Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Frank_Jonson

unban Frank_Jonson

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis:  Frank_Jonson
2. Administratoriaus slapyvardis?:  Tadas_Crazy
3. Užblokavimo priežastis?:  AIMBOT, esmė kad pačiam video matosi kad kulkų daug eina pro šona, koks čia aimbot net nepagaunu... čyterių gaudytojas alcapas suklydo šį kart nes aimo nenaudoju, ir net realiai video matosi kad kulkų daug pro šoną eina, tapati pasakė ir dar keli žmonės kad nesamoningas banas čia.... jei čia iš lempų pradedam banint, tai tokiais prikolais ir neliks čia žaidėjų, o vien tik Alcapones draugeliai.
4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):  

 

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu nafik, dar vienas čytų ekspertas, joptvaimat runkeli, jeigu galvoji, kad su aimu visos kulkos visada bus pataikytos, tai atsičiohink nuo to sampo i vieną kartą nueik patestuot, kaip kas būna su tais aimais šaudant, tada gydyk man protą. O dabar nieko nesupranti ir dar kažką bandai man įrodyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Wite_Katt rašė:

nu nafik, dar vienas čytų ekspertas, joptvaimat runkeli, jeigu galvoji, kad su aimu visos kulkos visada bus pataikytos, tai atsičiohink nuo to sampo i vieną kartą nueik patestuot, kaip kas būna su tais aimais šaudant, tada gydyk man protą. O dabar nieko nesupranti ir dar kažką bandai man įrodyti.

ką tau įrodyti, kai tavo kas antra anketa banned atmesdavo čyterių gaudytojau tu :DDDD jokio aimo nenaudojau nenaudoju ir nenaudosiu. nėra pointo, nebe tie metai kad kažką naudoti... Alcapai susimovei ir vėl susikūręs naują nicką tipo pasislepsi, per durnas esi ką galiu pasakyt... o dėl aimo bbžn kompą galit visą tikrint nieko nerasit nes nieko ir nenaudoju.. 

 

CRAZY FOR U. 

Nieko nenaudojau, nenaudoju ir nenaudosiu, šitas banas netikslingas. ir nepgrįstas nes čia bbžn tiek tam video nk nesimato nei kur... taip kad sakyčiau unban nes gauti bana už tai ko nepadarei manau ne pats maloniausias variantas mm?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   3 nariai

×
×
  • Kurti naują...