Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ernys_Myq

Apklausa dėl Taksi darbo pašalinimo

TAXI reikšmė serveryje  

74 nariai balsavo

  1. 1. Ar TAXI darbas reikalingas serveryje ?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, žaidėjai,

Nuo vakar vakaro perskaitęs vieno žmogaus siūlymą, bei anksčiau kalbėjęs su buvusiu Taksi Direktoriumi Sim_Gint nusprendžiau sukurti apklausą apie tai, ar mūsų serveryje Taksi darbas beturi kažkokią naudą ir ar jis tikrai yra reikalingas kaip darbas su pakvietimu. Šį vakarą, apėjau daugelį teamspeak kanalų ir uždaviau tą patį klausimą, kurį užduosiu ir dabar, beveik visi žaidėjai, apklausti teamspeake atsakė - Taksi darbas mūsų serveryje nereikalingas. 

Buvęs direktorius yra minėjęs, kad jų darbo paklausa yra ganėtinai maža, kadangi serveryje yra pilna transportų, kuriais gali naudotis kekvienas serverio žaidėjas. ( nuomojamas transportas, dviračiai, paprasti žaidėjai, kurie mielai dažnai paveža, taip pat administratoriai, kurie kartais pagetina kai jų paprašo ). Drįsčiau teigti, kad Taksi darbas serveryje nebeturi visiškai jokios naudos.Daugelis taksistų ( bent kiek esu pastebėjęs pats ) tiesiog stovi su transporto priemone vietose, kuriose už stovėjimą jie gauna daugiau pinigų. Todėl, skelbiu apklausą ir prašau jūsų balsuoti, kad galbūt, šis darbas būtų pašalintas iš serverio. 

Taip pat, galite pasiūlyti idėjas, kaip būtų galima sugražinti taksi darbui reikšmę ( pvz, mažinti nuomojamų transporto priemonių( dviračių taipogi ) skaičių, uždrausti adminams getinti kai yra aktyvių taksistų ir panašiai )

Už išsakytas nuomones uždėsiu ir po repuką :D @Sim_Gint jeigu gali išsakyk, savo kaip buvusio direktoriaus nuomonę 

 

  • Naudinga! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vietoj taxi darbo, galėtų padaryti tarkim Uber arba kaip lietuvoj yra Taxify, žmonės galėtų dirbti su nuosavom transporto priemonėm, tai būtų tiesiog darbas be pakvietimo, arba reikėtų išsilaikyti individualios veiklos pažymėjimą, kad galėtum dirbti tarkim kokiuose epi, bet tuo pačiu per pertraukas ar nedarbo laiką galėtum vežioti žmones. Tuo pačiu tai padėtų naujokams susipažinti su miestu, su pačiu serveriu bei žaidėjais. Na ir taip ogi pasidarius individualios veiklos pažymėjimą žaidėjui nejaustų tos pareigos pradirbti tiek ir tiek minučių, o tiesiog dirbtų sau patinkantį darbą be pareigų [ Už jų neatlikimą darbe su pakvietimu gauni darbo įspėjimą, o čia dirbi kiek nori ir kada nori].

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. Tavo temos pavadinimas su temos kontekstu visiškai nesutampa. 
1.1. Temos pavadinime kalbama kad pašalinti Taksi darba. 
1.2. Temos turinyje kalbama, kad šį darba padaryti tik be pakvietimo. 

Nesutikčiau visiškai su tuom. Buvau Taksi direktorius ir galiu pilnai teigti jeigu tu turi motyvacijos tikrai surinksi puikia komandą. Vien pažiūrėjus nuotraukas po 15 - 19 dirbančių budavo. 

Jeigu vienas direktorius nesugeba surinkti komandos, tai reiškia, kad darbas yra beviltiškas? Tikrai blogai manote. Nes toks darbas kaip Taksi tikrai yra reikalingas ir naudojamas. 

Tu Erny, nedirbęs Taksi ilga laiką teigi, kad šis darbas neturi jokios naudos. Tau taip gal ir neturi turint privilegijas serveryje (admin/vip), o naujokams kurie neturi, tai jiems reikalingas šis darbas ir jo darbuotojai, kad galėtu nuvežti nuo taško A iki taško B. 

