Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.3.2

Einaras_Bmw

Ar aš suvokiau, jog gyvenimas > samp ?

Rekomenduoti pranešimai

C8zQxiM.png
kam aš nepatinku, siūlau uždaryti šią temą ir netęsti net skaitymo

Sveiki,
ilgą laiką mąsčiau, jog noriu sukurti blogą, kuriame galėčiau pasidalinti savo mintimis apie kažkokią temą. Iš to išsivystė visiškai ekspromtu tema: Ar aš suvokiau, jog gyvenimas yra daugiau už samp? Išsiaiškinkime.

SA:MP'ą pradėjau žaisti dvylikos metų ir tai intensyviai tęsėsi maždaug šešis metus. Žaidžiau todėl, jog man patinka žaidimo modelis, jog tu gali siekti kažko, gali išmokti iš žaidimo ir taip tobulėti. Didėjant metų skaičiumi, pradėjau ir pats bręsti ir suvokti, jog galbūt per daug man šio žaidimo? Daug laiko praleisdavau per dieną prie sa-mp'o, nemiegodavau iki paryčių tam, jog sulaukčiau kažkokio serverio persikrovimo, jog galėčiau gauti kažkokio turto. Patekęs į direktorių, komandą gavau kartu ir atsakomybes. Rūpinausi ir dariau kitus privalomus dalykus, kuriuos darote ir jūs. Norint išvažiuoti kažkur, turėjau pranešti ir įspėti. Tai pradėjo darytis jau nebe tiesiog žaidimas, o lyg darbas - savanorystė, iš kurios pasitraukti buvo sunku, lyg iš kokios sektos. Visi žaidimo turtai buvo saugomi, kaupiami ir jokiu būdu parduodami  ar atiduodami, nes tai lyg tavo gyvenimo užgyventas "realus" turtas, kurio tau labai gaila. Atrodo, jog gyvenau žaidimu labiau, nei realiu gyvenimu. Žaidimas tiek įtraukė, jog kartais net nematydavau savo draugų(?), bausdavau juos kaip ir visus, nes juk tai tokios "atsakomybės". Bijodavau kartais išreikšti savo nuomonę, klausiau kitų, viršesnių žmonių, nes juk jie mane gali išmesti iš komandos, ką aš tada veiksiu? Nesuvokiau labai ilgai, jog per daug atiduodu save žaidimui ir nematau aplinkinių, nes man svarbu pareigos ir tai, jog mane pagirtų savininkas ar pakeltų pareigose. Klausiausi nuleidęs akis, kaip mane bara savininkas, jog kažką ne taip padariau, deda minusą ar išvadina necenzūriniais žodžiais. Bandžiau būti kitoks nei visada, tam jog įtikčiau kitiems žmonėms. Galbūt maniau, jog tai nėra normalu, bet bijojau kažką pakeisti. Bijojau išreikšti savo nuomonę ir tik paskutiniais metais, kaip jau fiziškai laikas spaudė, suvokiau ir apmąsčiau visą tai, ką aš veikiu žaidime. Jog man neberūpi turtai, kuriuos aš turiu "užgyvenęs", jog man svarbu aplinkui mane esantys žmonės ir žaidimas visgi neturi užimti pirmos vietos tavo gyvenime. Tačiau nemanau, jog aš esu vienas toks. Man buvo sunku pasakyti STOP, jog aš daugiau nebenoriu žaisti, nes galvojau - KĄ VEIKSIU? Palikdamas paskutines pareigas šiame projekte mąsčiau virš mėnesio galbūt, kadangi bijojau tos nežinomybės, kokia laukia palikus komandą. Pamenu vieną dieną, kai turėjau eiti į IT paskaitą, bet nebuvau išrinkęs direktoriaus ir tiesiog praleidau tą kartą, dėl SA:MP'O, jog parašyčiau apžvalgą. Dar buvo atvejis, kai paaukojau savo visas atostogas, jog žaidėjams suorganizuočiau renginių savaitę. Visgi tik palikęs komandą, nuėjęs dar kartą į savo galima sakyti vieną iš pirmųjų projektų kur atsiskleidžiau pats, kaip žmogus, suvokiau, jog tai tėra žaidimas, kuris nieko nereiškia ir už tave nekuria tavo realaus gyvenimo. Tu gali nubausti draugą dėl pareigų, susipykti su juo dėl to ir toliau žaisti žaidimą, susirasti kitų draugų. Tačiau kodėl tu privalai tai daryti dėl žaidimo, kuriame turėtum tiesiog mėgautis? Juk tau nebesugrąžins greičiausiai to žmogaus, su kuriuo tu bendravai. Visgi sakoma, jog nereikia gailėtis tai, kas praeityje. Todėl aš tikrai nesigailiu viso to, kadangi patyriau daugybę nuostabių dalykų, išmokau iš žaidimo ir tobulinau savo asmenybę ir charakterį. Susipažinau su daugybę labai protingų ir nuostabių asmenybių, su kuriais bendrauju ir bendrausiu gal visą gyvenimą. Tačiau nuoširdžiai linkiu apmąstyti savo poziciją žaidime, kiek laiko Jūs skiriate žaidimui ir ar tikrai suspėjate tai daryti. Suvokti, jog galbūt gyvenimas turi būti pirmoje vietoje, nei samp'as. Neprisiimti tiek pareigų, jog į dieną turėtumėte praleisti tiek laiko, jog būtų pilna darbo diena. Nesu kažkoks pamokslautojas, tačiau jeigu skaitote iki šios eilutės, tai patariu MĄSTYTI ir suvokti, jog ateityje negalėsite pasigirti savo žaidimo pasiekimais, o gyventi reikės. 

