Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Minde_Boss

Minde_Boss (Administratorių Prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Minde_Boss (Nemokamas Administratorius, Administratorių Prižiūrėtojas) 
(2019-04-09)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Labai norėjau išbandyti savo jėgas ir prisijungti prie šios komandos, manau Pagr. Administracija pamatė mano norą ir motyvacija, todėl šiuo metu esu čia ir laukiu jūsų nuomonių. 

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už (Nemokamo Administratoriaus, Administratorių Prižiūrėtojo, TeamSpeak 3 Moderatoriaus) pareigas tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

the legend of sleepy hollow flirting GIF

Ačiū 👌

  • Patinka 4
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ai nezinau toks +- su Liepsna pasivara po restoranus karts nuo karta bet Liepsna visada moka uz maista bet ne kaltas tu.

Sjp is rimta, ciuvelis neblogas serve Teisesaugo Nari atstovauja gal kartais ir moka pasaudyt tad sekmes tau su pareigom ir lauksiu pagalbos is tavo puses.

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogus su rimtais principais, mėgsta kartais rimtai paprikolint :D  Na, šeip malačius padedi, sėkmės su pareigom ;) 

 

 

Liepsnos bahūras :D:D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip žaidėjai gali susidaryt apie tavę nuomonę kaip komandos narį jeigu juom tik dieną esi žmogau..

 

a bent liepsnos papai geri?

Redaguota nario Domse_Drifteris
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

jeigu savo galva vadovausies ir nesededi liepsnos uzanty, tai iseis geras rezultatas. normalus zmogelis, zjbs jeigu suzombesi ir tokiu liksi.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-04-10 at 01:42, Josh_Excite rašė:

ai nezinau toks +- su Liepsna pasivara po restoranus karts nuo karta bet Liepsna visada moka uz maista bet ne kaltas tu.

Sjp is rimta, ciuvelis neblogas serve Teisesaugo Nari atstovauja gal kartais ir moka pasaudyt tad sekmes tau su pareigom ir lauksiu pagalbos is tavo puses.

 

Ačiū. Tikrai malonu matyti tokia gražią tavl nuomonę. Na, o sėkmės tai prireiks. 

 

On 2019-04-10 at 14:40, Lett_Life rašė:

Žmogus su rimtais principais, mėgsta kartais rimtai paprikolint :D  Na, šeip malačius padedi, sėkmės su pareigom ;) 

 

 

Liepsnos bahūras :D:D

Sveikas, gaila bet toks jau aš. Visada bandau elgtis taip, kaip su manim yra elgiamasi. Tikrai ačiū Tau, už čia nuomonę laukiu tavo sekančių video. 

ne liepsnos bachuriukas xDDD

On 2019-04-10 at 14:47, Domse_Drifteris rašė:

Kaip žaidėjai gali susidaryt apie tavę nuomonę kaip komandos narį jeigu juom tik dieną esi žmogau..

 

a bent liepsnos papai geri?

Galbūt per tas dienas padariau kažką, ką žaidėjai pamatė ir gali apie tai parašyti, nes man tai yra svarbu. O jeigu Tu nieko ne pamatei, tai kam komentuoji? Juk gali palaukti, kol pamatysi ir tada pakomentuoti. 

Konfidenciali informacija, apie susitikimus su kitais žmonėmis ir apie juos, gaila bet ne pasakoju

On 2019-04-10 at 15:01, Hot_Anonymous rašė:

jeigu savo galva vadovausies ir nesededi liepsnos uzanty, tai iseis geras rezultatas. normalus zmogelis, zjbs jeigu suzombesi ir tokiu liksi.