Tiesiog šis siūlymas mano nuomonė visiškai bereikšmis. Tas pats kas butu galima pasakyti apie teisėsauga kai nebuvo žmonių trinam lauk darom be pakvietimo nes nėra ten žmonių. 

W/E esu visiškai prieš. 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ok, išimsi Taksi, bet vistiek reikia jų. Galbūt pakeist Taksi darbą i laisvo  pobūdžio darba. Galimybė dirbti taksistu su nuosava tr.priemone, bet reiktų išsipirkt kažkokią tai licenziją kuri kainuotų normaliai ir būtų šioks toks limitas kiek xp ir pnš reiktų kad žaidėjas galėtų gauti ta licenzija..  Panašiai kaip Uber ir t.t.

 

• Sukurti tam tikrus kursus kurie ištestuos ar žaidėjas gali dirbti su nuosava,

• Sukurti laisvo darbo xp,

 

Jei manai kad logiška dadėk kažka.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per neapdairumą pažymėjau „ne“ nors norėjau pažymėt „taip

Nemanau, kad reiktų panaikinti Taksi darbą, kadangi jis yra reikalingas naujokams ir neturintiems įsigiję paslaugų ir išvis jeigu jau žmonių taip nebetraukia šis darbas manau reiktų direktoriui pačiam susimąstyti kokias reformas daryti ir kaip sudominti darbuotojus šiame darbe, o ne daryti kažkokius bilietėlius iš kurių jokios naudos (Simai, nesupyk :))

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pries sita ideja kiekvienam servery ira taxi darbas ir jis butinas be jo naujokai nenukeliautu niekur.Nu tai gal istrinam ir mechanikus kam tie mechanikai kaip yra garazai kur masinas galima tuninguoti fixintis?Nu logistikos idek biskuti.Nes beleka mastai.Gal ir idomi ideja bet tikrai salint nereiktu tik kazka pakeist reik narmalaus direktoriaus kuris tikrai sugebetu atgaivynti firma o ne zlugdyti prikeltu ir butu viskas ok. Daug ka lemia zaideju skaicius serveri.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Rowland_Quradose rašė:

Vietoj taxi darbo, galėtų padaryti tarkim Uber arba kaip lietuvoj yra Taxify, žmonės galėtų dirbti su nuosavom transporto priemonėm, tai būtų tiesiog darbas be pakvietimo, arba reikėtų išsilaikyti individualios veiklos pažymėjimą, kad galėtum dirbti tarkim kokiuose epi, bet tuo pačiu per pertraukas ar nedarbo laiką galėtum vežioti žmones. Tuo pačiu tai padėtų naujokams susipažinti su miestu, su pačiu serveriu bei žaidėjais. Na ir taip ogi pasidarius individualios veiklos pažymėjimą žaidėjui nejaustų tos pareigos pradirbti tiek ir tiek minučių, o tiesiog dirbtų sau patinkantį darbą be pareigų [ Už jų neatlikimą darbe su pakvietimu gauni darbo įspėjimą, o čia dirbi kiek nori ir kada nori].

Aš irgi manau, kad reikėtų kažko tai tokio, bet kad šią idėją įgyvendintų, ją reikia pilnai apgalvoti ir pasiūlyti. 

 

prieš 2 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

1. Tavo temos pavadinimas su temos kontekstu visiškai nesutampa. 
1.1. Temos pavadinime kalbama kad pašalinti Taksi darba. 
1.2. Temos turinyje kalbama, kad šį darba padaryti tik be pakvietimo. 

Nesutikčiau visiškai su tuom. Buvau Taksi direktorius ir galiu pilnai teigti jeigu tu turi motyvacijos tikrai surinksi puikia komandą. Vien pažiūrėjus nuotraukas po 15 - 19 dirbančių budavo. 

Jeigu vienas direktorius nesugeba surinkti komandos, tai reiškia, kad darbas yra beviltiškas? Tikrai blogai manote. Nes toks darbas kaip Taksi tikrai yra reikalingas ir naudojamas. 

Tu Erny, nedirbęs Taksi ilga laiką teigi, kad šis darbas neturi jokios naudos. Tau taip gal ir neturi turint privilegijas serveryje (admin/vip), o naujokams kurie neturi, tai jiems reikalingas šis darbas ir jo darbuotojai, kad galėtu nuvežti nuo taško A iki taško B. 

