Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edward_Harrell

[TEAMSPEAK] rimtas pokalbis rimtiems žmonėms

Rekomenduoti pranešimai

seni arxyvai

remyga linkėjimai seni, nesureikšmink

  • Patinka 3
  • Naudinga! 2
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiilgau Lukai tavo šitų podcastų :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Galvojau prikolini, nes visada prikolini, pasirodo čia per daug viskas rimtai buvo xDDDDD, nu smagu smagu xDDDDD. Sėkmės toliau kurti tokius video. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, ta audine mano ne mamos. (Pasidomėk prieš sakant) 
Ant betmeno jei neskiri šampano nuo alaus negaliu tau padėti (Nes pagal savo metus turėtum jau bent kiek suprasti tai), btw ten ne mano gimtadienis buvo tuo metu :) O gimtadienį vakar atšvenčiau ir labai gerai ačiū už susidomėjimus tokius. 
Invaliduma, kas gauna tai tik matau viena žmogu. Į serverį neskaitant nuo 2018 metų galo nesu pirkes paslaugų (admin/vip). 

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

įsižeist turėjau? :D šhiauliai gang gang kaip visad, niekuo nepasikeitę, veidmainiaut sugebam tolka tak.

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siūlau, už bereikšmi papeikimą  baną ant forumo padaryt ir pasibaigs :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu įdomei harelis savam stiliui ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Lett_Life rašė:

Siūlau, už bereikšmi papeikimą  baną ant forumo padaryt ir pasibaigs :D 

Tai skaitik, jau 10 accountu forumo turėtum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

man patink harellio balsas toks aww ❤️ bet pokalbis dar rimtesnis xd, laukiu nesulaukiu kitu vidijo 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 23 minutes(-čių), Lett_Life rašė:

Siūlau, už bereikšmi papeikimą  baną ant forumo padaryt ir pasibaigs :D 

Taisyklės, kurias pažeidus galite gauti BAN forume:

  • Draudžiama rašyti bereikšmius papeikimus (kuomet akivaizdžiai esate kaltas, tačiau siekiate „prigauti“ kitą žaidėją, jog jis neturi įrodymų).

Tik niekas nepraneša, o gal laikas :? Kalbant apie vaizdo įrašą yra nemažai tiesos kai kuriais projekto aspektais.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žadėjau litanija jau rašyt, bet atsiprašė tai nk nebesakau. Toshai sakiau kaip su papeikimais kariaut, bet ka nė tiek nesugebėjo padaryt, todėl lv ir yra ožynas jau senai

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 minutes(-čių), Aim__Greg rašė:

Tai skaitik, jau 10 accountu forumo turėtum

Paro, paskutį mana parašyto ppk :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

" Silveris,emegracijų pržiūrėtojo pagalbininkas,kaip tau rangas" rytinė nuotaika užskaityta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kadangi jau dauguma poke gavau, tai priminsiu, kad keldamas šį videką tikrai neturėjau jokių tikslų kažką įžeisti, tiesiog ramiai pažvengt su publika ir tiek

 

 

p.s, nusimato daugiau tokių xddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

reiski nepasitenkinima tvarka, taisyklemis sededamas su liepsna, kuri ir yra viena didziausiu serverio problemu vien del jos poziurio i zaidima: "man nesvarbu, visus baudziu vienodai". 

lv nelabai kada buvo zjbs zaist, tokios pacios ar panasios taisykles budavo ir anksciau, tik skyresi zmoniu poziuris i jas. ta toxine serverio community ir idomios veiklos trukumas yra priezastis kodel serveryje dabar, anksciau buvo ir yra 30-40 zaideju.

  • Patinka 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 55 minutes(-čių), Remigijus_Narcissus rašė:

Žadėjau litanija jau rašyt, bet atsiprašė tai nk nebesakau. Toshai sakiau kaip su papeikimais kariaut, bet ka nė tiek nesugebėjo padaryt, todėl lv ir yra ožynas jau senai

Visų pirma, tai nesu tikras, kodėl būtent aš turėčiau kariauti su papeikimais? Ta prasme, rimtai, tie kurie rašo papeikimus, praneša kitų žaidėjų pažeidimus - turėtų būti baudžiami, kažkaip atgrasomi nuo papeikimų rašymo? :D O, ir beje, nereikia galvoti, kad tik mūsų projekte papeikimai yra problema. Juolab, kad jų nėra tiek daug. Didesnė problema pačioje bendruomenėje.

