Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ernis_Gang

Albion Online // F2P RuneScape žanro žaidimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveikas mielas skaitytojau, :)

  mėgsti MMO RPG žaidimus, bet nežinai ką pasirinkti? Siūlau tau rinktis nesenai free-to-play tapūsį žaidimą Albion Online! Ilgą laiką žaidimas buvo buy to play, tačiau balandžio 10-ą dieną kūrėjai jį padarė nemokamą. Žaidimas labai primena runescape, todėl manau daugumai iš senesnių žaidėjų jis turėtų patikti. Žaidimas visiškai nėra pay to win, nes viską jūs galite nusipirkti už pagrindinę žaidimo valiutą t.y. sidabrą. Žaidimas labai įtraukiantis, pats jau 3 dienas ir tiesiog neišeina atitraukti akių nuo ekrano. Albion Online nėra levelių, nes viską nusako jūsų turima apranga ir ginklai. Žaidime yra didžiulis skill'ų medis, kuris neleis jums nuobodžiauti, čia veiklos yra begalė. Nori tiesiog rinkti resursus, juos perdirbinėti ir pervežti į miestus kur juos parduosite? Ar gal būt esate veiksmo ištroškęs žmogus? Tada galite eiti į įvairiausiuos dungeon'us ar pvp arenas. Ką galite rasti žaidime? Žaidime galite rasti guild vs guild kovas, pvp ir pve content'ą, yra begalės mount'ų, didžiulį žemėlapį, bei kas man labiausiai užkibo, žaidime jūs galite turėti savo salas kuriose jūs galite statyti namus, fermas, auginti gyvūnus, mount'us, kuriuos užauginę galėsite parduoti už didžiules sumas, taip pat galėsite ir samdyti "vergus", kurie jums uždirbs pinigus jums nieko neveikiant. Pamiršau paminėti, kad žaidėjų populiacija yra didžiulė, žemėlis yra didžiulis, tačiau kiekvienoje mažoje zonojo vaikšto po 300/500 žmonių, kas mano manymu yra labai daug. Sudomino? Siūlau prisijungti! Paliksiu savo refferal'o link'ą žemiau, jeigu negaila, registruokitės per jį. Atsiras daug hate'o dėl šito mano įrašo, tačiau galbūt būtent su šituo įrašus atradau žaidimą, kuris tikrai jus kabliuos. Jeigu norite pridėti mane į draugus, mano in-game vardas yra - 3rnest

Tai turbūt susimatysime žaidime, Iki! :) 

Refferal'o nuoroda: https://albiononline.com/?ref=H34ZDLEA2E

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...