Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Mister_Tedis

Peikiu Rico_Gonzales

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Tedis
2. VIP nario @Vardas_Pavardė: Rico_Gonzales
3. VIP nario nusižengimas9. 2. VIP narys negali skelbti skelbimų (pardavimai/pirkimai/mainai) [1-2 įspėjimai]
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/qPzskgH
 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm sveikas meškiuk :) Visu pirmai, misteri tu mūsų. Skaityti gal išmokti laikas ar akys tiesiog prasivalyti reikia nežinau, tai va .. Parašiau '' Gal kas nors DGL turit '' o ne . /VCH CHEBRA PERKU DGL KAS PARDUOS .  '' Tada tu mane tipo patikrinai :D Nori pirkti ? ( parašiai ) atrašiau o po kiek parduodi ? Tad good luck, be to free mute dėjai . Čia ne aš įspėjimus turėčiau gauti o tu :D Sėkmės 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Rico_Gonzales rašė:

Hmm sveikas meškiuk :) Visu pirmai, misteri tu mūsų. Skaityti gal išmokti laikas ar akys tiesiog prasivalyti reikia nežinau, tai va .. Parašiau '' Gal kas nors DGL turit '' o ne . /VCH CHEBRA PERKU DGL KAS PARDUOS .  '' Tada tu mane tipo patikrinai :D Nori pirkti ? ( parašiai ) atrašiau o po kiek parduodi ? Tad good luck, be to free mute dėjai . Čia ne aš įspėjimus turėčiau gauti o tu :D Sėkmės 

Tau buvo parašyta į /sms, kad pilnai įsitikinti, nes šiuo metu bandai apeiti. Nors ir tiek įrodymų surinkus tu toliau bandai atsimazinti. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Mister_Tedis rašė:

Tau buvo parašyta į /sms, kad pilnai įsitikinti, nes šiuo metu bandai apeiti. Nors ir tiek įrodymų surinkus tu toliau bandai atsimazinti. 

Kokiu įrodymu susirinkus ir ką aš bandau apeiti :DDDD Pats sau prieštarauju . Ten nėra konkretaus nukreipimo jog '' MISTER_Tedis parduok ginklų prašau . O aš tiesiog atsakiau į tavo klausimą . Ir tiek .  Neberašyk, neatrašynėsiu vistiek. ( STOP FREEpost tedi.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nubaustas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...