Vienintelis dalykas yra tai, kad žaidėjai dažnu atveju neįvertina žmogiškumo. Turiu pripažinti, kad šią problemą turime ir komandos viduje. Tačiau tai yra bendra žaidėjų kultūra, kurios aš pakeisti negaliu.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šypsena veide, kad su kažkokiu tai random video sugebėjau suburti žmones į vieną temą kurioje galima diskutuoti apie šito serverio problemas. 

prieš 58 minutes(-čių), Hot_Anonymous rašė:

reiski nepasitenkinima tvarka, taisyklemis sededamas su liepsna, kuri ir yra viena didziausiu serverio problemu vien del jos poziurio i zaidima: "man nesvarbu, visus baudziu vienodai". 

lv nelabai kada buvo zjbs zaist, tokios pacios ar panasios taisykles budavo ir anksciau, tik skyresi zmoniu poziuris i jas. ta toxine serverio community ir idomios veiklos trukumas yra priezastis kodel serveryje dabar, anksciau buvo ir yra 30-40 zaideju.

atvirai, bendrauju su žmogumi ne dėl to, kad ji baudžia visus vienodai, bet dėl to kas per žmogus ji yra. Patikėk manim, žiauriai užpisa žmogus kuris kažko bijo ir tas žaidimas jau ant tiek įaugęs į kraują, jog viena klaida.. jai - atrodo pasaulio pabaiga.  Gal dėl to ir sukūriau video tokio formato ir tokios temos, nes žmonės kurie bendrauja su manimi puikiai žino kaip lengvai galiu dėstyti savo nuomonę ir pofik man ar taisyklės tai leis ar ne. Visiškai kitaip žiūriu į gyvenimą irl, nes tai net nesulyginama ir suprantama, kad pagal savo amžių jaučiu ir atsakomybę ir nesu toks bukas ar cirkas, kaip pristatau save čia. Jokio ginimo, advokatu nedirbu, tiesiog kai nėra rinktis su kuo bendrauti, nes akivaizdu, jog pasirinkimo ir taip nelabai daug šitame projekte, tenka likti prie senų papročių ir bendrauti su žmogumi kurį pažįstu šiek tiek ilgiau nei kitus asmenis. Tbh, jei rasčiau asmenį panašaus požiūrio į žaidimą, tikrai būtų žymiai smagiau bendrauti su tais, kurie visiškai dėję ant taisyklių ir žaidžia savo režimu, o ne tie, kurie net į žaidimą kreipia labai didelį dėmesį ir galvoja, jog viena klaida gali kainuoti pareigas, o pareigos - svarbiausias dalykas gyvenime. Tikrai gan dažnai patraukiu ją per dantį, kad laikas vaikus gimdyti, bet ne man pisti protą ir diktuoti sąlygas žmogui, kol pats to nesuvoks,

raundas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Visų pirma, tai nesu tikras, kodėl būtent aš turėčiau kariauti su papeikimais? Ta prasme, rimtai, tie kurie rašo papeikimus, praneša kitų žaidėjų pažeidimus - turėtų būti baudžiami, kažkaip atgrasomi nuo papeikimų rašymo? :D O, ir beje, nereikia galvoti, kad tik mūsų projekte papeikimai yra problema. Juolab, kad jų nėra tiek daug. Didesnė problema pačioje bendruomenėje.

Vienintelis dalykas yra tai, kad žaidėjai dažnu atveju neįvertina žmogiškumo. Turiu pripažinti, kad šią problemą turime ir komandos viduje. Tačiau tai yra bendra žaidėjų kultūra, kurios aš pakeisti negaliu.

Per laiką pasikeis. 

Man patinka šio žmogelio mąstymas ir išsireiškimas. Noriu dar, Lukai, jei Artūras nemeluoja apie vardą. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Visų pirma, tai nesu tikras, kodėl būtent aš turėčiau kariauti su papeikimais? Ta prasme, rimtai, tie kurie rašo papeikimus, praneša kitų žaidėjų pažeidimus - turėtų būti baudžiami, kažkaip atgrasomi nuo papeikimų rašymo? :D O, ir beje, nereikia galvoti, kad tik mūsų projekte papeikimai yra problema. Juolab, kad jų nėra tiek daug. Didesnė problema pačioje bendruomenėje.

Vienintelis dalykas yra tai, kad žaidėjai dažnu atveju neįvertina žmogiškumo. Turiu pripažinti, kad šią problemą turime ir komandos viduje. Tačiau tai yra bendra žaidėjų kultūra, kurios aš pakeisti negaliu.

Va būtent, sakyčiau, dabar tie naujieji žaidėjai yra išlepe ar kaip? Kad ir sakykim naujoką nušauni, į sms gauni floodą ,,jailas, ppk, banas"..

Žmonės, dėl žaidomo susireikšmint, kad nušovė, dar kažką padarė, tuoj lėkt į forumą rašyt papeikimus visokius? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Lett_Life rašė:

Va būtent, sakyčiau, dabar tie naujieji žaidėjai yra išlepe ar kaip? Kad ir sakykim naujoką nušauni, į sms gauni floodą ,,jailas, ppk, banas"..

Žmonės, dėl žaidomo susireikšmint, kad nušovė, dar kažką padarė, tuoj lėkt į forumą rašyt papeikimus visokius? 

Neturi žmogiškumo faktoriaus vapšie. :D

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...