Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Black_Vrs

Pasiūlymas- Bendras darbų blistas.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Vrs
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Bendras darbų juodasis sąrašas.
  • Kodėl tai yra naudinga?:  Šiuo metu, mūsų serveryje per nelyg lengva patekti į darbus (praktiškai neįmanoma nepatekti), todėl žaidėjai nejaučia baimes jausmo, kad bus išmesti iš darbo todėl daro ką nori.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Sukurti temą forumeBendras darbų juodasis sąrašas. Ten surašyti taisykles ir žaidėjus, išsipirkimus, datas, supratot viska manau. 

Už/Prieš. Kodėl?

  • Patinka 12
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, nes kaip ir minėjai, jokios baimės jausmo, viena diena išmeta, kita diena vėl dirba, žaidėjai į darbus eina ir stumia beleką.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

už nes dauguma žaidėjų nedirba nekeipę dėmesio i drk pastabas

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už. Būdamas direktoriumi pastebėjau tai, kad kaip išmeti darbuotoją iš darbo jis vos ne tą pačią dieną jau yra kitame darbe, tad manau jam yra nesvarbu ar jį išmes ir tiesiog jei nėra baimės prarasti darbą nėra ir tikslo laikytis firmos taisyklės, tad dažnas darbuotojas manau nebijo prarasti darbą už taisyklių nesilaikymą. Šiuo metu tu gali įtraukti žaidėją į juodąjį sąrašą tik tame darbe kuris jis dirbo ir nepradirbo ar gavo užblokavimą ir t.t, tad jis gali laisvai eiti į kitą darbą kur nėra juodajame sąraše. O jei būtų bendras Juodasis Sąrašas tada manau darbuotojas prieš eidamas į darbą gerai pagalvotu ar jis tikrai nori dirbti būtent šiame darbe, bei dirbdamas pagalvos, kad reikia laikytis taisyklių ir bijos prarasti darbą, nes jei nepradirbs reikiamo dienų skaičiaus pateks į Juodąjį Sąrašą ir nebegalės eiti į jokį kitą darbą kol nepasibaigs laikas! Norėčiau, kad šis dalykas būtų. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, dėl ko turi žaidėjas pvz dirbdamas trv ir jis neišdirbo trv 7 dienas, tai dėl ko jis negali dirbti kitame darbe jeigu jis nieko nepadaręs tai blogo firmai?

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Keksas_Ltu rašė:

Prieš, dėl ko turi žaidėjas pvz dirbdamas trv ir jis neišdirbo trv 7 dienas, tai dėl ko jis negali dirbti kitame darbe jeigu jis nieko nepadaręs tai blogo firmai?

Tame ir esmė, jog šis sumanymas skatintų žaidėjus rinktis darbą ir jį dirbti atsakingiau, jog nekiltų noras palikti darbo po 2 dienų. Tokiu būdu būtų keliama darbų reputacija. Pamenu laikus kai nebūdavo galima nusiimti darbo sutarties už kreditus, tuomet darbų reputacija būdavo žymiai aukštesniame lygyje.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 minutes(-čių), Keksas_Ltu rašė:

Prieš, dėl ko turi žaidėjas pvz dirbdamas trv ir jis neišdirbo trv 7 dienas, tai dėl ko jis negali dirbti kitame darbe jeigu jis nieko nepadaręs tai blogo firmai?

Ačiū, kad išsakai savo nuomonę. Taisykles kursime ne mes, neprivaloma jog žaidėjas patektu į sąrašą po pirmo karto nepradirbus (jeigu pats nutarė išeiti iš darbo nepadares nusižengimų, jog būtu turėjes direktorius išmesti). Jeigu Tosha nuspręs, padaryti visada bus galimybe sukurti temą, dėl taisyklių diskusijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už, labai gerai padarytu jeigu leistu tokį sąrašą sukūrti, mažiau "Free star" būtu, mechaniku kurie tempia mašinas į vandenį ir t.t.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, esu už šią idėją, nes dabar esu b liste teisėsaugos, bet nežinau kodėl, todėl jeigu būtų šita tema ir pns, man būtų lengviau susigaudyt ką tosha yra orisvaiges ir kaip aukštai jis kilęs nukris. O worldai, žinok ne apie vieną a tave sukasi pasaulis :)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Hello_World rašė:

Nu ka zn UZ sakyciau nors stbl del manes cia viskas :D

Tema nėra kurta vien dėl teisėsaugos, apskritai lengva patekti į betkuri darbą, todėl žaidėjai nejaučia atsakomybes už savo veiksmus

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blekai iskur pas tave toks protas? As negaliu tik ir tesvajojau apie toki pasiulyma uz uz uz uz

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš.