Tiesiog šis siūlymas mano nuomonė visiškai bereikšmis. Tas pats kas butu galima pasakyti apie teisėsauga kai nebuvo žmonių trinam lauk darom be pakvietimo nes nėra ten žmonių. 

W/E esu visiškai prieš. 

Temoje kalbama, ne apie žaidėjus kurie dirba taksi, o apie tuos, kas naudojasi jų paslaugomis. Jų paslaugomis naudojasi labai mažai žmonių, tad ar tikrai tai reikalingas darbas ? Darbuotojų tu gal ir turėsi daug, bet ar jie visi turės veiklos, be ridos kėlimo ? Nes kiek serveryje esu matęs, labai labai retai kas nors naudojasi taksi paslaugomis, tai kam šis darbas, jeigu vietoj taksi visi naudoja nuomos transportą ar dviračius ? ar galų gale paprašo administratorių ir tie atgetina ? Nelyginkim teisėsaugos, kuri šiame serveryje atlieka labai rimtą darbą su taksi darbu. Taksi darbas - vežioti žmones iš taško A į tašką B, bet kam tas darbas reikalingas, jeigu žaidėjai į juos kreipiasi itin retai ?

 

ŠI APKLAUSA SKIRTA TIK TAM, JOG PAMATYTI JŪSŲ NUOMONES TIES ŠIUO KLAUSIMU, ŠI APKLAUSA SUKURTA NE PAGRINDINIO ADMINISTRATORIAUS, O PAPRASTO ŽAIDĖJO, TODĖL ĮTAKOS " Trinam ar padarom be pakvietimo, ar paliekam " DAUG NETURĖS. Be to, labai gerai, kad kiti žaidėjai vis dažniau kalba apie visokius UBER ir aš manyčiau, kad reikėtų išimti taksi darbą ir vietoj jo bandyti sukurti kažką naujo, kaip Rowland ir siūlė. Po apklausos bandysim išplėtoti tą idėją su galimybe, kad žaidėjai patys galėtų dirbti kaip UBER ar dar kažkokios kitos tai firmos darbuotojai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ernys_Myq rašė:

Temoje kalbama, ne apie žaidėjus kurie dirba taksi, o apie tuos, kas naudojasi jų paslaugomis. Jų paslaugomis naudojasi labai mažai žmonių, tad ar tikrai tai reikalingas darbas ? Darbuotojų tu gal ir turėsi daug, bet ar jie visi turės veiklos, be ridos kėlimo ? Nes kiek serveryje esu matęs, labai labai retai kas nors naudojasi taksi paslaugomis, tai kam šis darbas, jeigu vietoj taksi visi naudoja nuomos transportą ar dviračius ? ar galų gale paprašo administratorių ir tie atgetina ? Nelyginkim teisėsaugos, kuri šiame serveryje atlieka labai rimtą darbą su taksi darbu. Taksi darbas - vežioti žmones iš taško A į tašką B, bet kam tas darbas reikalingas, jeigu žaidėjai į juos kreipiasi itin retai ?