Žaiskit žaidimą, o ne gyvenkit žaidimu.

@Minde_Boss atsiprašau, jog užsipuoliau, kadangi apmąstęs supratau, jog visai neseniai panašus buvau ir aš.

• Patinka 11
  • Naudinga! 9

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pasakyta daug tiesos! Linkiu kiekvienam žaidimu mėgautis, o ne jame gyventi: skirti vos ne visą savo laiką, kurį vietoj to galėtumėt praleisti su šeima, draugais. Žaidime reikia pasisemti teigiamų emocijų, o ne daug negatyvo, kuris daro mus blogesniais ! :) 

• Patinka 5
  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu va ir radau savo bendramintį xd Situacija mano identiška, tik kad buvau kito sėkmingo serverio komandos dalis, kurią nusprendžiau palikti supratęs, kad toks prisirišimas prie žaidimo man daro tik daugiau žalos nei duoda naudos xd Žaidimas ir turi likti žaidimu, kuriuo tu mėgaujiesi, išnaudoji jo visas galimybės(šaudymai, keiksmai ir pnš. ko negalėjai daryti ankščiau, turėdamas atsakomybės jausmą dėl buvimo komandoje), jis turi būt tik laisvo laiko praleidimas, bet ir tai jau geriau ta laisvą laiką praleisti su draugais, kad paskui neliktum vienas kaip pirštas.

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Viską perskaičiau ir tikrai likau nustebintas, nes manau ne vienas aš apie tai buvom pamąstę apie tai ir apsisprendę. Na nes aš taip pat, nesu tas kuris jau šiuo metu praleidžia naktis prie žaidimų, arba tas kuris ten kiekvieną smerkia kas ką padarė blogai ;) susimastykite visi, aukso žodžiai. SA-MP > NĖRA GYVENIMAS. Šaunuolis Einarai :), peace.

• Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Wow!!! 😍 Gražūs žodžiai parašyti ir neblogos mintis, taip tu esi visapusiškai teisus, asmeniškai pas mane nors taip ir neatrodo, bet gyvenimas užima pirmą vietą, turiu darbą, tuoj egzas ir LAISVU metu žaidžiu, šiuo metu tai yra mano poilsis, po darbo. Jeigu kalbant apie tai, jog šiuo metu sklindančią kalbą dėl Harrelio, tai buvo taip jog turėjau taip pasielgti, ne dėl to jog jis mano geras pažįstamas, o dėl to, kad sukurtos taisyklės galioja visiems, jeigu tai leisiu, bus taip, jog būnant mano draugu, arba gerai su manim susipažinus, tu gausi kaip ir tokį perspėjimą, jog niekada nuo manęs nebūsi nubaustas, aš nenoriu tokiu būti, bet aš ir nenoriu savų draugų baninti, todėl ar taip sunku atėjus į kanalą neįžeidinėti, juk viską buvo galimą jam pasakyti kiek kitaip, arba paprašyti, jog jis ateitu į bazarų kovų kanalą ir išsiaiškintu santykius. Taip, galbūt atrodo juokingai ką aš čia pasakiau, galbūt atrodo kiek keistai... Bet nei realiame gyvenime nepateisinsiu patyčių, nei čia kur žaidžiu. Net nepykstu ant tavęs, žinau kaip tu visada reaguoji ir esi tikrai šaunus žmogus, kuriam tikrai esu dėkingas visapusiškai, ne kartą esi padėjęs sunkioje bėdoje ir ne kartą buvo tikrai linksmą kartu pažaisti. Tikiuosi gyvenime pasieksi tai, ko labiausiai to nori, todėl linkiu, kad gyvenimas būtų toks pat smagus, kaip šie 6 metai. :)

• Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Wow!!! 😍 Gražūs žodžiai parašyti ir neblogos mintis, taip tu esi visapusiškai teisus, asmeniškai pas mane nors taip ir neatrodo, bet gyvenimas užima pirmą vietą, turiu darbą, tuoj egzas ir LAISVU metu žaidžiu, šiuo metu tai yra mano poilsis, po darbo. Jeigu kalbant apie tai, jog šiuo metu sklindančią kalbą dėl Harrelio, tai buvo taip jog turėjau taip pasielgti, ne dėl to jog jis mano geras pažįstamas, o dėl to, kad sukurtos taisyklės galioja visiems, jeigu tai leisiu, bus taip, jog būnant mano draugu, arba gerai su manim susipažinus, tu gausi kaip ir tokį perspėjimą, jog niekada nuo manęs nebūsi nubaustas, aš nenoriu tokiu būti, bet aš ir nenoriu savų draugų baninti, todėl ar taip sunku atėjus į kanalą neįžeidinėti, juk viską buvo galimą jam pasakyti kiek kitaip, arba paprašyti, jog jis ateitu į bazarų kovų kanalą ir išsiaiškintu santykius. Taip, galbūt atrodo juokingai ką aš čia pasakiau, galbūt atrodo kiek keistai... Bet nei realiame gyvenime nepateisinsiu patyčių, nei čia kur žaidžiu. Net nepykstu ant tavęs, žinau kaip tu visada reaguoji ir esi tikrai šaunus žmogus, kuriam tikrai esu dėkingas visapusiškai, ne kartą esi padėjęs sunkioje bėdoje ir ne kartą buvo tikrai linksmą kartu pažaisti. Tikiuosi gyvenime pasieksi tai, ko labiausiai to nori, todėl linkiu, kad gyvenimas būtų toks pat smagus, kaip šie 6 metai. :)

Net nežinau kaip teisingai atsakyti. Galbūt tu pasielgei taip, kitas būtų pasielgęs kitaip. Čia žaidimas, o būtent jame manau ir turi būti visi lygiaverčiai. Negali niekas įžeidinėti, nes čia atėjome tikrai ne to. Visgi, jeigu tau įdomu kaip aš būčiau pasielgęs. Žinant Rowland'ą, jis nėra tas, kuris kaip angelas nėra nieko įžeidęs, todėl tiesiog būčiau juos kartu numovinęs ir bazarų kanalą ir leidęs jiems aiškintis santykius ir tiek. Jeigu grįžtų į kanalą, tiesiog tada imčiausi veiksmų. Na arba tiesiog - įspėčiau žodžiu, kad neįžeidinėtų. Tačiau neketinu mokyti tavęs, puikiai žinai kaip ir ką turi daryti. ( :

