Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Black_Vrs

Giriu Spec. Pajėgų direktoriu Arminas_Elegy

Rekomenduoti pranešimai

Pagyrimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Black_Vrs
2. Jūsų giriamo asmens slapyvardis: Arminas_Elegy
3. Jūsų pagyrimas: Giriu už tai, kad bando spręsti problemą kuri ištiko mane, man pakibo žaidimas rode ant spydiko 45km/val. Jis mane ištrauke ir nesuprato, kad man palagine paaiškinau liepe daryti relogą, išlipau iš mašinos ir tada surakino kitas teisėsaugos narys ta pačia sekunde kai parašiau "/q"-atsijungiau nuo serverio, prisijungiau atsirades kalėjime Jis atsiteportavo ir pripažino savo kaltę nors ir ne jis kaltas dėl šito, net neabejoju, kad būtų ir unjailines bet pasakiau, kad paliksiu afk, nesvarbu.  Tai menkniekis, bet per visa savo laiką pražaista čia, vienintelis teisėsaugos narys taip yra dares, man ir čia tuo labiau direktorius, 99proc. kitų teisėsaugos narių būtų neige savo kaltę "Palagino- atsijunk". DAUGIAU TOKIŲ!!!
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens naudingumą:  https://imgur.com/a/cNCFr89

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū tau už pagyrima, taip būčiau visapusiškai unjailines, kadangi tai buvo mūsu padaryta klaida, t.y patys sakėm padaryt reloga, ir tau prieš darant kažkaip surakino kitas teisėsaugos narys, ir teko daryt išvada.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, kad giriate šios firmos direktorių. Tikimės, kad jis ir toliau toks išliks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...