Rašant tokius dalykus reikėtų pilnai pasidomėti kaip kas vyksta. Nuomos tr. priemonės neina imti jeigų yra aktyvių taksi darbuotojų (išskyrus naujokams), darbuotoju nemažai buvo todėl buvo galima naudotis galimybė užpildyti budėjimo vietas, taip buvo žaidėjai skatinami naudotis taksi, nes jis visada buvo ,,po ranką" Ir vel teigi kad kam toks darbas reikalingas ir dar karta atsakysiu. Ne visi turi serveryje paslaugas kaip VIP/Admin su kuriomis galėtų teleportuotis. Dėl administratorių getinimo taip sutinku ir nesakysiu kas getina, bet stengiuosi tai mažinti ir pratinti, kad tam yra naudojimas /tarnybos. Tiesiog turi būti tinkamas direktorius su geromis įdėjomis kuriomis galėtų priviliuoti žaidėjus į Taksi gretas. Tarkim pas manę 10 online. Ir kiek vienam budėjimo poste po 2 darbinės mašinos stovi ar tu išeisi iš ligoninės iškarto gali sėsti ir tave nuveš ar iš kalėjimo. Tiesiog direktorius pats turi susigalvoti kaip gaivinti savo firmą, žinoma jeigu direktorius pasiims valdžia ir joje jokių įdėjų neturės tai ką jis gali padaryti? NIEKO tik pora darbuotojų turėti ir maža paklausą Taksi firmai. BTW ties teigimu, kad administratoriai getina visados, tai pats gerbiamas Taksi direktorius Sim_Gint tai atlieka ir jo paklausus kodėl? Atsakymas buvo, kad ai aš visada pagetinu, ar tai tikrai tinkamas direktorius? Nes jis pats žlugdo savo firmos paklausą. Na manau turėjai suprasti tai, kad tiesiog turi su laiku ateiti į šio direktoriaus kėdė tinkamas asmuo su geromis įdėjomis ir jas įgyvendinti. Tiek ir teisėsauga laikėsi neaktyvi, atėjo nauja valdžia sugebėjo pritraukti žaidėjų į teisėsauga. BTW su visais darbais tas pats yra. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai esu prieš pašalinima šio darbo, jis yra butinas. Tačiau reikia tikrai daugiau veiklos jiem, kaip ir mechanikam, medikam, epi ir furistam:D Visuose ne veiksmo darbuose viskas sukas ratu ir labai mažu, tikrai neimanoma viename darbe daugiau nei savaite dirbti, o taksi tai ten ph rida keli su tzenklu geras darbas

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Orange_Nike rašė:

Visiškai esu prieš pašalinima šio darbo, jis yra butinas. Tačiau reikia tikrai daugiau veiklos jiem, kaip ir mechanikam, medikam, epi ir furistam:D Visuose ne veiksmo darbuose viskas sukas ratu ir labai mažu, tikrai neimanoma viename darbe daugiau nei savaite dirbti, o taksi tai ten ph rida keli su tzenklu geras darbas

Prieš, šalinkit teleportus o ne darbą kuris tampa neišnaudojamas dažnai nes serve nusipirkus vipą gali telintis į svarbiausias vietas. Ryt: 21:00 atranka į "Picų išvežiotojus" /sms @Orange_Nike

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Black_Vrs rašė:

Prieš, šalinkit teleportus o ne darbą kuris tampa neišnaudojamas dažnai nes serve nusipirkus vipą gali telintis į svarbiausias vietas. Ryt: 21:00 atranka į "Picų išvežiotojus" /sms @Orange_Nike

Nahren tu /tplv /tpvm /tpdarbas direktoriam duoti galima teleportuotis prie darbo ir getint be admino darbuotojus, tpklanas taip pat arba palikt nes klanai ta toli bun. Tpvip va paliekam ir zjbs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Player_Wolk rašė:

Šitas žmogus skiria daugiau DĖMĖSIO naujokams, todėl manau jis tikrai žino ko naujokams reikia, o ko NE!(nesikeiksiu) 

Argumentuokite, kuom manote, kad aš neatliekų savo pareigų. 

 

prieš 12 minutes(-čių), Player_Wolk rašė:

Jeigu nukrypstant nuo temos ir sugrįžtant prie @Mister_Tedis kuris šneka apie KOMANDOS narius kurie šiame projekte daugiau atiduoda save ir kažkuom motyvuoja serverio naujokus, o toksai kaip jus Misteri Kloune apkalbinėjate žmones nežinodami TIESOS! - Asmeniškai man patinka tokie žmones kurie sugeba apkalbėti kitus, nors pažiūrėjus į jūsų FIRMĄ EP'į, nieko naujo nesimato, tos pačios nuvalkiotos sistemos, žodžiu GRAUDU!
giphy.gif

Ohhh, kurioje vietoje apie komandos narius buvo pradėta kalbėti? Buvo kalbama apie VIP/Admin žaidėjus na nemanau, kad jie yra skaitomi komandos nariais. 

O tau siūlyčiau biškuti atvėsti, nes dar karta pakartosiu gali savo principus eiti parodyti mamai ir paverkti į kamputį. Žmogus atrodai subrendęs bet iš savo nesąmonių darymo tai nieko gero. O tikrai ne tau kalbėti apie EPi firmą, kai joje N darbuotojų ir daugybė norinčių patekti :) Įrodymai kalba už savę. Gero vakaro tiesiog sekantį karta norėsi padiskutuoti apie tai kreipkis ą.ž, o ne rašydamas bereikšmiškai čia. 

