tai gautų atitinkamą atlygį į algą, į darbo seifą, bei darbo xp. Visas procesas galėtų kartotis po 10 minučių nuo paskutinio aktoriaus aptarnavimo. Viskas galėtų atrodyti maždaug taip:
Spoiler

 

 

  • Patinka 4
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki ideja, nes kiek esu dirbes taxi tai tikrai nuobodoka tik vazinetis darbineje ar su nuosava ir T zenklu, o jei dar ir butu kaip EPI tai tikrai galeciau isdirbti ne viena menesi as uz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, tikrai labai gražu... Asmeniškai norėčiau, jog tikrai būtų mūsų serveryje - padarytu TAXI efektyvesniu darbu... Idėja tai tikrai gera, puikiai išdėstyta. Tik klausimas, ar mūsų pagr. administracija norės tokį dalyką įdėti, ar ne. Tačiau, tu jeigu moki scriptinti, tai nesustok daryti, pabandyk dar ką nors gražaus padaryti ir ne tik taxistam, bet apskritai... Turiu omeny, jog nesustotum daryti tai, ką moki labai gerai daryti. SUPER ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, bet dar galėtų aktorius iškviesti taksi, o taxi darbuotojas priimtų su komanda /vaziuoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėja gera, ir tikrai reikalinga serveryje. Jeigu taksi pavaduotojas turi laiko suskriptinti šia sistema manau ir serverio savininkas turėtų galimybę tai padaryti. Aiškiai atgaivintų taksistų darbą ir padarytų daug daugiau veiklos nei dabar taksistai turi. Aš už.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai, . Gera idėja ir taksi turės nors ką veikti, o ne kimarinti kur nors ir laukti stebuklo gal kas iškvies.;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau tikrai įdomi idėja. Tikiuosi administracija atsižvelgs ir tai įgyvendins. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu vienas iš naujokų serveryje, ir rinksiuosi būtent TAKSI darbovietę, na, kad sužinojau jog mažai veiksmo, tai puiki idėja, pagyvinanti TAKSI darbą, tikimės jog pagrindinė administracija į tai rimtai atsižvelgs!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėja siūlyta mano paties kažkada seniai, bet taip ir neišvydo dienos šviesos šis pasiūlymas. Pritariu, nes taksi firmos darbuotojai tiesiog nebeturi veiklos. 

Tačiau nebūtina viską spręsti technikiniais būdais, visada galima pakeisti taisykles Administratorių atžvilgiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai pritariu, atsirastų daugiau veiklos kai nėra prisijungusios valdžios atstovų. Tai galėtu tik paivarinti darbą, bet neužgošti tikrojo taksistų darbo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškas mano palaikymas šiam darbui, kadangi taksi nėra nei pelningas, nei įdomus darbas, reikia įdėjos, štai mes ją ir matome. Kaip daugelis sako taksi „chill” darbas (kur „kimarini”) ne dėl pinigų, o dėl darbo exp. Reikia tobulinti šį darbą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu UŽ!  Nemažai neutraliu firmų turi tuos aktorius tai manau galėtu įdėti ir taksi firmai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...