Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 30 / 300

Versija: LV 7.3.4

Mister_Tedis

Išrinktas naujasis Spec. Pajėgų direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

Išrinktas naujasis Spec. Pajėgų direktorius!
MbCbtU1.png

Sveiki! Taigi, po 7 dienų rinkimų šiandien matysime, atrankos laikotarpis buvo vidutiniškas, buvo duotos 3 dienos pildyti forume ir anketos buvo vidutiniškos 2 kandidatų anketos buvo stipresnės, o 1 kandidato silpnesnė. Užpildė 7 žaidėjai tikrai nustebau, kad tokio susidomėjimo turės teisėsaugos sritys. Buvo ir vėl tokių kurie užpildė net nežaisdami, vienas užpildė ir kol dirbo Spec. Pajėgų firmoje buvo atleistas už taisyklių nesilaikyma ir taip atkrito iš kandidatų. Kandidatai daugelis darė elementarių klaidų. Na, o dabar, pereikime kandidatų aptarimo.
MbCbtU1.png

Turbo_Max [7,340 xp] 
Anketos aptarimas: Anketa užpildyta labai smulkiai ir praktiškai nieko daug neparašei neina pilnai nuspręsti apie tavo tiklus norint tapti direkotriumi. Anketoje minėjai, kad esi motyvuotas ir tavo pagrindinis darbas yra teisėsaugoje bet to tikrai neteko pamatyti per tavo praktiką (plačiau žemiau), apie transporto išnaudojima paklausus tavęs atsakei išnaudosi veiksmams, bet pasigedau platesnio apsakymo kam tiksliai jis bus naudojamas koks transportas ir kur naudojamas. 
Veikla serveryje: Stebint serveryje tave teko matyti dažnai veiksmuose ir tavo aktyvumas tikrai buvo pakankamai nemažas kaip ir kitų 2 kandidatų. Kiek pačiam teko būti serveryje taip matydavau tave veiksmuose ir aktyviai pats getindavai visus kitus teisėsaugininkus, kad jie irgi dalyvautų veiksmuose. Aktyviai gaudei nusikaltėlius. 
Praktikos aptarimas: Viskas prasidėjo nuo susirinkimo tada nuvykome į ,,Jizzy" klubą nespėjus tau išaiškint ką reiks atlikti tada atsirado narkotikai, nuvykome į  narkotikus sunaikinome vėl nuvykus ir nespėjus tau išaiškinti klaniškiai užgrobė parduotuvę ir nuvykus prie jos ją atgrobėmė viskas gerai, bet tavo vadovavimo praktiškai nebuvo net girdėti, net nevadovavai komandai kaip kokias taktikas atlikti praktiškai darbuotojai patys sau galvojo kaip ir ką atlikti ir kitiems aiškino, o turėtų direktorius pats paaiškinti darbuotojams taktikas kaip ir per kur eiti. Po atgrobimo nuvykome į treniruočių zoną ir ten tik sustojome klaniniškiai vėl užgrobė ,,Hotel" ir ten nuvykus vėl visi darbuotojai gavo patys galvoti kaip atlikti, nes tavo vadovavimo vėl nebuvo tik susinervinimas dėl to, kad klaniškiai grobė pastatus, bet teisėsaugos darbas yra atgrobinėti. 
Galutinis sprendimas: Siūlyčiau labiau padirbėti ir bandyti įgyti vadovavimo patirties stengtis daugiau kalbėti TeamSpeak'e ir tuomet bandyti kandidatuoti, nes šiuo metu tavo vadovavimas labai mažas. Sveikinu su 3 vieta. 