Ir jeigų tavo maynumų viskas padėta sistemomis tai labai klysti. Tam yra skirtos treniruotės/veiklos per kuria sugalvojamos rungtys ir ką nuveikti. Good luck su tokiu galvojimu, kad viskas paremta forumu. 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 38 minutes(-čių), Player_Wolk rašė:

• Jeigu pašalinus visas nuomos mašinas, uždrausti VIP'ams/Admin'ams komandas /tplv, /tpklanas! - Tada TAKSI manau nereikėtų šalinti.
• Kitas atvėjis, jeigu Direktorius yra pakankamai motyvuotas, veda aktyviai taksistams veiklas, sukuria gal kažkokias įdomesnes idėjas, tada manau nereikėtų šalinti TAKSI darbo.

Bet žiūrint dabartine situacija, Direktorius mažai motyvuotas, todėl arba perinkti TAKSI direktoriu, arba TAIP! - Šalinti tuos TAKSI, nes jie nereikalingi serveryje.

@Mister_Tedis - Cituoju *Tu Erny, nedirbęs Taksi ilga laiką teigi, kad šis darbas neturi jokios naudos. Tau taip gal ir neturi turint privilegijas serveryje (admin/vip), o naujokams kurie neturi, tai jiems reikalingas šis darbas ir jo darbuotojai, kad galėtu nuvežti nuo taško A iki taško B.* Šitas žmogus skiria daugiau DĖMĖSIO naujokams, todėl manau jis tikrai žino ko naujokams reikia, o ko NE!(nesikeiksiu) - Prieš savaite dirbau TAKSI, nesumeluojant į diena po 10-20 iškvietimu! Išvada asmeniškai gali priimti kiekvienas.

Jeigu nukrypstant nuo temos ir sugrįžtant prie @Mister_Tedis kuris šneka apie KOMANDOS narius kurie šiame projekte daugiau atiduoda save ir kažkuom motyvuoja serverio naujokus, o toksai kaip jus Misteri Kloune apkalbinėjate žmones nežinodami TIESOS! - Asmeniškai man patinka tokie žmones kurie sugeba apkalbėti kitus, nors pažiūrėjus į jūsų FIRMĄ EP'į, nieko naujo nesimato, tos pačios nuvalkiotos sistemos, žodžiu GRAUDU!
giphy.gif

• Padarius išvada mano nuomone geriausia būtu padaryti, kad ŽAIDĖJAS galėtu išsilaikyti TAKSI licenzija nuo tam tikro laiko praleisto žaidime, tada žaidėjas galėtu taksuot su savo nuosava TR.Priemone įsigijęs racija kioske! 


 

Oho kažkas kalba apie Epi senį nei tu dirbi tu joje nieką tai sakyčiau patylėk, sakai nieko naujo firmos valdžia nesugeba mhm kaip daryti kažką naujo jei darbuotojams patinka tas kas yra, kaip reiks naujo kažko jei visąlaik gali kreiptis į valdžios atstovus ir jei padarys kažką naujo, o dabar jiems viskas patinka, tai seny nesikišk kur nereik nes gali skaudžią nudegti 😘 O apie taksi tai tikrai nereikia jų panaikinta serveryje tikrai yra reikalingas naujokams nes dauguma taksistų gali aprodyti LV miestą ir apmokyti naujoką ir žymiai lengviau naujokui apsiprasti serveryje, tai tikrai prieš. Apie kvietimus senbuvių ir kitų žaidėjų tai gal nenaudojam /tplv /tpvm /tpvip /tpdarbas tai pamatytumet serveryje taksistų, tai laikas patiems apie tai pagalvoti, kad mes patys žaidėjai naikiname taksi darbą su teleportais ir poto skundžiasi, kad taksi neaktyvus darbas, kaip patys jį tokį padarome.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Player_Wolk rašė:

• Jeigu pašalinus visas nuomos mašinas, uždrausti VIP'ams/Admin'ams komandas /tplv, /tpklanas! - Tada TAKSI manau nereikėtų šalinti.
• Kitas atvėjis, jeigu Direktorius yra pakankamai motyvuotas, veda aktyviai taksistams veiklas, sukuria gal kažkokias įdomesnes idėjas, tada manau nereikėtų šalinti TAKSI darbo.

