Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Lett_Life

Pasiūlymas Taxi Darbui

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lett_Life
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui.
  • Kokia tai sistema?: Taxi darbo?
  • Kodėl tai yra naudinga?: Šiek tiek paivairinimo.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Taigi siūlau, padaryti, jog taxistams, greičio matuokliai taip pat neveiktų, kaip ir teisėsaugininkams. Pvz: keleivį norint greičiau nugabenti gali prarast teises. 
  • 2. Padaryti, jog taxi darbe taip pat atsirastu betkuriame mieste (kas 15minučių) ,,Keleivis", kurį reikia nugabenti į tašką B. Už jį būtu duodama 5.000+ algos, 25 darbo xp ir 500 i darbo seifą. 
  • Jei turit kuom papildyti, ar pataisyti mane, rašykit apačioj ;)
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėjos gan idomios, bet dėl pirmo tai abėjotinai ar padarys, nes mes neesame teisėsauga, rašant kad ir mums nemuštu matuokliai, tada būtų nesąžininga, būtų pranašumas kitiems darbams prieš teisėsaugininkus. Bet kalbant atvirai tai aš sakyčiau už/prieš pirma idėja.

Dėl antros idėjos man patiko, galėtu buti koks ''botas'' sukurtas, kuris atsirastu kas 30~15minučiu kaip ir yra, sužeistas kur aktorius ir panašiai, bet reikėtu padirbėti aplamai ir sugalvojant jo paskirtį projekte.Dėl dviejų idėjų esu už, ir viliuosi jog jos bus įgyvendintos iki vasaros. @Invision_White

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma idėja nelogiška, nes net real life taksi neturi tokios privilegijos įsijungti švyturėlius kažkokius ir vežti žmones greičiau, tiesiog ši privilegija ne šiam darbui. Taksistu būten prioritetas ir yra važinėti po miesta laikantis KET taisykliu. 

Na o antra idėja yra tikrai nebloga, nes tai įneštu į darba papildomos veiklos ir to dėka direktorius galėtu sugalvoti įvairiasniu misiju.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), James_Brokman rašė:

Idėjos gan idomios, bet dėl pirmo tai abėjotinai ar padarys, nes mes neesame teisėsauga, rašant kad ir mums nemuštu matuokliai, tada būtų nesąžininga, būtų pranašumas kitiems darbams prieš teisėsaugininkus. Bet kalbant atvirai tai aš sakyčiau už/prieš pirma idėja.

Dėl antros idėjos man patiko, galėtu buti koks ''botas'' sukurtas, kuris atsirastu kas 30~15minučiu kaip ir yra, sužeistas kur aktorius ir panašiai, bet reikėtu padirbėti aplamai ir sugalvojant jo paskirtį projekte.Dėl dviejų idėjų esu už, ir viliuosi jog jos bus įgyvendintos iki vasaros. @Invision_White

Na buvau irigi abejingas dėl pirmos idėjos. Ačiū, už argumentą.

prieš 24 minutes(-čių), Adomke_Donela rašė:

Pirma idėja nelogiška, nes net real life taksi neturi tokios privilegijos įsijungti švyturėlius kažkokius ir vešti žmones greičiau, tiesiog ši privilegija ne šiam darbui. Taksistu būten prioritetas ir yra važinėti po miesta laikantie KET taisykliu. 

Na o antra idėja yra tikrai nebloga, nes tai įneštu į darba papildomos veiklos ir to dėka direktorius galėtu sugalvoti įvairiasniu misiju.

Na žinoma, tai pagyvintu taxi darbą. Dėkui už argumentą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Kahori_Nagatsuka rašė:

uz pirma ideja tikrai esu pries, del antros galima kazka kita sugalvoti .

Ką butent kita sugalvoti? ARgumentuok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl pirmos idėjos visiškai nesutinku, kadangi taksi firma nėra spec. tarnybos ir jiems ši privilegija neturi būti suteikta. Prieš pirmąją idėją.

Dėl antros idėjos sutinku, tačiau atlygis turėtų būti maždaug per pusę mažesnis su tavo rašytu. Mechanikai turi papildomą uždarbį iš serverio, medikai, EP išvežiotojai taip pat, Spec.pajėgos irgi turi žmogžudystes, tad manau tikrai būtų naudinga ir taksi darbą paįvairinti. antrąją idėją!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Leo_Kordez rašė:

Tikrai ! taksistam tikrai trūksta darbo 

 

prieš 4 minutes(-čių), Alcapone_Pablito rašė:

Dėl pirmos idėjos visiškai nesutinku, kadangi taksi firma nėra spec. tarnybos ir jiems ši privilegija neturi būti suteikta. Prieš pirmąją idėją.

Dėl antros idėjos sutinku, tačiau atlygis turėtų būti maždaug per pusę mažesnis su tavo rašytu. Mechanikai turi papildomą uždarbį iš serverio, medikai, EP išvežiotojai taip pat, Spec.pajėgos irgi turi žmogžudystes, tad manau tikrai būtų naudinga ir taksi darbą paįvairinti. antrąją idėją!

Ačiū už nuomones, jei turit ko daugiau pridėt, rėžkit nuomones ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...