Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


tomitela

Kur patartumėte mokytis KET TESTUS

Rekomenduoti pranešimai

Bet kur kur mokami yra geriausi, nieko per daug ir per mažai neišmoksi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ketbilietai.lt pats kai laikiau teises pagrinde is ten ir mokinausi spresti. Galiu pasakyti kad man per teorijos egza kokie 14 klausimu buvo grynai is cia tai drasei galiu teigti kad bandyk is sito tinklapio mokytis. Gera mokymosi sistema, rodo statistika kaip sekasi atsakineti y klausimus nu krc laizau pirtus as tam kurejui kuris tai padare 😛 o siaip pagrinde gerai knygele ismok. Sekmes mokinantis ;)

Stai va dar linka numesiu >> SPAUSTI CIA << Cia yra 20 klausimu kuriu klausia pries vairavimo egzamina [ nu per egza uzduos tik 3 ] tad irgi uzmesk aki :)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Owen_Mclaren rašė:

keats kai laikiau teises pagrinde is ten ir mokinausi spresti. Galiu pasakyti kad man per teorijos egza kokie 14 klausimu buvo grynai is cia tai drasei galiu teigti kad bandyk is sito tinklapio mokytis. Gera mokymosi sistema, rodo statistika kaip sekasi atsakineti y klausimus nu krc laizau pirtus as tam kurejui kuris tai padare 😛 o siaip pagrinde gerai knygele ismok. Sekmes mokinantis ;)

Stai va dar linka numesiu >> SPAUSTI CIA << Cia yra 20 klausimu kuriu klausia pries vairavimo egzamina [ nu per egza uzduos tik 3 ] tad irgi uzmesk aki :)

Tie 20 klausimu visai neblogas dalykas, dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Arsleidiniai.lt alsket.lt

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pats B kategoriją mokinuosi tai alsket.lt ir ketbiletai.lt geriausi atsiliepimai iš pažįstamų nes tokių klausimų daugiausiai pasitaiko. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

alsket.lt mokinaus sjp gerai ten, cj sunkiausi klausimai, bet regitroj mažai panašiu buvo. Siulyciau per kelis mokintis alskete ir dar kur nors

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Realiai nei knygeles nei mokamu testu nereikia. pats NEMOKAMUS tik sprendziau autogide ir autopliuse ir uzteko kad is pirmo karto islaikyt regitroj.

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiuo metu aš mokinuosis tinklalapyje alsket.lt mačiau atsiliepimose,kad daug klausimų tokių pačių yra ir mokykloje vairavimo.Bet aišku tenai valandos sms'u kaip pirkau brangoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš asmeniškai nesprendžiau KET testų, tiesiog skaičiau KET knygutę, ten viskas yra surašyta ko reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-20 at 18:38, Mantas_Exe rašė:

Realiai nei knygeles nei mokamu testu nereikia. pats NEMOKAMUS tik sprendziau autogide ir autopliuse ir uzteko kad is pirmo karto islaikyt regitroj.

eik tu kaku pasigyrei mldc. exe. alsket.lt tokie patys klausimai kaip regitroj, kai laikiau (bet neislaikiau nes medis esu) buvo pasitaike net identisku keleta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlau išbandyti ALSKET, KETBILIETAI

Aš ruošiuosi ten, kitų rekomendacija didžiulė, didžioji dalis kurie ten ruošėsi išlaikė teorijos egzaminą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Mantas_Exe rašė:

dar prie to pačio ir čia galima pasispręst https://www.eregitra.lt/public-egzis/

ale tu sugalvok public egzis :DDDDDDDDDDDDDDD. Jo galima ten as irgi buvau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-03-20 at 19:53, Owen_Mclaren rašė:

ketbilietai.lt pats kai laikiau teises pagrinde is ten ir mokinausi spresti. Galiu pasakyti kad man per teorijos egza kokie 14 klausimu buvo grynai is cia tai drasei galiu teigti kad bandyk is sito tinklapio mokytis. Gera mokymosi sistema, rodo statistika kaip sekasi atsakineti y klausimus nu krc laizau pirtus as tam kurejui kuris tai padare 😛 o siaip pagrinde gerai knygele ismok. Sekmes mokinantis ;)

Stai va dar linka numesiu >> SPAUSTI CIA << Cia yra 20 klausimu kuriu klausia pries vairavimo egzamina [ nu per egza uzduos tik 3 ] tad irgi uzmesk aki :)

Jonvaira best

@Marcius_Sullivan zie mūsų mokykla ir lv egzistuoja xd

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...