Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Matt_Jace

Matt_Jace (Klanų prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

Matt_Jace (Klanų prižiūrėtojas)
(2019-04-09)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Praleidęs daugiau nei 6 metus nusikalstamose grupuotėse, pasinaudojau proga ir tapau klanų prižiūrėtoju.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už klanų priežiūrą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

giphy.gif

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sitas irgi vienas is rimtesniu personazu, gerai kad bent normalesni prijemi I kl.priz kuris bent kazka darys su klanais beto dave spota gaujoj kai atejau I serva, lauksiu pagalbos ir is taves.

 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai pažįstu +- 5 metus,galiu teigti,kad grybas esi. :D Jei netaikysi nuolaidų - atlėksiu į Joniškį arba į Kauna,pats žinai kas bus ;) Mldc kentakas,laikyk ilgai,kaip aš laikau sava kota tava mamoj

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ciuvakas rimtas, pareigas supranti, spaudima atlaiko. Reikia laiko ir pamatysim kas is taves per blynas. Bet dabar, esi tikrai mldc, islik toks pat

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras žmogus, nu tosha šį kart tikrai neapsiriko, kad šita paėme į kl. prižiūrėtoją. Linkiu sekmės ir naujovių klanuose.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, esi tas žmogus su kuriuo galima pakalbėti apie labai svarbius dalykus, su kuriuo galimą padaryti tai, ko negalėčiau padaryti su kai kuriais. Turi labai geru savybių, net ir pačiose sunkiausiose situacijose įjungi šaltą protą, esi taip pat kerštingas žmogus. Gal taip stipriai neparodai, tačiau tas matosi. Kitaip galiu pasakyti: "Jeigu užlipa ant tavo šeimos, tu tam žmogui padarysi taip pat". Tačiau, jeigu esi geras su tavim, tu būsi lygiai taip pat ir su juo. Tai va, didžiausios sėkmės, būnant Klanų Prižiūrėtoju, šiuo metu atlieki pareigas tikrai šauniau, linkiu padaryti dar geresnių ir įsimintų dalykų, kur vėliau būtų galima pasidžiaugti tavuoju darbu, ar prisiminti tave, kaip gera Klanų Prižiūrėtoją!!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...