Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Christen_Armani

Prisistatau Christen_Armani

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų tikrasis vardas: Diana
2. Kiek jums metų?: 18
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lt lygtais 
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Kažkur tarp Klaipėdos medžių
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 3 gim. kl.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Užsiimu žmonių erzinimu iks d d d. Ne, rimtai, daugiausia laiko, manau, užima mokslai. Po to eina knygos, bendravimas su draugais ir antraja puse. Kažkas panašaus. Mėgstu būti kieme, padėti tėvams namų ruošoje (čia ne pomiegis, bet kažką rašyt reikia), mėgstu būti su draugais.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Oj ne, po mokyklos pėdinu namo, daugiau man nieko nereik, jei ir taip pusę dienos pramiegu :d
8. Jūsų zodiako ženklas: DVYNIAI ❤️❤️
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Nesilankau užsienyje :d
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Turiu du brolius, vienam lygtais 20, kitam 15 tuoj bus.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Turiu 3 mielus padarus, bet norėčiau gyvatės 🙄 . Turiu šunį ir dvi kates.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Dramos, siaubo ir kriminalai ❤️ Geriausių, kol kas, neturiu.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Nežinau žanro, tai tsg Chill tokios 
14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: EW KAS GALI MĖGTI PAMOKAS????????????????????? KAS ČIA PER KLAUSIMAS??
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Pabaigti 12 klasių ir dirbti MAXIMOJ 
16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu labai irzli, kartais erzinu žmones, nes nenustoju kalbėti :d. Šiaip esu bendraujanti, stengiuosi būti linksma ir pralinksminti kitus. Be to, esu žiauri savikritikė.
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Tuos, kurie nebijo pasijuokti, bet žino ribas.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Tų, kurie apsimeta vienais, bet yra kitokie. (Dviveidžiai ar kažkas panašaus), be to, nemėgstu "narcizų"
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: AMŽINAI MEDIKĖ ❤️ 
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Čia 15 klausimas, ne? 
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą)https://imgur.com/a/J9pxJ7j [WARNING: atrodau jauna dėl SC filterių. ČIA TIK FILTERIAI]

  • Patinka 8
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Uuu rawr ;) Aš irgi dvynys, gal sakau, susimetam? ;) jei rimčiau, graži panelytė. Sekmės 😘😘

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Christen!!!!! SAULELE!!! Kaip malonuuu, kad jau prisistatei! Didžiausios laimės, sėkmės ir meilės! ❤️ 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkaip atrodė, kad prie pc ekrano sėdi bahuras toks kaip Sky_Men 😂 malonu, sėkmės žaidime, jei iškils klausimų - kreipkis. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Diana, matau esi graži panelė, ir šiaip malonu susipažinti, jei reikės pagalbos visuomet kreipkis ❤️ 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 valandas(-ų), Antanas_Kazimieras rašė:

Uuu rawr ;) Aš irgi dvynys, gal sakau, susimetam? ;) jei rimčiau, graži panelytė. Sekmės 😘😘

Danke Danke ❤️ 

 

prieš 9 valandas(-ų), Gintare_Jaliele rašė:

Christen!!!!! SAULELE!!! Kaip malonuuu, kad jau prisistatei! Didžiausios laimės, sėkmės ir meilės! ❤️ 

DĖKUIIIII ❤️❤️ 

 

prieš 8 valandas(-ų), Danny_Winston rašė:

Kažkaip atrodė, kad prie pc ekrano sėdi bahuras toks kaip Sky_Men 😂 malonu, sėkmės žaidime, jei iškils klausimų - kreipkis. 

EE tas rimtas žinokis yra 

 

prieš 8 valandas(-ų), Destiny_Young rašė:

12 mete :DD sw

Be komentarų 

 

prieš 15 minutes(-čių), Jeremy_Soprano rašė:

Labas Diana, matau esi graži panelė, ir šiaip malonu susipažinti, jei reikės pagalbos visuomet kreipkis ❤️ 

Awww, dėkojuuu. Butinai ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu labas Milevič panike,sekmės tau čia. 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ble, būtum iš arčiau, tai jau dabar ant kelių sedėtum man ir teptum buderbrodus su šprotais, sw

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas Diana, tik dabar sužinojau, kad prisistatymą turi. :D

Gražus, toks viskas trupmai ir aiškiai, kad jokių klausymų nebūt, ypač "dirbti maximoj" patiko. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-08 at 12:25, Ignas_Drifter rašė:

Nu labas Milevič panike,sekmės tau čia. 

Dq, Ignasėli vienuolėli. Amen

 

On 2019-06-10 at 20:18, Edward_Harrell rašė:

ble, būtum iš arčiau, tai jau dabar ant kelių sedėtum man ir teptum buderbrodus su šprotais, sw

Sw Harrelli, daugiau nuomonės nėra o.o 

 

prieš 13 minutes(-čių), Delcas_Samp rašė:

Labas Diana, tik dabar sužinojau, kad prisistatymą turi. :D

Gražus, toks viskas trupmai ir aiškiai, kad jokių klausymų nebūt, ypač "dirbti maximoj" patiko. :D

Haaai, Delcaii! Dėkui už nuomonikę ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti. Tai kada į Klaipėda? Kadangi netoli vienas nuo kito gyvenam galėsim kartu dirbti maximoj, Klaipėdos ar Kretingos čia jau susitarsim vėliau 😏

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu susipažinti ! Linkiau tau sėkmės šiame projekte! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Saulius_Tuneris rašė:

Malonu susipažinti. Tai kada į Klaipėda? Kadangi netoli vienas nuo kito gyvenam galėsim kartu dirbti maximoj, Klaipėdos ar Kretingos čia jau susitarsim vėliau 😏

Kokioj dar Klaipėdoj..? Varom į Palangos maxę nk nežinau >.>

 

prieš 56 minutes(-čių), Arminas_Elegy rašė:

Malonu susipažinti ! Linkiau tau sėkmės šiame projekte! 

Dėkutiss!! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...