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai keistai skamba, gyvenimas > SAMP. Gerai prisimenu tas dienas kai Artūrui įkiriai rašydavau per skype prašydamas neaktyvumo, kartais meluodavau, tačiau jis nepyksta. Niekada nelygindavau žaidimo su gyvenimu, atėjęs į žaidimą juo tik mėgaujuosi, būdamas pareigose taip pat. Matyt ne per ilgiausiai buvau Komandoje, jog nepajutau tos tikrosios „priklausomybės“ nuo žaidimo. Jeigu kalbant apie tave, esi toks žmogus, kuris nuoširdžiai reaguoja į situaciją ir ją nenuspjauną pavėjui, matyt todėl tave taip stipriai patraukė prie šio žaidimo. 

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šis žaidimas yra kaip liga dėl kurios gali prarasti daug įpatingų gyvenimo akimirkų. Aš kaip ir dauguma šiame projekte praleidau 5-6 metus (su pertraukom), bet kiekviena kartą kažkas priversdavo čia sugrįžti. Metams bėgant praradau skonį pačiam žaidimui ir vienintelis dalykas kuris mane laikydavo žaisti būdavo atsakomybė - pareigos. Viena diena mano mintyse atsirado lemputė kuri man uždavė klausimą. Kiek laiko dar sugebėsi ši projektą laikyti kaip savo pagrindinį hobį? Per laiką žaidžiant  šiame projekte susipažinau su dauguma nuostabių ir inteligentiškų žmonių su kuriais vis dar palaikau ryšį. Kai kuriems žmonėms noras žaisti dingsta kaip pradeda galvoti apie tikra gyvenimą ir ateitį. 

Daug laiko laukiau akimirkos parašyti blogą, pasiaiškinti kur dingau ir kas nutiko, bet nusprendžiau žinute palikti būtent šiame bloge. Jei kas skaitėt mano paskutinius blogus prisimenat,kad sugrįžęs į projektą turėjau viena tikslą kurio nesakiau tiesiog parašiau daug * simbolių. Po žvaigždutėmis slypėjo žodis garbės takas. 

Norėčiau padėkoti visiems šio projekto žaidėjams už nuostabų laiką kartu. Džiaugiuosi, kad esu įtrauktas į šio projekto istorija kaip garbės tako narys ir šiandien oficialiai pasitraukiu iš samp pasaulio. Ačiū, LAS-VENTURAS.LT už linksmą vaikystę ir linkiu didžiausios sėkmės ateityje. 

- Liutauras K

• Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-čių), Danny_Williams rašė:

Šis žaidimas yra kaip liga dėl kurios gali prarasti daug įpatingų gyvenimo akimirkų. Aš kaip ir dauguma šiame projekte praleidau 5-6 metus (su pertraukom), bet kiekviena kartą kažkas priversdavo čia sugrįžti. Metams bėgant praradau skonį pačiam žaidimui ir vienintelis dalykas kuris mane laikydavo žaisti būdavo atsakomybė - pareigos. Viena diena mano mintyse atsirado lemputė kuri man uždavė klausimą. Kiek laiko dar sugebėsi ši projektą laikyti kaip savo pagrindinį hobį? Per laiką žaidžiant  šiame projekte susipažinau su dauguma nuostabių ir inteligentiškų žmonių su kuriuos vis dar palaikau ryšį. Kai kuriems žmonėms noras žaisti dingsta kaip pradeda galvoti apie tikra gyvenimą ir ateitį. 