Nėra serveryje, kad žaistų 200 žaidėjų ir  visose firmose on dirbtų virš 10+ darbuotojų, ar pan; eina, tai eina iš tų darbų, reiškiasi nemokat išlaikyt darbuotojo ir pritraukt, kad būtų įdomu ir tas darbas liptų. Teisėsaugoje, darbuotojai, kurie normaliai elgdavosi ir mokėdavai juos išlaikyti, dirbdavo net virš mėnesio laiko, ar dar ilgiau. Tai čia manau jau direktoriavimo stygiaus problemos-kaip tu mokėsi skatinti ir pritraukti žaidėją.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėja gera, tačiau aš galvoju, kad šiuo metu nereikia tokio dalyko, nes jeigu taip būtų tada į darbus eitu dar mažiau, nėra tiek serveryje žmonių, kad darbai galėtų rinktis sau žmonės, jeigu taip padarytu, būtų tiesiog pilnas sąrašas tų žmonių, todėl galvoju, gal geriau nereik? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Felipe_Sanchez rašė:

Prieš.

Nėra serveryje, kad žaistų 200 žaidėjų ir  visose firmose on dirbtų virš 10+ darbuotojų, ar pan; eina, tai eina iš tų darbų, reiškiasi nemokat išlaikyt darbuotojo ir pritraukt, kad būtų įdomu ir tas darbas liptų. Teisėsaugoje, darbuotojai, kurie normaliai elgdavosi ir mokėdavai juos išlaikyti, dirbdavo net virš mėnesio laiko, ar dar ilgiau. Tai čia manau jau direktoriavimo stygiaus problemos-kaip tu mokėsi skatinti ir pritraukti žaidėją.

Ačiū už nuomone, tema nėra sukurta dėl to, kad darbuotojai nesugeba išdirbti 7dienų, apskritai kalbama apie žaidėjų nesamonių daryma, aiškus yra darbuotojų kurie stengiausi ir dirba, bet yra ir tokių kur ateina į darbą vien tam, kad "dūrą" pastumt.

prieš 1 valandą, Minde_Boss rašė:

Idėja gera, tačiau aš galvoju, kad šiuo metu nereikia tokio dalyko, nes jeigu taip būtų tada į darbus eitu dar mažiau, nėra tiek serveryje žmonių, kad darbai galėtų rinktis sau žmonės, jeigu taip padarytu, būtų tiesiog pilnas sąrašas tų žmonių, todėl galvoju, gal geriau nereik? 

Ačiū už nuomonę, gal tai viena iš priežaščių kodėl serveryje nėra tiek daug žaidėjų? Pilnas sąrašas tikrai nebūtu ir žaidėjai galėtu išsipirkti, gal tada pradėtu jausti atsakomybę. Apskritai čia trūksta daug taisyklių ir griežtumo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai už nes ateina į darba kažkas kažkur nepatinka ir jau ant kitos dienos palieka darba,o paskui žiuriu kad po poros val kitam darbe dirba,tokia įdeja manau tikrai būtų naudinga ir gera aš už!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Edas_Bmw rašė:

Blekai iskur pas tave toks protas? As negaliu tik ir tesvajojau apie toki pasiulyma uz uz uz uz

Ačiū, kad pritariate kaip sakant ne bobų reikalas xd

 

Nu @Max_Tosha ir @Invision_White manau, kad reikia palikt atsakymą 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienareikšmiškai už! Žaidėjai bent išdirbtų reikiamą laikotarpį ir nekeistų per dažnai darbų. Nes kaip ir pats minėjai, šiuo metu labai lengva patekti į darbus su pakvietimu, net nereikia skaityti darbo informacijos.  Manau, tikrai reikėtų padaryti bendrą darbų blist'ą, kur būtų įtraukiami žaidėjai neišdirbę reikiamo laiko, prie to paties - ir nemažas darbuotojų skaičius būtų, t.y. nepalikinėtų taip greitai darbų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš bučiau kaip ir , bet yra vienas niuansas, kad serveryje žaidžiantis žaidėjai pamatys jog SUMOS didelės išsipirkimo, tada pradės kurtis naujus accountus, žodžiu jeigu administracija pasirengus tokiam žingsniui, tai TAIP! aš !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-18 at 01:45, Player_Wolk rašė:

Aš bučiau kaip ir , bet yra vienas niuansas, kad serveryje žaidžiantis žaidėjai pamatys jog SUMOS didelės išsipirkimo, tada pradės kurtis naujus accountus, žodžiu jeigu administracija pasirengus tokiam žingsniui, tai TAIP! aš !

