Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Ryan_Quard

MECHANIKAI | GRAFIKA

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, kadangi užsiimu grafika, ir vienas iš mano akiai įdomesnių darbų yra - MECHANIKAI, sukūriau grafikos darbą, šiai firmai.

8bAJE.png

8Z8hj.png

jeigu reikia grafikos jūsų firmai - pm.
Leidžiu naudoti šitą darbą, tiems kas nori.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerų gfxų meistras, naudojant brushą ant teksto reikia daryti clipping maską. Gfxų pakas vapshė iš Jimmio, ir tai ten net ne gfx packas o resursai, išmok daryti savo hue, vibration ir contrastą, nes čia tai akis žudo, net loga indėjai po CC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Sinaloa_Cartel rašė:

Gerų gfxų meistras, naudojant brushą ant teksto reikia daryti clipping maską. Gfxų pakas vapshė iš Jimmio, ir tai ten net ne gfx packas o resursai, išmok daryti savo hue, vibration ir contrastą, nes čia tai akis žudo, net loga indėjai po CC.

be pavydų scenų, gfx'ų packų nekuriu pats, o jų turiu daug, kokie prisitaiko, tokius ir dedu, bet nevisada išeina tą padaryt, taip, kad viniokis kojines ir judėk pas savo kešą, o kaip ką daryt, tu man neaiškink - protinguoli. Dėl logo, koks tau skirtumas kaip jį įdėjau, dariau jog gražiau būtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ryan_Quard rašė:

be pavydų scenų, gfx'ų packų nekuriu pats, o jų turiu daug, kokie prisitaiko, tokius ir dedu, bet nevisada išeina tą padaryt, taip, kad viniokis kojines ir judėk pas savo kešą, o kaip ką daryt, tu man neaiškink - protinguoli.

Balsą savo galėsi kelti tualete prašydamas poperiaus mamos atnešti, ne ant manęs. Pavydų scenos? :D Aš tai supisčiau 16-0 ant gfx fighto. Aš pasakiau, kad tavo visi darbai yra gavno paslėdna. Paaiškinau kame problemą ir ką mokytis, tekstas dar žiauresnis negu ryžinėčių gyvenimas kurie dabar žaidžia. Visa išeina, tiesiog nemoki nieko, čia ne dienos pamoka paimti gfx packa (ir tai net ne packą) ir daryti kažką, čia metų metų darbų darymas. O kad išeitu tai convertink į small object. Braindeadas konkretus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Sinaloa_Cartel rašė:

Balsą savo galėsi kelti tualete prašydamas poperiaus mamos atnešti, ne ant manęs. Pavydų scenos? :D Aš tai supisčiau 16-0 ant gfx fighto. Aš pasakiau, kad tavo visi darbai yra gavno paslėdna. Paaiškinau kame problemą ir ką mokytis, tekstas dar žiauresnis negu ryžinėčių gyvenimas kurie dabar žaidžia. Visa išeina, tiesiog nemoki nieko, čia ne dienos pamoka paimti gfx packa (ir tai net ne packą) ir daryti kažką, čia metų metų darbų darymas. O kad išeitu tai convertink į small object. Braindeadas konkretus.

Ne tau spręsti, kaip man grafikos darbus daryt, nekomentuok tu po šita tema išvis, neįdomus - GFX resursai ir yra tam, jog jei kažko nemoki pasidaryt pats, gaut iš kitų, kurie tuom dalinasi, o, kad jau iš džimio panaudojau brush'ą ir gfx resursus, nematau problemos, bet, kad tu pavydi belenkaip, matosi. Nežadu čia su tavim aiškintis, geros tau karjeros grafikos kūryboje, tikiuosi sugebėsi daugiau nei brushas, baltas tekstas ir juodas fonas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ryan_Quard rašė:

Ne tau spręsti, kaip man grafikos darbus daryt, nekomentuok tu po šita tema išvis, neįdomus - GFX resursai ir yra tam, jog jei kažko nemoki pasidaryt pats, gaut iš kitų, kurie tuom dalinasi, o, kad jau iš džimio panaudojau brush'ą ir gfx resursus, nematau problemos, bet, kad tu pavydi belenkaip, matosi. Nežadu čia su tavim aiškintis, geros tau karjeros grafikos kūryboje, tikiuosi sugebėsi daugiau nei brushas, baltas tekstas ir juodas fonas!

Ka tu išvis šneki pienburni, eik i lauka pakvepuoti nes jau nebesupranti ką tau rašoma  :DDDDDDDDDDDDDDD tu čia pavydi ir vogi nes pats negali padaryti :DDDDDDD kokia grafikos karjera xdddddd eik į pavėsį ir gfxus savo pasiimk.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuo kada čia džimio gfx packas? xdd jūs abu čia belekokias palevas rašot. Tas pats džimis viską iš jutubo arba deviantarto paėmęs ir savo politika dėsto, kad jis sukūręs. Būtų lygiai tas pats, jeigu atsisiųsčiau packa iš jutubo, persivadinčiau packa į savo, dadėčiau tagų porą ir įkelčiau į jutubą kaip savo asmeninį.  Isdivalkes belekokias dėstot jūs čia, 4iūveliai.

į temą; oversharpenas žiaurus, logo galėjai ant stocko palikt, nes tikrai gavno žiūrisi, pirma ir antra versija točnai tokia pat, tik, kad šonuose babajai kažkokie išlindę. krč, 6/10, vsio

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Edward_Harrell rašė:

Nuo kada čia džimio gfx packas? xdd jūs abu čia belekokias palevas rašot. Tas pats džimis viską iš jutubo arba deviantarto paėmęs ir savo politika dėsto, kad jis sukūręs. Būtų lygiai tas pats, jeigu atsisiųsčiau packa iš jutubo, persivadinčiau packa į savo, dadėčiau tagų porą ir įkelčiau į jutubą kaip savo asmeninį.  Isdivalkes belekokias dėstot jūs čia, 4iūveliai.

į temą; oversharpenas žiaurus, logo galėjai ant stocko palikt, nes tikrai gavno žiūrisi, pirma ir antra versija točnai tokia pat, tik, kad šonuose babajai kažkokie išlindę. krč, 6/10, vsio

dėkui už kritiką, dėl logo, kažkaip labiau patiko toks variantas taip ir palikau :D dėl gfx packo, kažkas buvo minėjęs, kad jis kuria, nepamenu kas.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...