Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rico_Gonzales

Nuomonė - Rico_Gonzales

Rekomenduoti pranešimai

Nu dawai, kas pažįstat. Prajuokinkit mane :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, esi žmogus su kuriuo jau pažystami kurį laika, manau atsimeni dar kur susipažinom, Lf turbūt buvo pirmas projektas kur susipažinom, poto tu atradai las-ventura, aš jau čia taipogi buvau direktorius, ir paprašiai manęs pagalbos, tiek pinigine tiek visa kito, klausinėjai ir t.t.. Atsakiau viską padėjau, nes žinau jog draugo bėdoj nepaliksi... Esi Draugiškas, malonus, mėgstantis tvarka, bendraujantis, nu žodžiu baryga, taipat dainuot moki :3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal tavęs tiek daug ir nepažystu, bet kalbėjai TS, atrodei lyg normalus, draugiškas. Daug nepasakysiu, kaip Arminas, nu bet va tiek. :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Arminas_Elegy rašė:

Labas, esi žmogus su kuriuo jau pažystami kurį laika, manau atsimeni dar kur susipažinom, Lf turbūt buvo pirmas projektas kur susipažinom, poto tu atradai las-ventura, aš jau čia taipogi buvau direktorius, ir paprašiai manęs pagalbos, tiek pinigine tiek visa kito, klausinėjai ir t.t.. Atsakiau viską padėjau, nes žinau jog draugo bėdoj nepaliksi... Esi Draugiškas, malonus, mėgstantis tvarka, bendraujantis, nu žodžiu baryga, taipat dainuot moki :3

Dėkuj u´ž gražius žodžius bratki .

prieš 1 minutę, Augustas_Killeris rašė:

Gal tavęs tiek daug ir nepažystu, bet kalbėjai TS, atrodei lyg normalus, draugiškas. Daug nepasakysiu, kaip Arminas, nu bet va tiek. :D

Hahaha, dėkuj dėkuj :)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu teko.teko bendraut.Malonus esi priešiškas Pranams(Skaimenui),o šiaip bachūriukas draugiškas esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek laiko bendraujam tai esi toks biski oziukas :D ( nes man ppk parasei :D), o siaip esi ziauriai mldc ciuvakas, bendraujantis, stumiantis beleka, ir siaip bazaro ieskotojas :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu ka seni esi maladiec biciukas, galima paprikolint ir normaliai pakalbet, dainininkas, reki ant visu :D draugiskas su kaikuriais, o su kaikuriais vapse ne, tai tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-13 at 18:24, Mark_Notenberg rašė:

nu ka seni esi maladiec biciukas, galima paprikolint ir normaliai pakalbet, dainininkas, reki ant visu :D draugiskas su kaikuriais, o su kaikuriais vapse ne, tai tiek

HAHAH dėkui tau už nuomone :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką galiu pasakyt, kiek medikuose buvai tai naras belekoks. Bet šjp mažai bendravęs tai labai nuomonės nespėjau susidaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...