Galima susekti IP o už dirbimą su kitu acc nors su vienu yra bliste, būtu taikomos griežtesnes bausmes. Labas @Max_Tosha visdar laukiam atsakymo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Galima susekti IP o už dirbimą su kitu acc nors su vienu yra bliste, būtu taikomos griežtesnes bausmes. Labas @Max_Tosha visdar laukiam atsakymo :)

Nelabai esu tikras, ko tikimasi iš manęs. Kadangi siūloma idėja yra temos pavidalu, tai kai bus naujas DPi narys, galės ir priimti sprendimą ar yra poreikis tokios temos turėjimui, atsižvelgiant į išsakytas nuomones.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne nu jau nusikeikt norisi. Kai gydot ligą jūs gydot ne jos simptomus bet patį židinį. Tą patį darykite ir čia.

Serveryje on 50 žaidėjų, 8 darbai ir jūs norit kad nebūtų taip lengva patekti į darbus. Buvo laikai kai aš dirbdavau vienoj firmoj ryte, vidurį dienos kitoj, o pabaigoj dar kitoj, ir tai nėra taisyklių ar kažkieno spraga tai yra vien tik dėl to nes pasiūla > paklausa. Aš jum visiems garanuotuoju kad nei vienas logiškai mąstantis direktorius su tokiu pasiūlymu nesutiks, nes nei vienas nenori turėti 3-is darbuotojus /vdarbuotojai lentelėje. Dienos pabaigoje visi sulys į tuos blistus ir niekas neis į tuos darbus, nes tiesiog neapsimoka 'išsipirkti' nes tas išsipirkimas niekada neatsipirks(nebent žaidi 1200minučių dirbdamas TRV). Jūs turit suprasti kad į tuos darbus jeigu kažkas ir eina tai tikrai ne dėl pinigų(TRV išimtis), o dėl veiksmo/kolektyvo. 

Mažinkit darbų skaičių aš jums garantuoju pakils tas žaidėjų skaičius(net ir aš apsivaidenčiau dažniau). Naikinkit mechanikus palikit susitaisymo pickupą(visi ar taip ar taip naudoja tune garažus). Naikinkit taksistus, nes tai yra most pointless darbas ever. Sujunkit spec+PD, arba padarykit spec kaip paaukštinimą (panašiai kaip buvo PD >> SPD).

Naikinkit GP lauk ir padarykit viską kas susije su ginklais/narkotikais klanų atsakomybe. Ir jeigu sakysit kad klanų nėra ir ginklų baba bus tai sorry bet jūs atsirasit mano bukiausių žmonių sąraše. Dienos pabaigoje bent vienas klanas tikrai egzistuos vien dėl to nes bus ginklų paklausa ir juos apsimokės vežti ir pardavinėti. Ir jeigu bus daugiau negu vienas(kas greičiausiai bus) tai klanams savotiškas veiksmas atsiras tarpusavį bandant perimti fūras vienas iš kitų ir apsaugoti jas nuo teisėsaugos.

Sumažinkit narkotikų efektą labiau įtraukit medikus, duokit jiems daugiau 'galių'. Padarykit taip jog kai yra priklausomybė nebūtų tik galvos apsisukimas ir hp nuėmimas kas tam tikrą laiką o paskui viskas dingsta jeigu pavartoji, padarykit daug blogesnius padarinius. 

Padarykit visų narkotikų resetą, ir mažiau dalinkit per narkotikų sandėlius, sumažinkit kiekį dvigubai, tai bent jau ne visi bus pilnom kišenėm po mėnesio. Padarykit visų ginklų resetą, subalansuokit atsiradamų dėžių skaičių sandėliuose, nedarykit taip kad atsiranda x dėžių per valandą, padarykit taip kad x dėžių skaičius per valandą atsirastų tik tada jeigu per paskutinę valandą buvo paimta(paimta o ne pristatyta) y skaičius dėžių. 