Sveikas, negaliu vadovautis vien tik savo galvą, nes esu naujokas. O naujokas turi imti pavizdį ir jam padėti senbuvis, tai aš tikrai nematau nieko blogo, jeigu aš kažko ne žinosiu, paklausti Liepsnos, o tik tada padaryti sprendimą, nes gal būt mano sprendimas būtų klaidingas. Ačiū, tikrai gražus Tavo palinkėjimas, nu tikrai zombiu nevirsiu. Tačiau didelis ačiū už šį tavo palinkėjimą xDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labiau neutralus toks žaidėjas, visada padedi jeigu paprašau. Teisėsaugoje irgi patyręs žiauriai, mldc :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

(mane privertė) Per tą laiką kiek asmuo yra Las-Venturas.LT Komandoje, dėjo labai daug pastangų ties savo pareigomis. Labai aktyviai stengiasi padėti naujokams, suteikia kiek įmanoma daugiau informacijos. Tuo pačiu išlieka labai linksmas ir draugiškas žmogutis, kas manau tik dar smagiau nuteikia naujokus. Stengiasi prikviesti naujokus į TeamSpeak, kad kuo aiškiau bei įdomiau pateikti visą naudingą informaciją. Tikrai galėčiau vadinti vienu iš geresnių naujokų administratoriumi. Sėkmės toliau aktyviai padedant ir nesikeisk ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neutralus administratoriaus, visada padeda, ieško kompromiso, geriausio atsakymo į klausimus, paaiškina kai kažko reikia +rep.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-04-14 at 22:28, Delcas_Samp rašė:

Labiau neutralus toks žaidėjas, visada padedi jeigu paprašau. Teisėsaugoje irgi patyręs žiauriai, mldc :)

Ačiū, už nuomonę. Tikrai visada stengsiuosi jums padėti ir suteikti visokeriopos pagalbos. 

On 2019-04-18 at 12:21, Liepsna_Fire rašė:

(mane privertė) Per tą laiką kiek asmuo yra Las-Venturas.LT Komandoje, dėjo labai daug pastangų ties savo pareigomis. Labai aktyviai stengiasi padėti naujokams, suteikia kiek įmanoma daugiau informacijos. Tuo pačiu išlieka labai linksmas ir draugiškas žmogutis, kas manau tik dar smagiau nuteikia naujokus. Stengiasi prikviesti naujokus į TeamSpeak, kad kuo aiškiau bei įdomiau pateikti visą naudingą informaciją. Tikrai galėčiau vadinti vienu iš geresnių naujokų administratoriumi. Sėkmės toliau aktyviai padedant ir nesikeisk ;)

Ačiū, už pamatyta mano darbą, galvojau nebus tokio žmogaus, kuris man tai parašys, net nusišypsojau ir pagalvojau, kad vadinasi kažkam aš esu pastebimas. Tikrai nesustosiu ir bandysiu toliau padėti.

On 2019-04-18 at 13:05, Deivis_Tarantino rašė:

Neutralus administratoriaus, visada padeda, ieško kompromiso, geriausio atsakymo į klausimus, paaiškina kai kažko reikia +rep.

Ačiū, esu neutralus, kad galėčiau priimti geriausia sprendimą, visada bandau ir stengiuosi padėti visiems, kurie prašo pagalbos. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasikėlęs, nedraugiškas ir neaktyvus komandos narys. Visiškai nesistengia, nepadeda žaidėjams ir matosi, kad pasiėmęs nemokamą administratorių tik dėl pareigų. Atlieka nelogiškus ir greitus sprendimus, juokiasi iš nieko, todėl iš to grindžiu, jog yra labai nerimtas. Taip pat yra susidėjęs su serverio tokia mergina, kurią vadina Maryte. Žmonės sako ir tai jau galima sakyti, kad virsta net legenda, jog kai ateina pilnatis - Mindaugą pradeda valdyti Marytė ir jis atlieka jos pasakytus veiksmus. Žodžiu trumpai, apsėstas žmogus. Ai ir dar, labai bailus, o tokių komandai tikrai nereikia.