Bet žiūrint dabartine situacija, Direktorius mažai motyvuotas, todėl arba perinkti TAKSI direktoriu, arba TAIP! - Šalinti tuos TAKSI, nes jie nereikalingi serveryje.

@Mister_Tedis - Cituoju *Tu Erny, nedirbęs Taksi ilga laiką teigi, kad šis darbas neturi jokios naudos. Tau taip gal ir neturi turint privilegijas serveryje (admin/vip), o naujokams kurie neturi, tai jiems reikalingas šis darbas ir jo darbuotojai, kad galėtu nuvežti nuo taško A iki taško B.* Šitas žmogus skiria daugiau DĖMĖSIO naujokams, todėl manau jis tikrai žino ko naujokams reikia, o ko NE!(nesikeiksiu) - Prieš savaite dirbau TAKSI, nesumeluojant į diena po 10-20 iškvietimu! Išvada asmeniškai gali priimti kiekvienas.

Jeigu nukrypstant nuo temos ir sugrįžtant prie @Mister_Tedis kuris šneka apie KOMANDOS narius kurie šiame projekte daugiau atiduoda save ir kažkuom motyvuoja serverio naujokus, o toksai kaip jus Misteri Kloune apkalbinėjate žmones nežinodami TIESOS! - Asmeniškai man patinka tokie žmones kurie sugeba apkalbėti kitus, nors pažiūrėjus į jūsų FIRMĄ EP'į, nieko naujo nesimato, tos pačios nuvalkiotos sistemos, žodžiu GRAUDU!
giphy.gif

• Padarius išvada mano nuomone geriausia būtu padaryti, kad ŽAIDĖJAS galėtu išsilaikyti TAKSI licenzija nuo tam tikro laiko praleisto žaidime, tada žaidėjas galėtu taksuot su savo nuosava TR.Priemone įsigijęs racija kioske! 


 

Labas vakaras, esi šio serverio naujokas. Tačiau smagu, kad taip puikiai dėstai mintis, lyg būtum serverio kažkas(sugalvok pats). Aš nieko nesakau, tačiau kai pradedi varyti ant tų žmonių, kurie stengiesi ir laiko firma tikrai geroje pozicijoje, nes ten yra mano nuomone tikrai puikus vadovai, tai tada pradedu susimąstyti, kad Tu esi kažkas aukščiau, nei mes. Tu sakai, kad jie nieko naujo ne įnešė??? O ką Tu naujo įnešei? Todėl ir pagalvok, ką Tu kažką esi gero padaręs, kad galėtum kitiems sakyti kažką, o jeigu nieko, tai geriau nieko jiems ir nesakyk. 

Kalbant apie TAXI - Mano manimu, Ernys turi gera vizija, tačiau pats TAXI darbas yra tikrai geras, nenorėčiau, kad jis būtų išimtas. Norėčiau, kad nebūtų adminas apribotų šiek tiek komandas, sumažintų nuomos mašinas truputėlį. Bet iš tikro net nereiktų nieko daryti, užtektų gero TAXI direktoriaus. Atsimenu, kai Tedis buvo direktorius, ir vedėm bendra su EPi buvo pilna masės, EPi man regis buvo tiek pat, kiek ir Taxu, pats nesenai dirbau TAXI, tai darbo tikrai yra, ypač kai parašo naujokas parodyk LV. Todėl išvada būtų tokia mano, aš nenoriu kad būtų pašalintas šis darbas, tačiau esu už naujoves, jeigu sutinka dauguma serverio žaidėjų. 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm, tikrai neblogas galvosūkis, tačiau nederėtų padaryti klaidos panaikinant taksi firmą iš neutralių firmų darbų su pakvietimu, tai būtų didelė klaida.

