Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 20 / 300

Versija: LV 7.3.4

Einaras_Bmw

Ar aš suvokiau, jog gyvenimas > samp ?

Rekomenduoti pranešimai

prieš 47 minutes(-čių), Ryan_Quard rašė:

Visada galvojau, jog tik aš esu toks, kuriam SA-MP' as būdavo viskas, atrodė, jog jeigu per tą dieną rango nepasikelsi, pasikels kitas ir užims tavo pareigas, kiek žmonių rungtyniavo dėl pareigų, net ir praktiką reikėdavo vesti į menkiausią darbo prižiūrėtoją, tave visada palaikiau ir palaikysiu, nes man esi vienas iš autoritetų! Kadangi esu turėjęs direktoriaus pareigas, tai buvo vasara, ir pirmasis direktorius - pagalvojus, kiek aš dienų praleidau kepdamas prie kompiuterio, kai tas dienas galėjau praleisti futbolo aikštelėje su draugais, na, bet nesunku atsisakyti to - jei tau nusibosta. Kad ir dabar sa-mp'as domina tik dėl draugų, pareigas pasiimt gali tik todėl, kad su tiek realybės tiek virtualiais draugais vakare, po darbo įšaut kokį veiksmą, ir tiesiog ramiai atsikvėpt. Ačiū už įkvėpimą, pagnali į vasarą!

Bėja, ar pastebėjot kokia aktualią temą užvedė Einaras? Dauguma žmonių, patys išreiškiam savo mintis :D

Smagu, jog kažką galiu įkvėpti ;)

Taip, diskusija ir atsivėrimai šiokie tokie įvyko. Aš irgi čia lankausi dar tik dėl pažįstamų rato, šiaip domiuosi kas vyksta ir tiek. Kažkaip atsivėrė man akys ir viliuosi, jog jos niekados neužsivers ir vėl neįsivelsiu į šią nesąmonę. Suvokiau, jog žaidime turi mėgautis, o ne rungtyniauti ar pyktis su kitais. Todėl dabar jeigu laisvu metu renkuosi žaidimą, tai tą, kuris man kelia malonumą ir geras emocijas. :) 

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...