Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Speedas_Tomas

Idėja - Atnaujinti PAYSERA mokėjimu sistema

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Speedas_Tomas
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Projektui.
  • Kokia tai sistema?: Tiesiog Paysera MAKRO sistemos atnaujinimas.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Žmonės kurie gyvena užsienyje galėtu naudotis kreditinemis kortelemis, nereikėtu atsiskaitynėti paypal, gan dažnai tai sukelia sunkumu kadangi reikia kontaktuoti su serverio pagr administracija. O ir sistema galėtu automatiškai suteikti paslaugas žaidėjui.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: 

https://www.paysera.com/v2/lt/kainos/imoku-surinkimas-internetu-mokejimo-kortelemis

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai sutikčiau su šiuo dalyku, kadangi pats esu iš Anglijos ir man kiekvieną kart perkant paslaugas reikia rašyti pagrindinei administracijai dėl paslaugų. Jeigu būtų automatizuota, būtų žymiai lengviau ne vien tik man, bet ir kitiem užsienio žaidėjam.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiskai sutariu su sita ideja, Kahoris man skoloj yra baisai daug kreditu tai va galetu suveikti.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ideja tikrai gera bei naudinga gyvenantiems UK ;) as uz, ir jie gautu daug greiciau kreditus ar pacias paslaugas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai idėja gera, kadangi pats esu iš užsienio ir būtu lengviau tiesiogiai iš kortelės pirkti paslaugas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...