Ir visi direktoriai kurie pradės čia verkti dėl savo firmų kad nepasimoka uždaryti(mechanikai, GP, spec, taksi) nes viskas yra gerai su jų darbais, nustokit. Jūs taip sakot tik todėl nes jūs esat direktorius ir jūs nenorit prarasti savo miniatūrinės "galios", tas pats buvo kadaise ir su tokiu žaidėju kaip Sergio_lluli, iki kol buvo direktorius gynė darbą, o kai paliko pripažino jog niekam nereikalingas darbas, ir neįmanoma pritraukti darbuotojų. 

Padarykit tokius mažus dalykus, galų gale siūlykit tokius mažus dalykus, prisiminkit kad @Max_Tosha ar @Invision_White nėra šito projekto vadovai ar bajorai. Šito projekto vadovai esate jūs. Nes be jūsų nebūtų jų. Tad jeigu jums kažkas nepatinka, nebijokit poparaliais, ta baimė negauti free admino statuso neturėtų jums trukdyti eiti prieš sistemą ir siūlyti tai ko norit jūs. Artūras ar Karolis nežaidžia projekte, jie nežino visko, žaidžiat jūs, ir tik jūs esat visiški profesionalai ir žinovai žaidimo srityse. O galų gale padarius tokius dalykus su 50on nesedėsit, aš jums garantuoju kaip minimum turėsit mažiausiai +20on nes atsiras įdomumas( ir aš ateisiu dažniau su @Sim_Gint nuo policijos pabėgiot :wub:). Tai tiek. Rimtai. Nebijokit siūlyti.

Prieš.

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 50 minutes(-čių), Ledas_Competiv rašė:

Ne nu jau nusikeikt norisi. Kai gydot ligą jūs gydot ne jos simptomus bet patį židinį. Tą patį darykite ir čia.

Serveryje on 50 žaidėjų, 8 darbai ir jūs norit kad nebūtų taip lengva patekti į darbus. Buvo laikai kai aš dirbdavau vienoj firmoj ryte, vidurį dienos kitoj, o pabaigoj dar kitoj, ir tai nėra taisyklių ar kažkieno spraga tai yra vien tik dėl to nes pasiūla > paklausa. Aš jum visiems garanuotuoju kad nei vienas logiškai mąstantis direktorius su tokiu pasiūlymu nesutiks, nes nei vienas nenori turėti 3-is darbuotojus /vdarbuotojai lentelėje. Dienos pabaigoje visi sulys į tuos blistus ir niekas neis į tuos darbus, nes tiesiog neapsimoka 'išsipirkti' nes tas išsipirkimas niekada neatsipirks(nebent žaidi 1200minučių dirbdamas TRV). Jūs turit suprasti kad į tuos darbus jeigu kažkas ir eina tai tikrai ne dėl pinigų(TRV išimtis), o dėl veiksmo/kolektyvo. 

Mažinkit darbų skaičių aš jums garantuoju pakils tas žaidėjų skaičius(net ir aš apsivaidenčiau dažniau). Naikinkit mechanikus palikit susitaisymo pickupą(visi ar taip ar taip naudoja tune garažus). Naikinkit taksistus, nes tai yra most pointless darbas ever. Sujunkit spec+PD, arba padarykit spec kaip paaukštinimą (panašiai kaip buvo PD >> SPD).

Naikinkit GP lauk ir padarykit viską kas susije su ginklais/narkotikais klanų atsakomybe. Ir jeigu sakysit kad klanų nėra ir ginklų baba bus tai sorry bet jūs atsirasit mano bukiausių žmonių sąraše. Dienos pabaigoje bent vienas klanas tikrai egzistuos vien dėl to nes bus ginklų paklausa ir juos apsimokės vežti ir pardavinėti. Ir jeigu bus daugiau negu vienas(kas greičiausiai bus) tai klanams savotiškas veiksmas atsiras tarpusavį bandant perimti fūras vienas iš kitų ir apsaugoti jas nuo teisėsaugos.

Sumažinkit narkotikų efektą labiau įtraukit medikus, duokit jiems daugiau 'galių'. Padarykit taip jog kai yra priklausomybė nebūtų tik galvos apsisukimas ir hp nuėmimas kas tam tikrą laiką o paskui viskas dingsta jeigu pavartoji, padarykit daug blogesnius padarinius. 

