Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Stafford

Jack_Stafford (Nemokamas administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

Jack_Stafford (Nemokamas Administratorius ) - (2 grupė)
(2019-04-09)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Jau metai, kaip esu aktyvus žaidėjas šiame serveryje. Norėdamas būti naudingas serveriui, sudalyvavau nemokamų administratorių atrankoje. Įrodęs savo galimybes ir patirtį, tapau didesne projekto dalimi.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už nemokamo administratoriaus pareigą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

peaky blinders GIF

 

  • Patinka 5
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką galiu pasakyt tai, kad gerai pašaudai :D O šeip kžn normalus toks, žėsim kaip čia tau bus su tuo free adminu, sveikn ;) 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aktyvus, draugiškas naujas administratorius, kuris labai padeda suteikia išsamią informaciją.Aiškiai paaiškina ir pataria kaip kur daryti. Neturiu jokių neigiamų atsiliepimų apie šį administratorių jei taip ir toliau šis žmogus daug ką pasieks ateityje :P

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ka Tankistai, pagaliau atejo metas kaip gavai Nemokama Administratoriu Las-venturas.lt serveryje kurio labai buvai pasigedes. Tai ponas dabar is taves tikiuosi jog busi belekokiu cyteriu gaudytoju, busi ziauriausias serverio baudejas ir visados lauksiu is taves pagalbos.

@Max_Tosha geras pasirinkimas, gerai kad ne Rowlandas.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lavoniukas tik tiek galiu pasakyt , vaikas gavo admina nesupranta kas daros .

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Niekada neturėjau nieko blogo prieš tave, visad buvai bendraujanti persona, nei pykčių buvo ar ko, visad gerai sutardavom nors ir tiek tebendraujam. :D Labai džiaugiuosi, kad gavai pareigas ir padėsi išvalyti serverį nuo čyterių. Puikus pasirinkimas iš Toshos pusės, sveikinimai seniuk. ✌️

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek bendravom žaliam projekte, nu tikrai malačius esi tankistai. Neturiu nieko blogo prieš tave ir palaikau, nes gerai žinau ką moki. P.S jei nori sužinot koks senas nickas buvo mano žaliame - PM.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tipa brat za brata, bet jei pasikelsi tai taip ir zinokis. 

O siaip mldc, laikyk kardana ir neatsiduok lv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai geras administratorius.

Čyteriu apmažėjo kai tankui davė free admina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gavo free admina pasikėlė belenkaip.... ka galiu pasakyk biški kibiro rėmas palikai.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...