Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Max_Tosha

Civiliai narkotikų zonoje

#ValdykLas-Venturas002  

83 nariai balsavo

  1. 1. Ar civiliai galėtų imti narkotikus visada?

    • Taip (atsakysiu komentaruose)
    • Ne (atsakysiu komentaruose)
    • Kita (atsakysiu komentaruose)


Rekomenduoti pranešimai

taip, atsirastu daugiau veiklos sandelyje, nors ir nezinau dabartines situacijos serveryje, bet matuojant ta laikotarpi, kai dar turejau galimybe zaisti - tai tiesiog nebudavo pries ka kariauti, taipogi dauguma zaideju yra klanu juodajame sarase, tai butu pliusas jiems vaziuoti i sandely ir siaip, neturintys galimybiu ikurt klana zmones galetu grupeleje vaziuoti i sandely ir kariauti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu mano nuomone čia kažką reiškia, tai man asmeniškai tikrai būtu įdomu pažiūrėti ir patestuoti iš civilio pusęs kaip viskas veiktu!
Asmeniškai , esu
šita idėją, kadangi kažkokios permainos tarp sistemų būtu, daugiau veiksmo tiek klanams tiek policijos departamento darbuotojams.

•••
Antras dalykas, kažkas sakė, kad nereikalingi klanai ir panašiai, whyyy? Jeigu klanai turi savo teritorija žmonių, nesuprantu ką keletas civilių pakeis? Civiliai ne viena sajungą, jie irgi kovos, o išgyvenimas taip ir atrodis kiekvienas už save, Policija ir Klanai, visiškai kitaip.
•••

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pries, nes nereikia sitos nesamones neuztenka pirmadieni civiliam pasirinkti narkotiku? isviso nei kas is civiliu bando pasiimti pirmadieniais tu narkotiku tai isvis kam padaryti jog visada, suprasciau jog butu ten civiliu kazkiek kurie varytu pirmadieniais, bet kiek buvau klanuose nemaciau nei vieno civilio.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...