Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Montecarlo

[VFX] Montes archyvas [Video]

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiai. Kas mane pažystat, aš labai mėgstu(mėgau) daryti video įrašus, montažus ar šiaip tiesiog filmuot. Dabar prisėdau prie savo YT paskyros ir pasiknist po savo vaizdo įrašų archyvą. Perspėju, vaizdo įrašuose yra necenzūrinių žodžių, kurie galimai gali kąnors įžeisti. Malonaus žiūrėjimo, ai P.S. Vaizdo įrašai yra nevienerių ir nedviejų metų senumo, todėl montažo didelio nesitikėkite. Prie kekvieno video bus šiektiek informacijos.

 

2014-04-24

Darbų eventas. Buvo renkamas geriausias darbas, bei daroma fotosesija. Rangovė buvo tuo metu visų mylima Deimantė Miela. 

 

2012-11-02

Direktorių(bei jų darbuotojų susitikimas). Kas pastebėjote iš senbūvių, tuo metu buvo pilotų darbas(buvo daug kamikadzių). Vaizdo įraše pamatysite medikus, pd, TRV ir dar kažkokios xiebros kurios tingiu ieškot. 2012 metai, tai čia kiek? 7 metai atgal? Realiai vaizdo įraše matom kaip LV žaidėjai prievartauja lėktuvą.

 

2014-01-09

Kai buvau FTB direktorius, radau bugą kur galėdavai vairuodamas NRG drožt tazerį ant visų. :D

 

 

2014-03-15

@Andriuhha_Nike Ką tu seniuk? Pameni? Aš biški pamenu, turėjai dafiga starų ir buvo sunku tave sugaut, o aš tuo metu buvau SWAT direktorius, tai komandiškai supakavom. :D p.s. Tepei slides į AFK kai tik pagavom. ;D

 

Lv'o trečias gimtadienis

 

2014 (bbž kada)

Videosą susukau apie tralistus, buvo daromas siužetas, montavimai, toks menkas bet su vaidyba.

 

2014 metais darytas montage apie LSV klaną 

 

 

Lv'o Antrasis gimtadienis 

 

 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet jau senumo vaizdo irasai tai padek tu dieve, smagu jog bandai parodyti kaip anksciau budavo daug veiksmo, normaliai smaros susirinkdavo i veiksmus (gryškit senieji LV laikai ❤️ )  Spaudziu zalia, jei dar kokiu rasi vidijo mesk i sia sukurta tema ;) , pamenu kai buvau LV2 gimtadienyje, gaila jau laika nesugrys tokie kaip buvo anksciau :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti su tu laiku las-venturas'ų.Nežinojau netgi nuo ko viskas prasidėjo,na o šitai,prašvies man viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu jo... smagu matyti, kai "[Žaidejo nick] id: 100 ir didesni"

2014-03-15 jau ir aš sėdėjau su admin'u :D

Gerai prisiminti senus laikus, smagu būdavo, gaila, tik kad dabar po 40-70 žaidžia...

  • Patinka 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uff,nedalyvaves manau jog būtų tikrai patykę pabuvoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...