Daug laiko laukiau akimirkos parašyti blogą, pasiaiškinti kur dingau ir kas nutiko, bet nusprendžiau žinute palikti būtent šiame bloge. Jei kas skaitėt mano paskutinius blogus prisimenat,kad sugrįžęs į projektą turėjau viena tikslą kurio nesakiau tiesiog parašiau daug * simbolių. Po žvaigždutėmis slypėjo žodis garbės takas. 

Norėčiau padėkoti visiems šio projekto žaidėjams už nuostabų laiką kartu. Džiaugiuosi, kad esu įtrauktas į šio projekto istorija kaip garbės tako narys ir šiandien oficialiai pasitraukiu iš samp pasaulio. Ačiū, LAS-VENTURAS.LT už linksmą vaikystę ir linkiu didžiausios sėkmės ateityje. 

- Liutauras K

Ačiū tau labai už viską, o ypatingai, jog galėjau pažinti tave! ❤️

Žodžiai 💯

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Heh skaičiau,ir patyriau vis šiokias emocijas.Ši žaidima žaidžiu jau nuo 2011 metu.Kitam projekte visa laika,netgi rimtai pasakius,visa laika bandžiau kažko siekti,tiek pasiekimuose tiek pareigose.Buvau ant tiek lužęs jog siekiau 1200 minučių žaidime,na nepasiekiau nes nuejau miegot.2018 metais pasitraukiau į šį projekta,suprasdamas jog vien siekdamas bei aukodamas savo brangu laika sampui,tikrai nebusiu geriausiu ar kažkuom turinčiu pasigirt.Į šį projekta pasitraukiau su viena taisyklė : Žaisiu kaip paprastas žaidėjas,pasiulys - sutiksiu,nepasiulys - nesiaukosiu.Na 8 galima sakyti metus prasedėjas viename projekte,patyriau irgi nuostabiu dalyku,bet vistiek nepatyriau to ko šiame projekte.Tavo žodžiai kažkiek pakeičia mano nuomonė apie samp,bet pagrindas jau yra nustatytas šioks toks.Ka aš galiu pasakyti tai dėkoju tau už šį "pamoksla" bei galiu padėkoti Liepsnai už tai jog priime šiltai šitame projekte,aprode viska kas svarbu bei supažindino su kitais awesome žmonėmis.Paskutinis pasisakimas yra toks jog ateinu į šį žaidima ne dėl pelno,uždarbio ar kaip jį ten pavadinus,o dėl tikslo kuris yra palaikyti bendravima su žmonėmis bei smagiai praleisti laika.

• Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prašom, kad mano būsenos atsakymas priverte susimąstyti ir atsiprašyti Mindes :D Dar net eilėrašti parašei

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jau daug laiko, suprantu, kad SA:MP ir aplamai visi žaidimai atima labai didelę mano laiko dalį. Todėl, prie kompo sėdžiu vis mažiau. Mano aktyvumas - dvigubai mažesnis nei buvo prieš gerą mėnesį. Ateinu pažaist SA:MP ir padaryti darbus, kuriems esu paskirtas. Dažnai koks nors mandruolis, paknisa protą, kad esu neaktyvus ir visados atsakau tą patį - turiu ir gyvenimą ir tai, kad skiriu daugiau laiko savo draugei, draugams ir visam kitam tikrai nėra blogai. Blogai yra tuomet, kai manai, jog žaidimas svarbiau už visą kitą. Bet, jūs, nors ir sakot, kad suprantat jog tai tik žaidimas, tačiau iš vakar matytoo Harelio būsenos atnaujinimo, kuriame visi verkiat dėl to, kad Mindaugas turėjo atlikti savo darbą, taii.... Atrodos, kad vis dar gyvenat žaidimu, nes dėl kažkokių menkniekių draskot akis taip, lyg iš jūsų kebabą su česnakiniu būtų atėmę. 

• Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš žaisdamas SAMP'ą susipažinau su  @Max_Tosha, gavau jo veidaknygę, tai yra viskas, ko norėjau pasiekti Lietuvos SA-MP pasaulyje. 

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

6 metų tik bičui reikėjo, kad suprast, jog sampas nėra gyvenimas. nu normaliai varai seniukai

• Patinka 2
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Labai geras blogas, ir tikrai labai gerai pažįstama situacija.

Aš buvau įklimpęs į tą patį kaip ir tu, todėl nieko nesmerkiu dėl to. Tačiau, ačiū dievui, man tas žaidimas pradėjo atsibosti ir gyvenime atsirado svarbesnių prioritetų, todėl žaidimo turtai tapo beverčiai, o pats žaidimas tapo tik laiko prastumimu.

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 minutes(-čių), Dyglas_Fingeris rašė:

6 metų tik bičui reikėjo, kad suprast, jog sampas nėra gyvenimas. nu normaliai varai seniukai

Nu linkiu ir tau suvokti tai bei užaugti ( :

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 32 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

Nu linkiu ir tau suvokti tai bei užaugti ( :

Turiu nuvilti, jog tai supratau daug anksčiau, negu Jūs. 

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manęs tai dar neitraukė :DD Bent tiek gerai 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pasakyta labai daug, bei su viskuo sutinku. Galbūt tos pareigos nėra blogas dalykas, bet kuomet tave varžo jog tu nepranešei jog išvyksti tai kelia diskomfortą ir neriesi iš kailio, kad tik neuždėtu įspėjimų...

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

ech 6 metus pradyminau su chytais nepasigaves, isejau dabar realiam saudytis be cytu.

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Išties galvojau, kad toks jausmas tik man buvo pasireiškęs, tačiau dabar suprantu, kad aš ne vienas. Mano advice būtų toks, kad sa:mp ar aplamai žaidimas nėra gyvenimas, žaidime tu turėti mėgautis ir gerai praleisti laiką, o ne jaudintis, kad negalėsi pradirbti ar išmes tave iš pareigų. Tačiau kaip tu dėl tų pareigų stengiesi ir paaukoji labai daug laiko, kad jas pasiekti tau jų pasidaro labai gaila ir nežinai net kaip pasitraukti iš tai bet atsiiminkit, kad jūs iš tai neuždirbate ir jūs tiesiog aukojate savo laiką kurio NEĮMANOMA atsukti atgal. Tad nebūkit sukritėleis ir eikit geriau kažka paveikti ir aplamai gyvename 21 amžiuje technologiją taip išsivysčius, kad yra veiklos ir be žaidimų.

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Va todėl ir nebežaidžiu senai jau :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 valandas(-ų), Tadas_Crazy rašė:

Išties galvojau, kad toks jausmas tik man buvo pasireiškęs, tačiau dabar suprantu, kad aš ne vienas. Mano advice būtų toks, kad sa:mp ar aplamai žaidimas nėra gyvenimas, žaidime tu turėti mėgautis ir gerai praleisti laiką, o ne jaudintis, kad negalėsi pradirbti ar išmes tave iš pareigų. Tačiau kaip tu dėl tų pareigų stengiesi ir paaukoji labai daug laiko, kad jas pasiekti tau jų pasidaro labai gaila ir nežinai net kaip pasitraukti iš tai bet atsiiminkit, kad jūs iš tai neuždirbate ir jūs tiesiog aukojate savo laiką kurio NEĮMANOMA atsukti atgal. Tad nebūkit sukritėleis ir eikit geriau kažka paveikti ir aplamai gyvename 21 amžiuje technologiją taip išsivysčius, kad yra veiklos ir be žaidimų.

💯💯💯 

Kai tu jau turi pareigas, jas palikti yra labai sunku, nes esi prisirišęs ir tiesiog bijai nežinomybės, kas tada bus. Tada eina dienos, o tu vis mąstai palikti, bet kartu ir ne, nes būna smagių akimirkų :D

• Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...