Jeremy_Soprano [7,757 xp] 
Anketos aptarimas:
Anketa užpildyta plačiau ir daug detaliau galima labiau suprasti ką norėjai pasakyti ir anketoje minėjai, kad direktoriui reikalingi šalti nervai, atsidavimo ir ryžtingumo, bet to per praktiką nepastebėjau (plačiau žemiau), labai gaila, kad neturi jokių idėjų firmai, nes kaip pakeisi darbo ,,rutina"? Jeigu neturi jokių idėjų ir jokių pasiūlymų kaip paskraidinti jų rutina. Minėjai, kad sieksi užtikrinti mažesnį kiekį narkotikų su budėjimais, bet stebint tave to nepastebėjau, kad labai aktyviai mažintum ir budėtum. Dar labai nepatiko tavo atsakymas ,,Darbuotojas uždeda free star" atsakei, kad pirmas būtų žodinis įspėjimas, o jeigu pasikartotų tada įspėjimus dėtum tai manau tikrai yra blogai, nes darbuotojas už free stars turi būti baudžiamas iškarto įspėjimais, o ne žodiniais įspėjimais. 
Veikla serveryje: Tavo aktyvumas irgi buvo geras kaip ir visų kitų kandidatų imdavote /varzybos, dažnai vykdavai į veiksmus bet dažnai tavęs nebūdavo TeamSpeak, tai koks direktorius būsi jeigu tavęs nebus TeamSpeak kaip jiems vadovautum? Suprasčiau tai būtų 1 kartas, bet teko pastebėti ir daugiau. Ir teko užmatyti, kad nevykai į narkotikus ir paklausus kodėl nevykai tavo atsakymas buvo: ,,Na aš jau visa savaitė dalyvavau", na Spec. Pajėgų darbas pagrindinis ir yra vykti į veiksmus. 
Praktikos aptarimas: Per pirmajį susirinkimą tave nuddosino ir nusprendėm, kad duosime vėliau pravesti tau. Per antrajį susirinkimą nuvykome į ,,Jizzy" ten padarėm kaip ir grobimą su atgrobimu taktikas taip du kartus ir tai užėmė praktiškai tavo pusę laiko praktikos, po ,,Jizzy" nuvykome į treniruočių zoną ir ten padarei tiesiog 1x1 šaudymasi, na manau tai labai banalu. Ir pačiam galui nuvykome į GW ,,duobę" ir ten tiesiog visi išsišaudė. Ir pasakei jau nebeturi ką daugiau atlikti, manyčiau labai mažai nuveikta kai net nesibaigė laikas jau norėjai baigti savo praktiką. 
Galutinis sprendimas: Siūlyčiau kaip Turbo daugiau padirbėti su vadovavimu, nes tavo praktikoje daug neaiškių dalykų ir tavo vadovavimas buvo silpnokas tikriausiai dėl to nes labai pasimetęs. Sveikinu su 2 vieta.

Arminas_Elegy [21,522xp] 
Anketos aptarimas: Anketa aprašyta detaliausiai iš visų kandidatų anketoje viską išdėstei detaliai ir paaiškinai viską išsamiai, labai patiko pasakymas tavo kodėl nori būtent Spec. Pajėgų direktoriaus ir kiek teko pastebėti tai visada dirbdavai Spec. Pajėgų firmoje ir tai matosi pagal darbų xp. Tikiuosi savo idėjas minėtas įgyvendinsi kaip ir minėjai. Patiko tavo pasirinkimas dėl ,,FreeStar" griežtas baudimas kaip ir priklauso, nes darbuotojas už ,,FreeStar" ir turi būti griežtai baudžiamas, kad nenorėtų piknaudžiauti savo darbu. Na, o daugiau neturėjau kur prikibti prie anketos, nes aprašyta viskas gražiai.
Veikla serveryje: Aktyvumas geras kaip ir kitų 2 kandidatų, aktyviai gaudydavai nusikaltėlius, pastoviai kalbėdavai TeamSpeak'e ir bendraudavai su kitais teisėsaugos nariais ir neteko pamatyti, kad nevyktum į veiksmus, visados pats pirmas praktiškai vykdavai. Tavo darbą pastebėjau pastovus dirbimas, be nesąmonių darymo. 
Praktikos aptarimas: Tavo praktikoje pastebėjau pagrindius ir reikalingiausus dalykus darbo. Pirmiausiai pradėjai vesti nuo įkaito išlaisvinimo tai buvo kiek įdomiau nei tik atgrobimas, nes buvo įkaitas kuri reikėjo išlaisvinti ir pargabenti saugiai kas man tikrai patiko ir viskas buvo išaiškinta puikiai. Antrasis etapas tavo prasidėjo nuo bėglio gaudymo buvo paskirtas žaidėjas kuris bėgti gavo su Infernus transporto priemonė ir paskirtos 3 darbinės Buffalo kurios gavo gaudyti nusikaltėlį ir tu dėstei strategijas kaip galima geriau sugauti nusikaltėlį. Trečiasis tavo etapas buvo kliučių lipimas kas labai naudinga, nes daugėlis teisėsaugos valdžios atstovų tai pamiršta ir neapmoko darbuotojų lipti su kliūtimis, o šiuo metu tu juos mokinai kaip lipti su kliūtimis, kad prireikus jie būtų pasiruošę. Visa praktika praėjo visiškai linksmai ir visada vadovavai visai komandai kas tau suteikė didelį pliusą. 
Galutinis sprendimas: Buvai stipriausias kandidatas iš visų kandidatų. Labai patiko, kad pastoviai vadovavai ir aiškinai kaip ir ką daryti. Sveikinu su 1 vieta. 
MbCbtU1.png

