Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Jace

Matt_Jace užblokavo Alcapone_Pablito

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Matt_Jace
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Alcapone_Pablito
3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas
4. Papildomi komentarai: kreivos kulkos 3 net - 16 sekundę 0.25 speed pasileiskite + dmg informeris rodo įdomius dalykus, kiek šaudau niekada man nesibugina tik kaip Edas_Bmw čyteriams buginasi.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

https://www.part.lt/perziura/a4d6e0c8c47cc9c5a2eefdfc7e985f8b436.png

  • Patinka 5
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 1
  • Haha 3
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ta prasme toje vietoje javanio video ar kurio ten video tai iš kur tu žinai, kad ten ne iš nugaros pataikė tas kulkas?:D Dmg informerį bent per nustatymus tegul įsijungia.

O dėl dmg ką aš žinau serverio problema, kad buginasi ne mano, iš gp bazės išbėgo šaudžiau su sg viskas gerai buvo, įėjo į afk zoną šoviau kartą, poto išėjo du kart šoviau iš sg tokią žalą parodė, pats pasimečiau.

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

prieš 36 minutes(-čių), Edas_Bmw rašė:

Zie zie as, pablito tada dar koki geza uzbanins ir tada jau bus serverio klaida ka roda hujova dmg :D;D:D:D  tada tosha rasys serverio klaida , o apie tokius banintojus tai ;>> jauciu wh nuo aimo neskiria 

 

prieš 11 minutes(-čių), Hello_World rašė:

Pava gavo iskart bando nuverst :D 

pats alcapas pamato kreivą kulką kelia į čyterių duom. bazę arba banina kai adminą turėjo, o tu Edai tai laisvas esi, 20 kartų užblokuotas, kiek žinau dar koks užblokavimas už čytus ir atimtas vartotojas bus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Matt_Jace rašė:

 

 

pats alcapas pamato kreivą kulką kelia į čyterių duom. bazę arba banina kai adminą turėjo, o tu Edai tai laisvas esi, 20 kartų užblokuotas, kiek žinau dar koks užblokavimas už čytus ir atimtas vartotojas bus.

Nu apie ką tu šneki nesuprasdamas kas yra kreivos kulkos, žiūri tą video ant 0.25 tai pasižėk ir ant 0.5 ar įprastu greičiu, viena dvi kulkas aš pataikiau(tam kas filmavo), kitos kulko buvo pataikytis iš nugaros. šnekutis blyn, be informerio, be nieko ir bandai šiknoje smegenų rasti, o kalbant apie mano video tai juose kada matosi kreivos kulkos tai bent matosi iš ko jos buvo gautos ir, kad buvo padaryta žala. Viso gero.

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

Nu apie ką tu šneki nesuprasdamas kas yra kreivos kulkos, žiūri tą video ant 0.25 tai pasižėk ir ant 0.5 ar įprastu greičiu, viena dvi kulkas aš pataikiau(tam kas filmavo), kitos kulko buvo pataikytis iš nugaros. šnekutis blyn, be informerio, be nieko ir bandai šiknoje smegenų rasti, o kalbant apie mano video tai juose kada matosi kreivos kulkos tai bent matosi iš ko jos buvo gautos ir, kad buvo padaryta žala. Viso gero.

tai visada filmuoji video, gaudai kitus - sakei vakar turi ir apkarpysi jei reiks, tai kodėl nepateiki įrodymų ir viskas bus išspręsta?

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Matt_Jace rašė:

tai visada filmuoji video, gaudai kitus - sakei vakar turi ir apkarpysi jei reiks, tai kodėl nepateiki įrodymų ir viskas bus išspręsta?

O vat todėl, kad tikslo nematau kodėl turėčiau įkelti įrodymus, nes tavo video visiškai nieko neįrodo, kad kažką naudočiau, o dėl įkeltos nuotraukos prie AFK zonos jau ,,Mister_Tedis" klausė ir sakiau, kad nefilmavau tos vietos, tai tiek. 

Jūs man pradėkit aiškint kada filmuot kada ne ir kada kelt įrodymus kada nelekt, kai patys niekada nieko nefilmuojat ir prigauti ne pirmą kartą būnat atblokuoti. :D

Filmuoju savo labui, ar video ateityje susukt, arba tada kada tikrai atrodys situacijoje, kad išoviau kreivą kulką, o tavo įkeltame vaizdo įraše visiškai jokių įrodymų, kad būtų kreiva nors  viena kulka, kad ore kai (vaizdo įrašo savininkas) pašoko pataikiau vieną ar dvi kulkas, kurios nebuvo kreivos ir ėjo tiesiai, tai nereiškia, kad kažkas kitas nešovė jam gale video kulkos į nugarą, ir dar kartą pakartosiu, nėra matoma kiek aš tų kulkų pataikiau ir kiek būtent aš ar kažkas kitas padarė žaidėjui žalos.

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daugiau nieko nebekomentuosiu, nes vistiek, kad ir ką pasakyčiau pagal nusistatėlių nuomones bus tik atmazai, tai kam čia cituojat ir prašot išreikšti tą nuomonę, galutinį žodį tars Tadas su Tosha ir tiek.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija atmesta.

xGbMiiY.png

Visų pirma, tai kad, asmuo kuris filmavo net nėra įsijungęs nei /timestamp nei šūvių ir kaip iš vaizdo įrašo, galima suprasti, kad už jo buvo dar keli asmenys kurie ir galimai šaudė į jį, nes nušovė jį ne Alcapone_Pablito, o Arminas_Carleone, ir galimai parėjo trasa iš kito asmens kuris į jį šovė. Dėl žalos (kur buvo įkelta nuotrauka) negaliu kažko padaryti, kadangi privalo būti vaizdo įrašas, kad būtų galima suprasti. Bei norėčiau priminti, kad geriau stebėkit žaidėja, kad būtų galima aiškiau suprasti.

  • Patinka 1
  • Haha 5
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laikantis nuoseklumo sprendimuose. Užblokavimo apeliacija priimta.

Beje, nelabai suprantu, kodėl tas vaizdo įrašas, bet neesmė.

  • Patinka 8
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...