Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frankis_Electro

Kas jums labiau patinka nusikalstamumo/neutralūs/teisėsaugos darbai su pakvietimu?

Kas jums labiau patinka nusikalstamumo/neutralūs/teisėsaugos darbai su pakvietimu?  

24 nariai balsavo

  1. 1. Kas jums labiau patinka nusikalstamumo/neutralūs/teisėsaugos darbai su pakvietimu?

    • Neutralūs
    • Teisėsaugos
    • Nusikalstamumo


Rekomenduoti pranešimai

Kas jums labiau patinka nusikalstamumo/neutralūs/teisėsaugos darbai su pakvietimu?

Sveiki. Senai norėjau paskelbti tokią apklausą ir va dabar kaip esu forume sumaniau,kad reikia ją sukurti. Man smalsu kas laimės, ką žaidėjai labiau renkasi, kas jiems labiau patinka. 

Klausimas -  Kas jums labiau patinka nusikalstamumo/teisėsaugos/neutralūs darbai su pakvietimu?

 

Norėčiau, kad jūsų pranešimas būtų argumentuotas(,nes ; ,todėl ir t.t).

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik teisėsauga. Kažkaip kitur nelimpa man jau nuo 2014 gal kokių 😂

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuo pirmos dienos sampe esu tik teisėsaugoje, tai atsakymas manau aiškus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau man labiau neutralios, teisėsaugos nes , daugiau veiksmo, uždarbio... Na bet ir iš bėdos nueičiau pasilesti. Sename projekte buvau tik nusikalstamose, bet ech, atsibodo ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nusikalstamos grupuotes, t/pusti hasisas ir veiksmas neblogas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žaidimo pradžioj buvo prie širdies tik ramieji darbai, tačiau pažaidus du metus, prie širdies liko tik teisėsauga. Klanus irgi kartais galima paimt, bet ne taip linksma. Kodėl teisėsauga? Nes galima daryt šitai:

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausi darbai yra neutralus nes juose gali daugiausiai uzdirbti bei yra daugiausiai pazystamos chebros su kuria gali linksmai pabendrauti o teisesaugos kanale visi rekia vienas per kita ir nein nieko suprasti kas ka sako tai manau jau aiskus sprendimas jog best darbai yra neutralus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiame serveryje esu dirbęs tik neutraliose firmose, bet manau teks ir banditu pabūti. Todėl toks 50/50 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiek šiame, tiek kituose serveriuose visada einu už teisėsaugą bei neutralią puses, kadangi mėgstu teisingumą!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labiausiai tik teisesauga, tik pradejas zaisti siame serveryje is kart taupiau 25000xp kad galeciau i spec pajegas isidarbinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2013-ais metais ir 2015-ais(kokius 2-3mėn) buvau vien teisėsaugoj, bet 2015 metų antroj pusėj kažkur susirašiau su nusikalstamos grupuotės legenda Lionel_Messi ir jis man pasakė, kad atkurs klaną, iškarto man davė klano pavaduotoją :D. Perėjau į klanus/gaujas ir nuo tada supratau, kad vesti tvarką į žaidimą yra tiesiog beprasmiška, nes iš to nieko nebus. O vat klanuose/gaujose gali daryti betką, todėl ir tapom (Blogiausi serveryje - kenkėjai ir pnš). Todėl niekad daugiau jeigu ir bežaisčiau šitą žaidimą, niekad nebeičiau į teisėsaugą keltis rango ar pnš. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuo pat LV pradėjimo žaisti - maždaug nuo 2015 metų, dirbdavau tik neutraliuose firmose. Nes labai patinka ramaus pobūdžio darbai, kuriuose galima normaliai užsidirbti, pabendrauti su gerais žmonėmis. Kartais teko nueiti padirbti ir į teisėsaugą, bet ne toks veiksmo žmogus esu, nemėgstu šaudytis vienas prieš kitą, arba sėdėti kalėjime būnant nusikalstamu pusėje, todėl neutralūs darbai labiau prie širdies, nei dažnai vykti į veiksmą. Prisijungi į serverį praleisti laiką su chebra, o tau jau prasideda veiksmas ir tu privalai dalyvauti veiksme.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mane labiausiai traukia neutralūs darbai, nes juose yra įvairesnės veiklos ir lengviau būna bendrauti su kolegomis neutraliuose darbuose, nei klanuose ar teisėsaugoje.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

QsTwSqA.png

Sveiki. Tai ką atėjo laikas ir šios apklausos rezultatams!

Balsavimo rezultatai

» Neutralūs - 38,46%, 5 balsai.
» Teisėsaugos - 30,77, 4 balsai.
» Nusikalstamumo - 30,77, 4 balsai.
» Bendrai balsų - 13.

Daugiausia balsų surinko neutralūs darbai(38,46%, 5 balsai). Kalbant apie balsus tai džiaugiuosi, kad balsavo 13 narių, bet manau, kad tikrai galėjo būti daugiau, nes balsuoti nėra sunku.

 

Komentarų rezultatai

» Nusikalstamumo - 4.
» Neutralūs - 6

» Teisėsaugos - 5

Žiūrint į komentarus daugiausiai balsų surinko neutralūs darbai. Bei džiugu matyti, kad 16 komentarų apklausa surinko. 

 

Apklausos rezultatai

Tikrai džiugu matyti, kad apklausa sulaukė nemažai dėmesio, nes ir komentarų ir balsų buvo nemažai. Sudėjus balsus ir komentarus būtų tokie rezultatai:

» Neutralūs - 11.
» Teisėsaugos - 9.
» Nusikalstamumo - 8.

Žiūrint į šiuos rezultatus gali spręsti, kad šioje apklausoje daugiausiai balsų surinko neutralūs darbai. na o pats renkuosi neutralius darbus, nes tiesiog man ten smagu ir linksmas, bei labiausiai patinka dirbti ir kažko siekti!
Dėkoju kas dalyvavo apklausoje!

@Liepsna_Fire gali rakinti temą!

 

 

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...