Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Minde_Boss

Minde_Boss banned Mantas_Lietuvis

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Minde_Boss
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Mantas_Lietuvis
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 
4. Papildomi komentarai: Žmogus negalėjo žaisti, jį nuolat šaudė, o kai atsisėsdavo į tr. priemonę, jį tiesiog išmesdavo baigęs šaudyti į jį. 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)https://youtu.be/UG81vQ_IZHo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Minde_Boss
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Mantas_Lietuvis
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 
4. Papildomi komentarai: Žmogus negalėjo žaisti, jį nuolat šaudė, o kai atsisėsdavo į tr. priemonę, jį tiesiog išmesdavo baigęs šaudyti į jį. 
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)https://youtu.be/UG81vQ_IZHo

Aš paspauzdabau G raide kad atsisesti šalia žaidėjo ir jį išmezdavo. Ka man padaryti? Aš tikrai nenaudoju čeatu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

G raidę??? Tu jokios G raidės ne spaudei, pasižiūrėk savo mygtukus... Spaudei kairėj pusėj SHIFT ir Enter. Ne mano kaltė, kad trukdai žmogui žaisti, nenaudok ir nekenk kitiems, negausi bano ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

G raidę??? Tu jokios G raidės ne spaudei, pasižiūrėk savo mygtukus... Spaudei kairėj pusėj SHIFT ir Enter. Ne mano kaltė, kad trukdai žmogui žaisti, nenaudok ir nekenk kitiems, negausi bano ;)

Atsiprašau sumaišiau aš spaudžiau F raide ir jokių čytų nenaudojau tikek tu manim ar ne man nerupi aš žinau kad nenaudojau ir žinau duodu galva nukirst kad nespaudžiau SHIFT IR ENTER man nerupi ka tu manai aš žinau kad čeatu nenaudoju ir ramiai miegu😁 bei labai atsiprašau kad spaudžiau F raide ir neleidau jam žaisti tikiuosi gauti unbana ir daugiau tai nedaryti!

@Louie_Gucci labai atsiprašau tikiuosi atleidimo ir daugiau tau netrugdyti žaisti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Mantas_Lietuvis Taip, nenaudojai Tu čytu, Tu tiesiog išnaudoji serverio klaidas, o tai irgi nusižengimas, būtum karta ar du taip padaręs, būčiau nieko niekam nesakęs, o dabar pats žinai kaip buvo :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...