Padarykit visų narkotikų resetą, ir mažiau dalinkit per narkotikų sandėlius, sumažinkit kiekį dvigubai, tai bent jau ne visi bus pilnom kišenėm po mėnesio. Padarykit visų ginklų resetą, subalansuokit atsiradamų dėžių skaičių sandėliuose, nedarykit taip kad atsiranda x dėžių per valandą, padarykit taip kad x dėžių skaičius per valandą atsirastų tik tada jeigu per paskutinę valandą buvo paimta(paimta o ne pristatyta) y skaičius dėžių. 

Ir visi direktoriai kurie pradės čia verkti dėl savo firmų kad nepasimoka uždaryti(mechanikai, GP, spec, taksi) nes viskas yra gerai su jų darbais, nustokit. Jūs taip sakot tik todėl nes jūs esat direktorius ir jūs nenorit prarasti savo miniatūrinės "galios", tas pats buvo kadaise ir su tokiu žaidėju kaip Sergio_lluli, iki kol buvo direktorius gynė darbą, o kai paliko pripažino jog niekam nereikalingas darbas, ir neįmanoma pritraukti darbuotojų. 

Padarykit tokius mažus dalykus, galų gale siūlykit tokius mažus dalykus, prisiminkit kad @Max_Tosha ar @Invision_White nėra šito projekto vadovai ar bajorai. Šito projekto vadovai esate jūs. Nes be jūsų nebūtų jų. Tad jeigu jums kažkas nepatinka, nebijokit poparaliais, ta baimė negauti free admino statuso neturėtų jums trukdyti eiti prieš sistemą ir siūlyti tai ko norit jūs. Artūras ar Karolis nežaidžia projekte, jie nežino visko, žaidžiat jūs, ir tik jūs esat visiški profesionalai ir žinovai žaidimo srityse. O galų gale padarius tokius dalykus su 50on nesedėsit, aš jums garantuoju kaip minimum turėsit mažiausiai +20on nes atsiras įdomumas( ir aš ateisiu dažniau su @Sim_Gint nuo policijos pabėgiot :wub:). Tai tiek. Rimtai. Nebijokit siūlyti.

Prieš.

Labai geros ir tiksliai išsakytos mintys @Ledas_Competiv. Nepritarčiau dėl mechanikų, todėl, nes mechanikų paklausa žaidime dažnėja, ypač per visokias ginklų siuntas, be to, aš pats asmeniškai visuomet naudojuosi mechanikų paslaugomis ( jeigu jų yra serveryje ), man rodos, bent jau lv tune garaže tai negali kaikurių dalykų užsidėti, kuriuos gali uždėti mechanikai. Toliau dėl Specų - nemanyčiau, kad reiktų sujungti, kadangi iškiltų dilema dėl Specų transporto, o kaip paaukštinimas tai nebūtų pats idealiausias variantas. O dėl GP - reikėtų ištikrųjų apgalvoti tavo idėją, kažkaip visą tai perkurti ir perduoti klanams, tačiau tam reikia daug apmąstymo, kaip viską padaryti kuo geriau, bei manau, visas tos sistemos perdarymas kainuotų daug projekto skripterio ir pagrindinio administratoriaus Invision_White laiko. O dėl taksi, kiek esu girdėjęs iš Ginto, tai ta paklausa nėra baisiai didelė ir taksi uždirba labai jau mažai, todėl pilnai pritarčiau dėl TAKSI darbo pašalinimo, tačiau, galbūt galėtume sugalvoti kažką panašaus su UBER ( ką ir vėl reikėtų labai gerai apmąstyt ir pateikti, kaip naują idėją ), būtų smagu, jeigu paprasti žaidėjai, galėtų teikti pavežimo paslaugas, kai kažkas to paprašo ( aišku, tarifai būtų nustatyti sistemos, kurią sukurtų pagr administratorius ), be to, reikėtų pridėti daugiau nuomos automobilių. Esu už tavo idėjas Ledukai ir nepritariu šitam darbuotojų juodąjam sąrašui, kadangi kaip Ledas ir minėjo, pas mus nežaidžia tiek daug žaidėjų, kad už tam tikrus nusižengimus, jie nebeturėtų progos įsidarbinti kitame darbe, o juolab, už išsipirkimą mokėti dar ir pinigus, kurių daugelis atėję į darbą tik ir stengiasi užsidirbti. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...