Mano manymu atsakymas kodėl taksi firmos paslaugos nėra naudojamos yra tai, kad administratorių būna dažniausiai pusė serverio, visada naujokus, arba net gi senbuvius kurie tuo metu neturi privilegijų visada pagetina į tplv, o nuo tplv pilna transportų kuriuos gali vairuoti ir nereikia taksi paslaugų, nereikia laukti taksi, sėdi važiuoji ir tiek. Nuomos transportų ant kiekvieno kampo, dviračiai, vip transportai ir prie viso to galiu teigti, tai yra puiku ir labai gerai, kad tiek transportų yra, tai puiku ir mūsų serveris dėl to tik klesti.

Tačiau galutiniam apibendrinimui noriu pasidalinti savo nuomone, kad norint žaidimą padaryti kokybiškesnį ir atgaivinti, kad ir pačius taksistus reikia naikinti teleportus serveryje, nes tai yra tiesiog neįdomu, kad ir kalbant apie tas narkotikų operacijas, prie pat sandėlio teleportai, teisėsauga į vietą sugrįžta per 30sek., žaidžiame kažkokiame pagreitintame filme. Na ir be abejonės apskritai, prie bet kur gali nusiteleportuoti, na bent jau tada jeigu ne prie reikiamos vietos, tai nereikės toli važiuoti, keleta metrų ir būsi vietoje, tai nėra labai gerai, ir tai daro šiokios tokios įtakos serveriui, ir atema didelį kokybiškumą žaidžiant. Tad mano nuomone reikėtų išimti teleportus, tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Labas vakaras, esi šio serverio naujokas. Tačiau smagu, kad taip puikiai dėstai mintis, lyg būtum serverio kažkas(sugalvok pats). Aš nieko nesakau, tačiau kai pradedi varyti ant tų žmonių, kurie stengiesi ir laiko firma tikrai geroje pozicijoje, nes ten yra mano nuomone tikrai puikus vadovai, tai tada pradedu susimąstyti, kad Tu esi kažkas aukščiau, nei mes. Tu sakai, kad jie nieko naujo ne įnešė??? O ką Tu naujo įnešei? Todėl ir pagalvok, ką Tu kažką esi gero padaręs, kad galėtum kitiems sakyti kažką, o jeigu nieko, tai geriau nieko jiems ir nesakyk. 

Kalbant apie TAXI - Mano manimu, Ernys turi gera vizija, tačiau pats TAXI darbas yra tikrai geras, nenorėčiau, kad jis būtų išimtas. Norėčiau, kad nebūtų adminas apribotų šiek tiek komandas, sumažintų nuomos mašinas truputėlį. Bet iš tikro net nereiktų nieko daryti, užtektų gero TAXI direktoriaus. Atsimenu, kai Tedis buvo direktorius, ir vedėm bendra su EPi buvo pilna masės, EPi man regis buvo tiek pat, kiek ir Taxu, pats nesenai dirbau TAXI, tai darbo tikrai yra, ypač kai parašo naujokas parodyk LV. Todėl išvada būtų tokia mano, aš nenoriu kad būtų pašalintas šis darbas, tačiau esu už naujoves, jeigu sutinka dauguma serverio žaidėjų. 

*Tu sakai, kad jie nieko naujo ne įnešė??? O ką Tu naujo įnešei?* Nesijaudink Ponas Mindaugai su laikų ir galimybem kažką įnešiu NAUJO, bet kaip ir pats minėjai kolkas, esu serverio naujokas, todėl kas susieja su darbais nelabai ir galiu pasireikšti ;) Suprantu, kad firmos Direktoriui užtenka turėti krūva pinigų ir dalinti premijas *atseit* mūsų firmą labai aktyvi... Nesiginčiuosiu, bet atsižvelgiant į senas supuvusias ir nuvalkiotas sistemas tikrai kas dirba darbe ne dėl PINIGU supras mane... Kitas dalykas treniruotes, mhm.... Buliu kautines??? Kuom tai praverčia firmai, kuom darbuotojai yra mokinami? Mieste važinėdami daužytis į mašinas??? Žodžiu šiame komentare nerasime virves galo, kodėl? Todėl nes Ponas Mindaugai jus dar linkęs prie paprastumo, prie sunkaus darbo reikia daug kantrybes ir daug galvosukio, bet jeigu jums pabersiu keleta šimtu tukstančiu jus mane pamilsite :) Atsiprašau, bet mūsų nuomones ir keliai nesiveda, todėl nefreepostindamas norėčiau pridurti, kad visada laukiu jūsų AŽ.

