Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.3.3

Pablito_Escobaras

Prisistatau Pablito_Escobaras

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas:  Justas
2. Kiek jums metų?: 17
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kaunas
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 11 klasė
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): mokausi, leidžiu laiką su draugais, panele, bandau sportuoti
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: bandau kažką įrodyti salėj :Dd
8. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Toliausiai tai Graikija gausis man atrodo
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: brataną auginu, 2 metukai
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: nebeturiu
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: veiksmo, gatvės kovos ir pnš., bet daug filmų nežiūriu :Dhttp://www.imdb.com/list/ls046329703/
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai):  Klausau laaaaabai daug ko :D galima sakyti, kad kas mėnesį, ar panašiai, keičiasi mano klausomos muzikos stilius. Šiuo metu kibęs ant repo, trepo ir grimme'o :D
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: matematika tikriausiai
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Nugyventi gyvenimą taip, kad senatvėje galėčiau viską prisiminti su šypsena
16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu žodžio žmogus, užsispyręs, siekiantis savo tikslo, iš pirmo žvilgsnio esu tylenis, bet žmonės, kurie mane ilgai ir gerai pažįsta su tuo nesutiks :D
17.
Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Gerbiu žmones kurie laikosi savo žodžio, kuriais galima pasitikėti, mėgstu įvairiai juokauti, todėl didelis ,,pliusas" žmogui, jei turi ,,platų" humoro jausmą.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Nekenčiu savanaudžių, savimylų, egoistų, žmonių kurių žodis nieko vertas
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Serveryje visą laiką dirbu TRV arba EPi darbuotoju :D keliu /alga, keliu pinigus, juos pralošiu ir vėl viskas iš naujo :D
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Dabar tai planuoju mokyklą pasibaigt ir teises išsilaikyt :D
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)https://www.instagram.com/qwertyfee/

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Malonu susipažinti, Justai. "Nugyventi gyvenimą taip, kad senatvėje galėčiau viską prisiminti su šypsena" geras gyvenimo tikslas. :)

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...