Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Black_Vrs

Pasiūlymas- Bendras darbų blistas.

Rekomenduoti pranešimai

Visiškai nereikalingas yra bendras darbų blistas. Reikalingas yra tiesiog teisėsaugos juodasis sąrašas, kurį sukurtų ne teisėsaugos direktoriai, ir kada nori, kaip nori juos koreguotų, o DPi atstovas, taip pačiai, kaip klanams, tada būtų lygybė ir viskas labai tvarkinga, klanai rašytų teisėsaugos darbuotojus(nusižengusius) į juodąjį sąrašą pagal anketą teisėsaugos bliste, o teisėsauga kaip ir dabar daro klaniškius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gokas_Goku

Kam skirtas pasiūlymas visiems serverio darbams

Kokia tai sistema?: Pakeisti teamspeak į discord

Kodėl tai yra naudinga?:  Mano nuomone teamspeak yra pasenes bei atsibodes,siūlau vietoj jo padaryti discord.taip bus papraščiau kadandgi discord'u yra žimiai patogiau naudotis bei galima atsisiust netik ant kompiuterio bet ir ant telefono !

Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Pakeisti teamspeak į discord.manau viską ir taip aiškiai parašiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš, serveryje vos 50zmoniu susirenka, ką čia nusikalbi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ,kad ir kaip keistai nuskambėtu ,bet esu PRIEŠ šią idėją kadangi pagalvokime logiškai šiuo metu serveris išgyvena tikrai negeriausius laikus ir dabar žaidėjų skaičius siekia (Grubiai paėmus 60-70) Ir norit ,kad projektas kiltu aukštyn pagal žaidėjus ši idėja tą svajonę tik sugadintu ,nes serveryje žaidžia nemažai naujoku ir gavus „B-List“ žaidėjas neturėtu ką veikti ir po kiek laiko paliktu serverį amžiams nebent šią idėja šiek tiek patobulinus ,tačiau pakartosiu dar kartą esu PRIEŠ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-20 at 18:57, Antonio_Collins rašė:

Na ,kad ir kaip keistai nuskambėtu ,bet esu PRIEŠ šią idėją kadangi pagalvokime logiškai šiuo metu serveris išgyvena tikrai negeriausius laikus ir dabar žaidėjų skaičius siekia (Grubiai paėmus 60-70) Ir norit ,kad projektas kiltu aukštyn pagal žaidėjus ši idėja tą svajonę tik sugadintu ,nes serveryje žaidžia nemažai naujoku ir gavus „B-List“ žaidėjas neturėtu ką veikti ir po kiek laiko paliktu serverį amžiams nebent šią idėja šiek tiek patobulinus ,tačiau pakartosiu dar kartą esu PRIEŠ

Kalbant apie naujokus tai yra maža dalis kuri pasilieka žaisti, nes tie "senbuviai" serverio, patys nebejaučia ką daro (ne visi) ir atbaido tuos naujokus, čia tik vienas iš variantų kaip reikia juos nuraminti. 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...