• Jeigu kalbant dar apie TAKSI, tai mano nuomone galima būtu padaryti išvyso tiesiog darba be pakvietimo ir tiek, o jeigu kažką naujo, tada jau reikėtu į daugumos žaidėju nuomone atsižvelgti :) Nes realiai perašyti ir kūrti nauja sistema manau užima daug darbo ir kantrybęs!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalaus direktoriaus reik o ne penktoko kažkokio, zbs darbas visada buvo dusmana, o tos stovejimo aiksteles supiso daug ka, taigi as pries isemima jo, bet gali pasalint tas stovejimo aiksteles

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiekviename projekte taksi darbas yra reikalingas, kad naujokai galėtų nuvažiuoti nuo taško A iki taško B. Šiuo atvėju, nesuprantu kodėl dabartiniai administratoriai getiną juos ir viskas. Administratorių ne toks darbas, kad kiekvieną getinti, tam yra ir TAKSI darbas, patys administratoriai žlugdo šią firmą, o į tuos prašymus galėtu lengvai ir padoriai parašyti - "Išsikvieskite TAXI, ir nuvažiuosite kur tik norite.), manau nėra sunku, taip ? 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hm, skaitau ir juokas ima.

Ta prasme išimt vip komandas ( /tplv , /tpvip ir t.t).

Tai jeigu išimt šias komandas, VIP naryste vapšė lieka be jokios naudos. 

 

Nesvaikit, palikt ta Taksi darba arba tiesiog padaryt kad galėtu dirbt su nuosava ir savo noru. Bet, jeigu taip atsitiks žaidėjai nebedirbs kituose firmose, tad nemanau kad čia reiktu keist kaźka išviso.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Sim_Gint vien dėl šio buvusio direktoriaus nenorėčiau pritarti. Tuo labiau, kaip nežinau serverio situacijos, o ir pačio serverį sunku įsivaizduoti be Taksistų, tai lyg žemė be žolės serveriuose, įprasta.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

wtfq taxi darba pasalint nu na nebesvaik gal tu, kas iki krautuves paves jei dviracio ratas sprogs?

pries, ernys girtas vps buvo kai rase

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

despicable me no GIF

Na manau, kad šio darbo iš serverio tikrai nereikia panaikinti. Visgi darbas nėra toks jau ir neaktyvus, teko normaliai padirbėti tai tikrai yra tų iškvietimų, galbūt ne per daugiausiai, bet tikrai yra. na jo dirbdamas buvau pajutęs nuobodulį, bet visgi manau, kad taksistų darbui reikia atnaujinimo. Yra taksistų darbui pasiūlytą žaidėjų idėjų, tad tikrai manau reiktu pasižiūrėti ir padaryti kažką iš ten ir tikrai galima taksi darbą patobulinti ir jis bus įdomesnis ir bus daugiau veiklos kaip nėra iškvietimų. Taipogi daug ką sudaro direktorius, manau įmanoma kažką sugalvoti tą kas galėtu truputį padauginti iškvietimų skaičių, taipogi jei dažnai firmoje vyksta kokia veikla ten D.EVENT veiklos, kelionės, treniruotės tai ir bus tos veiklos, ar forume kokių sistemų yra papildomų sugalvota tai ir pildydamas jas bus veiklos. Beje manau, kad tikrai yra tokių kuriems reikės taksi paslaugų nors ir tie patys naujokai, jiems tikrai reikės, nes nepažįsta serverio gerai, reiks misijas vykdyti ir reiks takso. Manau, kad yra daugiau išeičių nei ši.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū labai tiems, kas ne tik balsavote, bet ir išsakėte savo argumentuotą nuomonę, ačiū ir tiems, kurie pasirinkote vieną arba kitą variantą. Visa tai nieko nekeičia, tai buvo tik jūsų nuomonės išgirdimas ties šiuo klausimu ir ištikrųjų kaikurie sugebėjote pakeisti ir mano nuomonę, kad visgi Taksi darbas yra reikalingas, tačiau tam, kad jis būtų aktyvus ir populiarus tarp žaidėjų pasirinkimų reikia gero direktoriaus !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...