Spoiler

Jeigu rimčiau, tai draugiškas, aktyvus žmogus. Ypatingai malonus, nuoširdus, tuo pačiu draugiškas, mielai ištiesia pagalbos ranką bet kuriam žaidėjui. Nekelia kivirčų, palaiko su visais gerus santykius ir puikiai atlieka savo paskirtą darbą. Manau, kad jeigu jis tik turi noro, tai turėtų užimti dar svarbesnes pareigas. (

 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gavęs administratorių tapo pasikėlęs, nebeparašo, kartais teamspeake net neatsako. Pradėjo susitikinėti su @Liepsna_Fire ir kaip suprantu, jie jau tampa beveik pora, todėl tikiu, kad Mindaugai pakilsi dar greitai pareigose. Buvai geras, draugiškas, linksmas, mielas... BET... LIEPSNA TAVE PAKEITĖ 

  • Ačiū! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paslaugus, draugiškas administratorius. Kadangi žaidžiu dar šitame serveryje neilgai, apie dvi savaites, bet šitas administratorius jau neliko nepastebėtas :D Pačioje pradžioje padėjo apsiprast su serveriu, padovanojo mašiną (ačiū už tai:D), padėjo su misijoms. mldc bahuriukas, csgo gerai pakapoja, bet gaila neišcarrina 😕

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-04-29 at 15:10, Einaras_Bmw rašė:

Pasikėlęs, nedraugiškas ir neaktyvus komandos narys. Visiškai nesistengia, nepadeda žaidėjams ir matosi, kad pasiėmęs nemokamą administratorių tik dėl pareigų. Atlieka nelogiškus ir greitus sprendimus, juokiasi iš nieko, todėl iš to grindžiu, jog yra labai nerimtas. Taip pat yra susidėjęs su serverio tokia mergina, kurią vadina Maryte. Žmonės sako ir tai jau galima sakyti, kad virsta net legenda, jog kai ateina pilnatis - Mindaugą pradeda valdyti Marytė ir jis atlieka jos pasakytus veiksmus. Žodžiu trumpai, apsėstas žmogus. Ai ir dar, labai bailus, o tokių komandai tikrai nereikia.

  Rodyti paslėptą turinį

Jeigu rimčiau, tai draugiškas, aktyvus žmogus. Ypatingai malonus, nuoširdus, tuo pačiu draugiškas, mielai ištiesia pagalbos ranką bet kuriam žaidėjui. Nekelia kivirčų, palaiko su visais gerus santykius ir puikiai atlieka savo paskirtą darbą. Manau, kad jeigu jis tik turi noro, tai turėtų užimti dar svarbesnes pareigas. (

 

Labai AČIŪ, už šią originalią ir nuostabią nuomonę. Tikrai buvau šiek tiek nustebęs, ieškojau kažkokių dalykų, kurie pakeistų tai, ką perskaičiau pradžioje, nes tikrai nenorėčiau tokiu būti, kaip pradžioje parašei, tai tikrai ačiū, jog paaukojai savo brangų laiką, kad sukurtum taip originaliai ir šauniai. Dėkoju ❤️

prieš 5 valandas(-ų), Ernys_Myq rašė:

Gavęs administratorių tapo pasikėlęs, nebeparašo, kartais teamspeake net neatsako. Pradėjo susitikinėti su @Liepsna_Fire ir kaip suprantu, jie jau tampa beveik pora, todėl tikiu, kad Mindaugai pakilsi dar greitai pareigose. Buvai geras, draugiškas, linksmas, mielas... BET... LIEPSNA TAVE PAKEITĖ 

Ačiū, už šią nuomonę. Tačiau, tikrai galiu pasakyti, jog ji manęs nekeičia. Tiesiog man daugiau laiko tenka su ja bendrauti, paklausti, diskutuoti ir gaunasi taip, kad prarandu laiko su kitais, gal kažkada atrodys, jog aš Tavę pamiršau, ar už ignorinau, ar galbūt supykau... Tačiau tikrai seniuk, niekada to nepamiršiu ir nepyksiu... Esi puikus žmogus, su žiauriai geru humoru jausmu, net juodu... Todėl ši juokeli tikrai supratau ir linkiu, jog mes kažkada taip pat galėsim susitikti ir pajuokauti ;)

prieš 5 valandas(-ų), Meta_Black rašė:

Paslaugus, draugiškas administratorius. Kadangi žaidžiu dar šitame serveryje neilgai, apie dvi savaites, bet šitas administratorius jau neliko nepastebėtas :D Pačioje pradžioje padėjo apsiprast su serveriu, padovanojo mašiną (ačiū už tai:D), padėjo su misijoms. mldc bahuriukas, csgo gerai pakapoja, bet gaila neišcarrina 😕

AČIŪ, kad įvertinai mano darbą, tikrai, kai būnu online ir pamatau naujoką, kuriam reikia pagalbos, bandau padėti... Tačiau, nevisada taip išeina. Būna kartais, jog vienam padedi, bet tuo pat metu, kitas prašo visai kitokios pagalbos... Bet Šaunu, jog Tu taip greitai pripratai prie mūsų serverio. Esi tikrai faina ir šauni panelė, kuri pajuokauja ir leidžia linksmai laiką čia, neįsivaizduoju, kaip be jūsų su Karkiu Taxuose ir aplamai ts, būtų nuobodu. Tai vat, tikrai ačiū. Jeigu reikės kažkokios pagalbos, būtinai kreipkis. Šiandien jau geriau csgo lošiau ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai paslaugus, draugiškas, linksmas administratorius. Labai daug padėjai kai buvau naujokas. Padėjai įvykdyti beveik visas, nelikai nuošalėje kai net smulkios pagalbos reikėjo. Vieni adminai liepdavo eit į frm pasiskaityt, kad čia tokių klausimų neklausinėt, o tu atsakydavai ir paaiškindavai, nes suprasdavai, kad esu naujokas ir taip greit viską išmokti nėra lengva!! Ačiū tau!!! Jei ne tu su Tosha būtum man padėjas mano pirmą dieną, tai manau, kad ir vėl būčiau leavines Lv ir grįžęs po kokio pusmečio ir vėl su kitu acc. Dar kartą AČIŪ.

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-05-06 at 14:51, Tom_Wild rašė:

Labai paslaugus, draugiškas, linksmas administratorius. Labai daug padėjai kai buvau naujokas. Padėjai įvykdyti beveik visas, nelikai nuošalėje kai net smulkios pagalbos reikėjo. Vieni adminai liepdavo eit į frm pasiskaityt, kad čia tokių klausimų neklausinėt, o tu atsakydavai ir paaiškindavai, nes suprasdavai, kad esu naujokas ir taip greit viską išmokti nėra lengva!! Ačiū tau!!! Jei ne tu su Tosha būtum man padėjas mano pirmą dieną, tai manau, kad ir vėl būčiau leavines Lv ir grįžęs po kokio pusmečio ir vėl su kitu acc. Dar kartą AČIŪ.

Ačiū, tikrai labai, kadangi tokios nuomonės apie mane mani motyvacija pakelia, tikrai smagu girdėti, jog kažkas mane pastebi, pastebi kaip padedu, nors tikrai yra ir be manęs, tačiau aš asmeniškai labai dėl jūsų stengiuosi, noriu kad jums greitai būtų suteikta pagalba, noriu kad kuo mažiau eitumėt ieškoti kažko forume, kai aš galiu tai pasakyti. Tačiau po biški jūs patys turėsit ieškoti, pvz: kada atrankos bus, į kokią firmą ir pnš. Naujokas tokiu dalyku neras, o jo ieškojimas gali būti tiesiog per ilgas, bet irgi kiekvienas naujokas yra skirtingas. Tai vat, mažiau čia rašant esu tikrai labai dėkingas ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, kiek tave pažįstu tai esi gana linksmas bičiukas, užeini į teamspeaką, jei tu teamspeake tai liūdna bei tylu nebus, na manau susibendrausim dar daugiau! Sėkmės tau ;)

