Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Max_Tosha

Policijos departamento direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

Sveikinimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai naujajam PD direktoriui, sekmes pareigose PS isami analize arturcikai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu!! Graži analizė Tosha :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu nauja pd drk

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 valandas(-ų), Laurynas_Joma rašė:

Išties reido situaciją prie pastarųjų direktorių buvo komplikuota. Policijos departamento direktoriai vengdavo ten siųsti savo darbuotojus priežiūrai ir aplamai darbuotojams nebūdavo paskirtos tam tikros darbo vietos, kas manau ir neleisdavo operatyviai dirbti. @Dyglas_Fingeris truputį ištaisė situaciją, labai patiko matyti originalų darbo paskirstymą darbuotojams. 

Klanai ir Teisėsauga būtinai privalo palaikyti garbingus, bet jokiu būtų ne draugiškus santykius. Tada veiksmas prarastų pagrindinį smagumą. 

Labai įdomi analizė, Artūrai. Buvo išties smagu skaityti kiekvieną temos sakinį. Turinys pateiktas labai informatyviai ir glaustai, kas leido žymiai geriau įsisavinti kodėl vienas ar kitas gavo/negavo. Bet, tai yra visiškai įprasta žinant koks tu esi žmogus. Ačiū.

SVEIKINU NAUJĄJĮ DIREKTORIŲ, VILIUOSI, JOG „PAEIS“. :D

Ar galite baigti minėti mano žaidimo slapyvardį? Nieko aš gero Teisėsaugai nepadariau, eilinis direktorius, kuris nieko ypatingo nepadarė, kuris kažkaip, bybys žino kaip, gavo SPD direktorių, su kuriuo tuo labiau nieko gero nenuveikė ir tuo pačiu gaila, jog buvau "geriausias pasirinkimas", kadangi praeityje tikrai būtų daugybė geresnių atstovių šiam postui pretenduoti. O, dėl išrinkto direktoriaus, tai manau, jog geriausias pasirinkimas ir kažką padarys, ne kaip dauguma kitų, kurie dalyvavo šioje atrankoje. Sėkmės.

  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Dyglas_Fingeris rašė:

Ar galite baigti minėti mano žaidimo slapyvardį? Nieko aš gero Teisėsaugai nepadariau, eilinis direktorius, kuris nieko ypatingo nepadarė, kuris kažkaip, bybys žino kaip, gavo SPD direktorių, su kuriuo tuo labiau nieko gero nenuveikė ir tuo pačiu gaila, jog buvau "geriausias pasirinkimas", kadangi praeityje tikrai būtų daugybė geresnių atstovių šiam postui pretenduoti. O, dėl išrinkto direktoriaus, tai manau, jog geriausias pasirinkimas ir kažką padarys, ne kaip dauguma kitų, kurie dalyvavo šioje atrankoje. Sėkmės.

Nu jo kas tau dyrika davi ką, aš bent prasiunciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Domas_Bartkus rašė:

Sveikinu, rašau daugiau nei penkis žodžius, kad negaučiau įspėjimo, ačiū.

 

036c663d15428747525a1a0880103bb9995.PNG

Tik atitinkamose skiltyse skiriame įspėjimus už 5 žodžių neparašymą. Ir, vis dėlto aš esu liberalus tuo klausimu.

52641267_328188427813706_335085398449455

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, Jace. Tikrai geras sprendimas duoti būtent šiam žmogui. Tikiuosi nepavesi. Analizė tai tikrai verčianti paskaityti, kadangi iš vieno sakinio nesuprasi, kas tapo šios firmos direktoriumi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...