Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 300

Versija: LV 7.3.3

Doncia_Air

Prisistatau Doncia_Air

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Donatas ("Klička" Pecia)
2. Kiek jums metų?: 17 ir biškūtis 18-kos.
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Tevynė
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Profke iš ten kur gimsta Profai. 10-tokas
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Kažkada būvau dydis sportininkus,o dabar esu paprastas,eilinis žmogus.Mėgstu žaisti futbola,praleisti laika su draugais (draugai man lyg artimiausi žmonės gyvenime,myliu ir gerbiu).
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti:  Lankiau muay thai 3 metus,po traumos atsigaunu po truputį bet nemanau ar grišiu.
8. Jūsų zodiako ženklas: Šaulys
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Nibuvau niekur :'(.Gal kada Liepsna nuskraidins.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu broliuka kuriam 24 metai.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Taip turiu,nuotraukos nekelsiu sorriuks.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: The pirates of caribbean,Avengers.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai)

14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Lietuvių,Matematika,Chemija.
15. Jūsų gyvenimo tikslas:Prinertį Liepsnai.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Linksmas,Draugiškas,myliu žmonės kurie myli mane,nemegstu melagiu/aferistų.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Draugiškus,not toxic ones.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Melagių,aferistų,selfish ones,toxic people.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Kaip jau sakiau Prinertį Liepsnai,tik tais žaidime.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Nžn.Kaip pasiseks 😛
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)https://www.facebook.com/donatas.patejunas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...