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-05-21 at 17:04, White_Droidzz rašė:

Sveikas, kiek tave pažįstu tai esi gana linksmas bičiukas, užeini į teamspeaką, jei tu teamspeake tai liūdna bei tylu nebus, na manau susibendrausim dar daugiau! Sėkmės tau ;)

Sveikas, tikrai ačiū už nuomonę. Malonu visada su Tavim pabendrauti, esi tikrai komunikabilus ir draugiškas žmogus. Tikrai manau, jog dar ne kartą teks pabendrauti, na o jeigu reikės pagalbos, kreipkis. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, turbūt vienas kito ilgai nepažįstame, tačiau tau prisijungus į spec.pajėgu gretas, net nenutuokiau kas tu toks, kas tu toks būsi, tikėjausi visiškai kitokio tavę(į bloga puse) tačiau pabendravus ir pašnekėjus teamspeak3, atrodai visai fainas bachūras, linksmu plaučiu, dažniausiai taipogi matau jog atlieki savo pareigas kaip Nemokamas administratorius, t.y suteiki naujokam pagalba, turbūt atiduodi visa maximuma iš savęs, taipogi esi gan neblogas Mentas pasakyčiau, lik tokiu toliau Bachūras!

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-10 at 02:19, Arminas_Elegy rašė:

Labas, turbūt vienas kito ilgai nepažįstame, tačiau tau prisijungus į spec.pajėgu gretas, net nenutuokiau kas tu toks, kas tu toks būsi, tikėjausi visiškai kitokio tavę(į bloga puse) tačiau pabendravus ir pašnekėjus teamspeak3, atrodai visai fainas bachūras, linksmu plaučiu, dažniausiai taipogi matau jog atlieki savo pareigas kaip Nemokamas administratorius, t.y suteiki naujokam pagalba, turbūt atiduodi visa maximuma iš savęs, taipogi esi gan neblogas Mentas pasakyčiau, lik tokiu toliau Bachūras!

Labas, tikrai malonu susipažinti buvo su Tavim. Ačiū už tokia pozityvia nuomonę apie mane. Visada bandau atlikti gerai savo pareigas, tačiau tik per padarytas klaidas ir perėjus per tam tikrus dalykus, galiu parodyti koks iš tikro aš esu, todėl tikrai didelis ačiū Tau, kad padėjai pasiekti tai ko aš labai norėjau, linkiu visokeriopos sėkmės. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar viena faktą pridėsiu, viskas labai greit užp1sa :D 

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmasis įspūdys, apie tave. Esi bendraujantis, aktyvus, bei geranoriškas, ir tuo pačių pozityvus.

Sutikai, maloniai serverio žaidėjus ( t.y mane, ir mano draugą ). Suteikiai pagalba, bei papasakojai apie serverį labai daug. Kas buvo gan keistą, bei smagu iš kitos pusės, jog tave šiltai pasitinka administraciją.. 

Dėkui ! ;)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-07-03 at 18:22, Lett_Life rašė:

Dar viena faktą pridėsiu, viskas labai greit užp1sa :D 

Nu nieko, gal ateis toji diena, kai viskas taip greit neatsibos. ;)

On 2019-07-11 at 01:20, Toxic_Gen rašė:

Pirmasis įspūdys, apie tave. Esi bendraujantis, aktyvus, bei geranoriškas, ir tuo pačių pozityvus.

Sutikai, maloniai serverio žaidėjus ( t.y mane, ir mano draugą ). Suteikiai pagalba, bei papasakojai apie serverį labai daug. Kas buvo gan keistą, bei smagu iš kitos pusės, jog tave šiltai pasitinka administraciją.. 

Dėkui ! ;)

Sveikas, labai Tau ačiū už šią nuomonę apie mane. Tikrai stengiuosi visada, kai turiu tam galimybę, padėti. Labai iš tikro malonu, jog tokie kaip Tu, tas pastangas pastebi. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...