Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jeremy_Soprano

Pagalba del TS3

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kokios pagalbos reikia?: Man reikia tokios pagalbos jog isirasius TS3 viska girdziu ne per ausines bet per nesiojamojo kompiuterio isorine audio sistema tai nezinau kas tai gali buti, bet ausines viskas veikia, muzika puikiausiai girdziu ir kalbet per TS3 galiu o girdziu tik per audio pacia sistema isorine 
2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Viskas apibudinta pirmame klausime
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina): Nera 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Lukas_Frederick rašė:

patikrink ar nera pc virusu, tada restartink pc, perkisk ausines ir pabandyk.

Jei nemoki sprest sios problemos tai nerasyk nesamoniu sioje temoje aciu, parasys i sia tema kas mokes ir pades, o bereikalingu pranesimu nerasinek prasyciau , aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-11 at 21:25, Jeremy_Soprano rašė:

Jei nemoki sprest sios problemos tai nerasyk nesamoniu sioje temoje aciu, parasys i sia tema kas mokes ir pades, o bereikalingu pranesimu nerasinek prasyciau , aciu :)

tu tikriausiai geriau uz mane zinai;DDDDD gi man taspats buvo, padejo. o tu geriau pabandyk, cia nefreepostinęs, nors net nedandei, siauras mastymas, Dominykai Miguel.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tools -> Options -> Playback -> Pažiūrėk koks playback modas uždėtas, turėtu but pasirinkimai, tai patestuok ir manau viskas susitvarkys ;)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 53 minutes(-čių), Lukas_Frederick rašė:

tu tikriausiai geriau uz mane zinai;DDDDD gi man taspats buvo, padejo. o tu geriau pabandyk, cia nefreepostinęs, nors net nedandei, siauras mastymas, Dominykai Miguel.

Sorry seni bet as nepazystu taves bet aciu uz pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Jeremy_Soprano rašė:

Sorry seni bet as nepazystu taves bet aciu uz pagalba

Prieš padedant, norėčiau įsiterpti bei pataisyti kolegos klaidas. „fake Dominykas Miguel“

Prie problemos, kad ir kaip pasirodžiau, norėčiau Jums padėti. Iš tikro, paskaičius problemą, sutikčiau su kolegos nuomone, kad galima būtų restartuoti kompiuterį ir tik tuomet pabandyti prisijungti prie TeamSpeak (jeigu viskas iki šiol buvo gerai, skambėjo į ausines). Panaršyk internete, jis visagalis. O iš patirties galėčiau pridurti, kad pereik per nustatymus, pasižiūrėk „capture“ ir „whisper“ pagal mane - jos svarbiausios ir galimai ten rasi problemą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 21 minutes(-čių), Slaptas_Mod rašė:

Prieš padedant, norėčiau įsiterpti bei pataisyti kolegos klaidas. „fake Dominykas Miguel“

Prie problemos, kad ir kaip pasirodžiau, norėčiau Jums padėti. Iš tikro, paskaičius problemą, sutikčiau su kolegos nuomone, kad galima būtų restartuoti kompiuterį ir tik tuomet pabandyti prisijungti prie TeamSpeak (jeigu viskas iki šiol buvo gerai, skambėjo į ausines). Panaršyk internete, jis visagalis. O iš patirties galėčiau pridurti, kad pereik per nustatymus, pasižiūrėk „capture“ ir „whisper“ pagal mane - jos svarbiausios ir galimai ten rasi problemą.

Ačiū uz pagalba, bet atsiprasau tas ''DominykasMiguel'' vartotojas nemano ir jus kazka maisot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 valandas(-ų), Player_Wolk rašė:

Tools -> Options -> Playback -> Pažiūrėk koks playback modas uždėtas, turėtu but pasirinkimai, tai patestuok ir manau viskas susitvarkys ;)

Sveikas, tavo atsakymas padejo :D labai dekingas !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...