Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rytiz_Levante

Darbų parašai [R/L]

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

Pristatau keletą paprastų parašų projekto darbams (kaip matot - ne visi, tad atsiųskit į PM likusių darbų nuotraukų ir padarysiu su likusiais).

Naudokit - komentuokit.

57c417ff51cabad540bfc3f34bb7b556189.png

f4c6e6ef64f24f3bd0f57330de796b26101.png

f7eeacc8a24b45956a8611bd060aef44322.png

159e08f54080aa33405a2d7504c2396f656.png

7717c324876998ffa691bf4b983c2aa0819.png

11d00d310d7ff363d7ca241d080aed62901.png

3bf7f6f94b5050a68834f2583f49be04557.png

9bc8f4d397dcc861a080f2626cfb59b9670.png

  • Patinka 5
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nustebęs! Nežinau, bet pamatęs šiuos parašus galima sakyti labai nustebau ir labai man jie patiko nors man taip dažnai nebūna! Nežinau, bet šie parašai man labai patiko, nors ir daug efektų nėra, bet jie labai geri. Geras teksto "Las-venturas" šriftas ir jo dydis, gerai, kad viršuje parašei trumpą ir pagr. informacija apie darbą, bei tie taškai kampe gerai atrodo bei tas sunkiai matomas logotipas ir žaidėjai! Manau pasistengei ir išėjo tikrai geri parašai, tikriausiai užsidėsiu vieną ir lauksiu kitų tavo darbų! Šaunuolis, kad kuri :) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wowo, tikrai pribloškianti tema:O

Bet kur Trv parašas? 

Nesustok kurti, tikrai mldc 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), John_Admin rašė:

Wowo, tikrai pribloškianti tema:O

Bet kur Trv parašas? 

Nesustok kurti, tikrai mldc 

(kaip matot - ne visi, tad atsiųskit į PM likusių darbų nuotraukų ir padarysiu su likusiais)

Nusipirk fotiką - nuvaryk prie TRV, išsijunk textdrawus per /nustatymai - pasidaryk aukščiausias grafikas ir nufotkink.

Dėkui. Ai nu ir žinoma atsiųsk man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai darbeliai man visai patiko. Pati idėja šauni, nenuvalkiota galbūt. Tačiau nepatiko tai, kad jie labai aukšti (daug vietos paraše užimtų), taip pat norėtųsi, kad spalvos būtų priderintos prie darbo, o ne tiesiog šiaip užmesta. Dar vienas pastebėjimas, kad Las-Venturas projekte nėra darbo kaip "Sveikatos apsauga", šis darbas vadinamas "Medikai" arba "Ligoninė", nesu tikra kuris būtų teisingiausias. Tačiau šaunuolis, kad stengiesi, taip ir toliau :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vieną iš darbelių panaudosiu atrankos akcentu, visai gražūs darbai, šaunuolis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gražūs, paprasti darbeliai tikrai verti pagyrimo ir kažko daugiau - žinoma naudojimo! Šaunuolis, iš ties gražūs tavo grafikos darbai (visi).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow va cia tai grazus parasai viskas suderinta spalvos tekstas ir pns, sekmes tau toliau kuriant vis grazesnius ir grazesnius darbelius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išties labai gražūs darbai (y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, labai gražus darbeliai. Tačiau galėjai visiems serverio darbams sukurti, suprantu galbūt galvojai, kad čia test ir pnš, tačiau manau pabandyk sukurti visiems darbams, tikrai manau kažkas pasiims. Ačiū ir nesustok tobulėti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...