Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frankis_Electro

Pasaka apie tai kodėl aš esu su Las-Venturas.lt

Rekomenduoti pranešimai

Pasaka apie tai kodėl aš esu su Las-Venturas.lt

Labas visiems! Štai ir aš su savo nauju blogu. Šiame bloge tiesiog parašysiu kodėl žaidžiu šiame projekte bei kas man čia patinka ir t.t.

 

Tai kodėl gi aš žaidžiu Las-Venturas.lt projekte?

Šiame projekte žaidžiu tikrai neilgai, daugiau nei metus, bet per tiek laiko tikrai spėjau pamatyti daug. Mano žaidime čia buvo šalto ir šilto, buvo ir nepasisekimų ir pasisekimų. Kaip buvau naujokas labiausiai mane čia nustebino serverio sistemos bei mandagi, paslaugi administracija. Perėjęs apmokymus ir kt. norėjau labiau pažint miestą ir jo vietas. Kaip pradėjau pro jį keliauti tikrai jis man pasirodė didelis labai ir visko daug, bet man padėjo navigacija viską apkeliauti ir pažiūrėti. Pirmiausia nustebino tokios serverio vietos: kirpykla, sekso parduotuvė, bet didžiausią įspūdį paliko tai, kad galėjai vaikščioti medikų mašinos ambulance(ar kaip ten ji vadinasi) gale. Šis dalykas tikrai mane nustebino, nes to dar neesu matęs, nebuvau matęs, kad galėtum įsėsti į mašinos galą ir vaikščioti jame, tad tai paliko didelį įspūdį, o tie visokie įspūdžiai vertė mane čia pasilikti ir pamatyti dar daugiau. Tad kaip praėjo daug laiko jau turėjau keletą pažįstamų, bei pradėjau naują veiklą serveryje tai laikraščio rašymas. Pamačiau forume, kad yra laikraščių skiltis ir užsimaniau sukurti laikraštį, tad kaip tik atėjo noras iškart ėmiausi darbo ir pradėjau laikraščio straipsniu rašyti. Tas man patiko ir tiesiog serveryje turėjau darbo dėl ko džiaugiausi, mes norėjau užsiimti savo veikla ir taip užsiimti savo žaidimą galbūt naudingai. Bei žaisti čia man patiko, nes atnaujinimai buvo dažni, patikdavo pamatyti kažką naujo, bei domino visokios pramogos, bei pats pastebėjau, kad projekte gali laisvai užsiimti savo veikla be baimės, o kas yra gerai, nes tiesiog man patinka turėti sau užsiėmimą ir daryti kažką. Laikui bėgant pripratau prie projekto, viskas man čia patinka, susiradau nemažai pažįstamu, bei pasiekiau pirmų rimtų pareigų(mechanikų firmos direktoriaus) pamačiau dar kažką naujo, pamačiau kaip vyksta visa direktorių sistema, bei koks yra jausmas būti direktoriumi, o šiuo metu tiesiog džiugu, kad vakarais einame su kitais žaidėjais pažaisti internetinius žaidimus, serverio žaidėjų dalis draugiška, linksma.

Nuo pirmos akimirkos man čia patiko, o laikas bėgo daug ką pamačiau, patyriau ir pripratau prie serverio, bei tiesiog matau, kad serveris geras, viskas jame gerai tai kodėl ir netęsus čia savo sa-mp veiklos, kodėl nebandžius pamatyti dar daugiau, kažko pasiekti daugiau, bei susipažinti su dar daugiau žaidėjų.

 

Mano patarimai kaip galite savo žaidimą padaryti įdomesni

Serveryje tikrai galima užsiimti savo veikla, daryti kažką ką tu nori ir siekti kažko. Tad siūlau tiesiog nebūti eiliniu žaidėjų, o stengtis kažką daryti ko kiti nedaro, pasižymėti projekte nuo pirmų dienų ir tiesiog žaisti sąžiningai ir draugiškai. Bandyti kažką daryti, o ne sedėti vietoje, turėti tikslų ir sėkmingai stengtis jų siekti. Susirasti žaidimo draugų, bendrauti TS3, būti aktyviam forume ir žaidime. Tai jūsų žaidimas bus įdomesnis ir kaip turėsite savo veiklos bus įdomiau, nes žaidimas bus užimtas smagia veikla, bus nenuobodu žaisti. 

 

Štai ir baigiau savo galima sakyti trumpą blogą. Norėčiau, kad įvertintumėte blogą ir parašytumėte kodėl ir jūs čia žaidžiate, ko trūksta ir t.t., savo nuomonę parašyti.

  • Patinka 10
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vertinant asmeniškai, ne blogą, manau, kad esi pusė kojos Las-Venturas projekto komandoje! O šiek tiek apie patį blogą, pakomentuoti vargu ar kažką galėčiau, tik norėčiau pastebėti, kad dar prieš metus nežinau kaip buvo, bet lyg žaidei kitur, ar klystu?

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grazus bei isamus blogas apie tavo karjera serveryje ir ka jame veiki,sekmes tau siame projekte tikiuosi ilgam pasiliksi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Jeremy_Soprano rašė:

Grazus bei isamus blogas apie tavo karjera serveryje ir ka jame veiki,sekmes tau siame projekte tikiuosi ilgam pasiliksi

Dėkoju už nuomonę apie blogą ir smagu, kad patiko. Bei manau, kad aš jau čia pasilikau ir čia žaisiu. 

