Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Serverio rekordas (2013-02-02) (428 žaidėjai)

Rekomenduoti pranešimai

Taigi, sveiki visi mūsų serverio žaidėjai, turime jums labai gerą naujieną! Šiandien, t.y 2013-02-02 vakarą mes pasiekėme naują serverio rekordą. Net 428 žaidėjus ir vėl pakilome į 4 vietą pagal Lietuvos SAMP serverio rekordus. Ačiū visiems žaidėjams kurie dalyvavo šiandien serverio rekorde. Ir prašau visų jūsų, nesinervuokite, kad kaikuriuos gerus prizus laimėjo serverio naujokai, senbuvių prašau būti supratingesniems!

 

Šiuo metu mūsų serveris yra ketvirtoje vietoje pagal Lietuvos SAMP rekordus.

 

Iki pirmos vietos trūksta: 174 žaidėjų

Iki antros vietos trūksta: 122 žaidėjų

Iki trečios vietos trūksta: 27 žaidėjų

 

Kaip matote iki trečios vietos mums trūko visai nedaug, tačiau turime džiaugtis gerais rezultatais. :)

 

Aukščiausia pozicija kuri buvo šio projekto yra trečia vieta.

 

Nuotrauka:

 

rekordas428.png

 

Pagarbiai: Las-Venturas.LT Administracija.

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištikruju ta šventė man atnešė tik laga man tas rekordas ne toks ir svarbus geriau volkas sistema butu suscriptines :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šeip ŠAUNU tikrai!. Bet galėjai visiem kreditus išdalinti ir daugiau lt :|.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaėjot visiem simboliškai nors po 100kreditu dot ar po 5k litu nes kažkaip juokingi pinigia dabar 2k tie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krc visi kas verke ir gavo prizus .. buvau tyliai ant stogo kimarinau ir laukiau kokio nors prizo ir VA ByB* !

O šeip tai mldc...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu tj vieną dar ft balaganiška ikelsiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai gera šventė, naujokai kurie laimėjo prizus jie gal ir netgi susimąstys žaisti pas mus! Bus daugiau žaidėju. Šauni šventė aš irgi joje buvau ir tikėjausi kažką laimėti , bet nepasisekė. Nenusiminkite tie kurie nieko negavote, žinomą jums pasiseks kitą kartą! :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

b0eb00091af9cce1a32fec730425c110748.png
Va kas poto buvo kurie neišgiveno tarp ju ir aš :D

b049002f42ed2648fe8e06247b5d4c0f397.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni šventė, o, kad naujokai laimėjo tai čia bent jau man niėko baisaus. Nenorėkime visko tik sau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šaunu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip iš esmės gerai ,kad naujokai gavo tuos prizus, nes jie gavo paskatinima žaisti mūsų serveryje, senbuviai ir taip aišku ,kad žais prie mūsų prisidės naujokai daugiau serveryje bus online :) Labai smagu matyti ,kad rekordą pagerinimo 84 žaidėjais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuoliai tie, kurie prisidėjo prie projekto dalelę savęs (platino, bei kitaip bandė išpopuliarinti serverį per patį rekordą).

 

Taipogi šaunuoliai šie asmenys: Admin_Volk ; Invision_White.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiekėm šaunu !!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš tiesų šaunu, kad pasiekėme rekordą. Ir kad daugumą prizų laimėjo naujokai, bet iš tiesų galėjų būti didesnės premijos. Bet ir kaip kurie naujokai gavo prizus, o jau dabar pabėgo ir nebežaidžia. Na, bet nieko tokio svarbiausia pasiekėme rekordą.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu gaila prisijungt negalejau, bet tikiu, kad idomu jums ten buvo, o del prizu tai gan gerai kad naujokai gavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na galejot isdalinti prizus kaip ir Praeita rekorda .. Kas kokia 10-20 zmoniu po Kazkiek Kreditu,LT ir XP . Manau butu visi dar daugiau eje na bet as asmeniskai patenkintas sio serverio rekordu ;) Ir tikiuosi bus dar daugiau rekordu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, kad rengi tokias sventes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lievas rekordo siekimas :| Viską naujokai pasiglemžė, o mes ką gavom? Po 2k litų berods? ;s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu visus su serverio rekordu. O dėl tų prizų kuriuos gavo naujokai tai manau nereikia rūpintis, juk ne rožėmis kelias nuklotas, vistiek kažkada suklupsi, o čia taspats kaip ir su prizais, gavo tie kuriuos išrinko ir to nebepakeisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu tikrai kad pasiekėme naujo rekordo bet prizai lievai bereikalo laukiau .. 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...