Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Aurimas_Bosas

Idėja Mechanikams/Fūristams.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Aurimas_Bosas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): 
  • Kokia tai sistema?: Sistema susijusi su Detalėmis.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Būtų daug tikroviškiau, būtų daugiau darbo mechanikams ir fūristams. Bei viskas būtų įdomiau, didesnis užsiėmimas.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Mechanikų darbas yra taisyti, tuninguoti, dažyti tr.priemonęs,bet ar niekam nepasidarė įdomu iš kur visa tai atsiranda? Galiu pasakyti jog iš oro tiesiog uždedi ten pavyzdžiui mašinai ratus. Ratai uždėti,bet iš kur juos gavo mechanikas niekas nežino. Tad siūlau padaryti tai, kad Mechanikai turėtų detalių sandėlį iš kurios galėtų pasiimti mechanikas( Vienas vienetas dingtų iš sandėlio, nes jį paėmė mechanikas) prireikus uždėti žmogui tuningą ar kažką kito. Ir tame sandėlį būtų esamas kiekis visų skirtingų detalių. Fūristai turėtų aprūpyti atsarginėms detalėms. Pasikrovimo vieta fūristams būtų San Fiero mieste netoli maisto fabriko. Priekaba būtų tokia pati kaip veža dabartines mašinoms detalęs , pasikrovus detalęs fūristas sumokėtų nuo 2k iki 3k tame tarpe ir pasikrautų kiekvienos detalės po 2 -3 vienetus. Iškrovimo vietą būtų Mechanikų bazėje šalia Pickup‘o į garažą. Iškrovus krovinį fūristas gautų pinigų į rankas nuo 4k iki 6k tame tarpe ir papildomai 2 darbo patirties (XP).
  • Pasikrovimo vieta: https://imgur.com/a/7TEK6Rk
  • Iškrovimo vieta: https://imgur.com/a/BNBqrAJ

 

Komentaruose rašykit Už ar Prieš ir priežastis kodėl!

Pagarbiai: Aurimas_Bosas

  • Patinka 5
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man ši įdėja patinka, esu už, bet tokių dalykų galime sugalvoti daug, tarkim iš kur kioskuose atsiranda maisto ar kitų prekių, arba iš kur teisėsauga gauna ginklų jei jų niekas neatveža? Gal net įdomiau būtų kad mechanikas persivežtų įrankius iš kažkur (tiekėjai) realu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Chill_Pokaldra rašė:

Man ši įdėja patinka, esu už, bet tokių dalykų galime sugalvoti daug, tarkim iš kur kioskuose atsiranda maisto ar kitų prekių, arba iš kur teisėsauga gauna ginklų jei jų niekas neatveža? Gal net įdomiau būtų kad mechanikas persivežtų įrankius iš kažkur (tiekėjai) realu.

Ankščiau kurdavo naujas sistemas.Kadangi jau nėra ką naujo kurti tai galima jau į patį darbą ir ją prasmę kažką galvoti, ir pradėjau labiau gilintis į darbus ir kokių minusų turi ir kaip jas būtų galima sumažinti ir padaryti kuo geriau ir kokybiškiau.Per laiką manau bus taip ir padaryta su visom firmom,o pakolkas šiuo metu labiausiai mechanikam,nes reikia šiai firmai naujovių ir daugiau naujų idėjų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reiktu kai ką pakeisti kad mechanikas galėtu daugiau detaliu su savimi pasiimti negu viena, pasiima viena uždeda ratus bam nėra o jeigu ne ant to paspaudi ir klientas nori pakeisti ir tu neturi detaliu. Tai čia dar reikia gerai apgalvoti šia sistema (Arba netaip supratau aš ja) tad esu nei už nei prieš. O dėl fūristų kad atvežtu tas detales tai esu UŽ!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

UŽ! Tikrai naudinga sistema, nes nesąmonė kad iš oro viskas atsiranda. Reikėtų kažko panašaus ir su kuro pilimu, nes iš kišenių užpilti 200l furistui irgi nesąmonė truputį manau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man patiko tavo sumanymas ir kaip pas mechanikas esu tai ištikro jei atsirastu šitas dalykas darbas pasidarytu dar įdomesnis. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ką galima būtų tavo idėjoje pataisyti, tačiau dėl minties tikrai pilnai sutinku, praįvairintų žaidimą, bei padarytų jį įdomesniu! Šaunuolis, dėkui už puikias mintis.

idėją!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal ir nieko įdėją, tačiau nedarykim iš žaidimo realybę, realybė ir žaidimas du skirtingi dalykai, bet.. Tokia sistema sukūrti yra sunku ir reikia paaukoti labai daug laiko, nebent mūsu administracija pasamdys specialu žmogu, kuris tuo užsiims. Dar pridedu, šį idėja, sistema būtų neprošal projektui.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu už tikrai labai pagyvintų žaidima ir būtų mechanikam įdomiau žaisti :P

 

 

2bPEc01.png

- Su Las-Venturas 2019/3/23 - Mechanikas nuo 2019/4/12 -

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik vienas zodis uz, sios idejos tikrai paivairintu serveryje siu darbu rutina ;) tavo idejos geros bei naudingos serveriui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...