»»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.
»»» Nepatekusieji per 24 valandas gali kreiptis per Forumo žinučių gaviklį siekdami sužinoti savo nepatekimo priežastis.

 • Patinka 10
 • Ačiū! 1
 • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gaila kad Jeremy negavo, bet vis dėl to tikiuosi kad atiteks jam ! ;) Anyway sveikinu ir Elegy

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naujaji Spec direktoriu, sekmes vadovavime ;) tikiuosi nenuvilsi DPI.

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Elegy. Tikiuos nenuvilsi, reikės pagalbos - kreipkis any time. Sveikinu dar kart.

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, Arminai. Tikiuosi būsi šaunus teisėsaugos direktorius ir parodysi dar nematytu dalykų Specuose.

 

GL&HF

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu su naujomis pareigomis.Sekmes valdžioje 

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, duok pavą, ačiū

 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš jau maniau, kad kitas gaus. :D Sėkmės Arminai, tikiuosi, kad užimdamas Spec Pajėgų direktoriaus kėdę, įrodysi, kad esi ne tik geras darbuotojas, bet ir geras Teisėsaugos direktorius ! Nu Tedi, analizė nebloga, bet jau rašybos klaidų... @Max_Tosha ko nemokai savo kolegos :D

 • Naudinga! 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 26 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Užpildė 7 žaidėjai tikrai nustebau, kad tokio susidomėjimo turės teisėsaugos sritys.

Tikrai didelis susidomejimas 😂😂😂 Sveikinu direktoriu

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fsio Jeremy einam gert

 • Patinka 1
 • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai Arminai!!! Tikėkimės daugiau nebeskriausi civilių :) 

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perskaičiau visą analizę, ką labai retai darau, tikiuosi mano išsakytos klaidos padės tau tobulėti, nors po pirmos analizės tobulėjimas akivaizdus. Šaunuolis ;))

Sveikinimai naujam direktoriui, pagal visus kriterijus ką parašė Tedis, manau, jog ir buvai verčiausias. 

(turiu istoriją su @Jeo_Vega, kaip nekalbėdamas TS visiškai, prasilaužė ir paskui dažniau girtas kalbėdavo, nei blaivus, o ir direktorius neblogas buvo :D )

 • Patinka 2
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu nematytą žmogų gavus Spec.Pajėgų pareigas lauksim veiksmo iš jūsų :)

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį direktorių Spec. Pajėgų sėkmės. 

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Turbo_Max matosi, jog labai gerai buvai pasiruošęs šiai veiklai, eilinį kartą nerūpėjo mano pagalba, šaunu. Sveikinu.

 • Haha 3
 • Sutrikęs 1
 • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai naujajam direktoriui. Sėkmės darbuose

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu kolegą, sėkmės tau su tuo direktorių.

 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinimai direktoriui, sėkmės pareigose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Arminą su SPEC. PAJĖGŲ direktoriaus pareigomis, sėkmės tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...