On 2019-03-05 at 15:57, Slaptas_Mod rašė:

Vertinant asmeniškai, ne blogą, manau, kad esi pusė kojos Las-Venturas projekto komandoje! O šiek tiek apie patį blogą, pakomentuoti vargu ar kažką galėčiau, tik norėčiau pastebėti, kad dar prieš metus nežinau kaip buvo, bet lyg žaidei kitur, ar klystu?

Dėkoju už nuomonę! Prieš metus taip.

Laukiu kitų nuomonių ir t.t 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-11 at 19:42, Lukas_Frederick rašė:

cia pasaka? matau, kad cia foruma baisiai gaivini, gimtadienio proga linkiu gaut forumo moda, visose skiltyse

Na toks pavadinimas temos, kad kaip ir įdomiau atrodytu ir t.t. Dėkoju už nuomonė ir palinkėjimus :)

On 2019-03-13 at 12:38, Antonio_Collins rašė:

Labai gera pasaka taip ir toliau :D

Dėkoju už nuomonė apie blogą! Smagu, kad patiko. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas. Pilnai sutinku, kad kai kurios serverio sistemos priverčia išsižioti, bet yra daugiau sistemų kurios mane nustebino negu tavo išvardintos. :D Turim tokį patį sutapimą, abu karjerą pradėjom nuo Mechanikų firmos direktoriaus kėdės. Būtų puiku, kad prikeltum savo laikraštį, nes tavo laikraštis išsiskirdavo puikiu dizainu ir nemaža dalis naujienų būdavo susijusi su serveryje tikrai vykstančiais dalykais, o ne išgalvotais. Sėkmės tolimesnėje ateityje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Marcius_Sullivan rašė:

Sveikas. Pilnai sutinku, kad kai kurios serverio sistemos priverčia išsižioti, bet yra daugiau sistemų kurios mane nustebino negu tavo išvardintos. :D Turim tokį patį sutapimą, abu karjerą pradėjom nuo Mechanikų firmos direktoriaus kėdės. Būtų puiku, kad prikeltum savo laikraštį, nes tavo laikraštis išsiskirdavo puikiu dizainu ir nemaža dalis naujienų būdavo susijusi su serveryje tikrai vykstančiais dalykais, o ne išgalvotais. Sėkmės tolimesnėje ateityje.

Laikraštis jokiu būdu nėra "miręs" šiuo metu. Galbūt praleidau kaikurias naujienas kurios šiuo metu yra pasenusios. Manau ant Velykų bus naujas leidinys, nes visgi bus apie ką rašyti tai apie Velykų event ir kt. Be to jei bus minčių tai ateityje galbūt ir pamatysit blogą apie "Las-Venturas kraštas" "Kas naujo?" laikraščių istorijas, apie negimusius mano norimus sukurti laikraščius, iš kur gaunu noro rašyti ir t.t. Na dėkoju už nuomonę apie šį blogą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neskaičiau blogo, bet įtariu kad visa pasaka skamba taip, kad "buvau pavyzdingas žaidėjas", "stengiausi kažką pasiekti", "siekite ir jūs ir pasieksite", "niekada nepasiduok". Nes tokių temų tikrai buvo ne viena ir ne dvi, o visos apie tą patį. Čia žaidimas, jokio įdomumo nėra savo laisvu laiku eiti vergauti kažkokiam direktoriui ar pavaduotojui. Čia turi norėti ateiti žmonės praleisti savo laisvą laiką, pažaisti su savo draugais ir jokio skirtumo kaip jie nori jį čia praleisti - ar šaudydami kitus žaidėjus ar "siekdami" kažko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Deividas_Britas rašė:

Neskaičiau blogo, bet įtariu kad visa pasaka skamba taip, kad "buvau pavyzdingas žaidėjas", "stengiausi kažką pasiekti", "siekite ir jūs ir pasieksite", "niekada nepasiduok". Nes tokių temų tikrai buvo ne viena ir ne dvi, o visos apie tą patį. Čia žaidimas, jokio įdomumo nėra savo laisvu laiku eiti vergauti kažkokiam direktoriui ar pavaduotojui. Čia turi norėti ateiti žmonės praleisti savo laisvą laiką, pažaisti su savo draugais ir jokio skirtumo kaip jie nori jį čia praleisti - ar šaudydami kitus žaidėjus ar "siekdami" kažko.

Kažkas tokio šiame bloge nėra, tiesiog papasakojau kodėl man čia patiko ir tiek, na galbūt, kad pabaigoje pasiūliau kaip padaryti žaidimą įdomesni kažkas panašaus yra, bet ne. Stengiausi parašyti kodėl žaidžiu čia, o apie pareigas nelabai ir yra tikslo rašyti kaip ne tokia tema! Smagu matyti tokio žaidėjo komentarą po mano blogu! Tikiuosi paskui perskaitysi blogą! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Franki, šauni ta tavo pasaka :D Džiaugiuosi kad esi serveryje.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...