Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Frankis_Electro

Darbų su pakvietimu bazių nuotraukos

Rekomenduoti pranešimai

Sumasčiau, kad reiktu nufotografuoti darbų su pakvietimu bazes, galbūt pravers kažkam! Stengiausi nufotografuoti taip, kad matytus didžioji bazės dalis.

Spoiler

Medikai

sa-mp-015.png

EPi

sa-mp-021.png

Taksi

sa-mp-022.png

Spec. Pajėgos

sa-mp-026.png

Mechanikai

sa-mp-018.png

Ginklų Prekeiviai

sa-mp-029.png

Tolimųjų Reisų vairuotojai

sa-mp-031.png

Policijos Departamentas

sa-mp-018.png

 

 

 

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūrint kokiais vėjais užsiemi spėju i nemokamus adminus tikslei pildei :D

  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Remigijus_Narcissus rašė:

Žiūrint kokiais vėjais užsiemi spėju i nemokamus adminus tikslei pildei :D

Kaip tu sakai "vėjais" užsiimu, tai tikriausiai tokiais "vėjais" užsiimu vos ne nuo savo žaidimo pradžios, bet dėkoju už nuomonę! Tikiuosi, kad mažiau kalbėsi ir tu tokiais "vėjais" užsiimsi ateityje, nes tada nors bus į ką pasižiūrėti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

NU nh gal tava specelybe fotografs?

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naudinga naujokams bus, dabar jau naujokai zinos kur koks darbas yra, galetum dar padaryti nuotraukas be pakvietimo darbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Frankis_Electro rašė:

Kaip tu sakai "vėjais" užsiimu, tai tikriausiai tokiais "vėjais" užsiimu vos ne nuo savo žaidimo pradžios, bet dėkoju už nuomonę! Tikiuosi, kad mažiau kalbėsi ir tu tokiais "vėjais" užsiimsi ateityje, nes tada nors bus į ką pasižiūrėti. 

Būdavo, kai žaisdavau ir užsiimdavau. Bet darydavau įdomius dalykus t.y. serverio gaujų veiksmai, o čia tai bbž tavo temos tai juoką kelia labiau nei įdomumą. Tikrai nenustebčiau jei moderatorių turėtum arba adminą, toshai patinka, kai nardo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Remigijus_Narcissus rašė:

Būdavo, kai žaisdavau ir užsiimdavau. Bet darydavau įdomius dalykus t.y. serverio gaujų veiksmai, o čia tai bbž tavo temos tai juoką kelia labiau nei įdomumą.

Nu matai tu ten gaujinis ir t.t, o aš darau tai kas man patinka ir, kad nuotraukas įkėliau į nuotraukų skiltį yra tau juokas tai nežinau, man tai normalu atrodo. Kaip tu tokių dalykų nedarydavai ir nepratęs matyti tau atrodo nenormalu tai nereikia iškart rašyti nesąmones, geriau įvertintum nuotraukas. Nebediskutuojam temoje, ne tam ją kūriau, norėsi pratęsti pokalbyje - PM forume. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Unikalumas matosi nuotraukose(juokiuosi), nesmerksiu, bet jeigu sakai, kad tai darai nuo žaidimo pradžios, tai per tiek laiko labai mažai patobulėjai ŽMOGAU!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Player_Wolk rašė:

Unikalumas matosi nuotraukose(juokiuosi), nesmerksiu, bet jeigu sakai, kad tai darai nuo žaidimo pradžios, tai per tiek laiko labai mažai patobulėjai ŽMOGAU!

O kur čia labai tobulėti? Ties fotografavimo nuotraukos kampu geresniu pasukti? Rašiau, bet tikriausiai nelabai įsiskaitei, rašė, kad užsiimu tokiais "vėjais" tai aš parašiau, kad užsiėmu tokiais "vėjais", rašydamas tai ne vien fotografavimą turėjau omeny, o ir apie kitus mano užsiėmimus projekte. Dėkoju už nuomonę!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Frankis_Electro rašė:

O kur čia labai tobulėti? Ties fotografavimo nuotraukos kampu geresniu pasukti? Rašiau, bet tikriausiai nelabai įsiskaitei, rašė, kad užsiimu tokiais "vėjais" tai aš parašiau, kad užsiėmu tokiais "vėjais", rašydamas tai ne vien fotografavimą turėjau omeny, o ir apie kitus mano užsiėmimus projekte. Dėkoju už nuomonę!

Ne ties kampu dirbti, o ties nuotraukos kokybę! Nes dabar kaip matai, ne man vienam kokybes čia atrodo nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...