Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alcapone_Pablito

Čytas Ernis_Hks

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Ernis_Hks
2. Asmens padarytas nusižengimas?: aim
3. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ta pati situacija :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kžn alkapai su aimu pisi dar kitus keli graudus esi :DDDDDD btw kodėl per video nepašaudai ???????

Dar pradžioj matosi kad pramisina kelias klipkas o ant galo 2 pataiko jei aimas viska pataikitu :DDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ką tu čia turi omenį sakydamas tas savo ,,nesamones", kad aš filmuodamas nepašaudau??? @Marius_Gokas

Su enb kai šaudau 60fps būna kai šaudau, todėl ir ne taip šaudau, kaip be enb, o filmuoju aš visada kada šaudausi, tavo žiniai.

@Arma_Info tavo situacijoje tau užlagino, čia nieko panašaus, pas tave ir matosi, kad kulka daug vėliau pataikyta padarė dmg. Tiek žinių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

ką tu čia turi omenį sakydamas tas savo ,,nesamones", kad aš filmuodamas nepašaudau??? @Marius_Gokas

Su enb kai šaudau 60fps būna kai šaudau, todėl ir ne taip šaudau, kaip be enb, o filmuoju aš visada kada šaudausi, tavo žiniai.

@Arma_Info tavo situacijoje tau užlagino, čia nieko panašaus, pas tave ir matosi, kad kulka daug vėliau pataikyta padarė dmg. Tiek žinių.

neevena karta tosha yra pasakes jej nori kažka tai pagauti filmok per stebeti o čia šudus keli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...