Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Ken_Brooks

Ant kiek potencialūs yra šie Lietuviai?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi nesenai atradau du lietuvius kurie mano manymu yra tikrai verti dėmesio ir todėl nusprendžiau pasidalinti su jumis ir padiskutuoti kokį potencialą muzikos industrijoje turi šie du lietuviai ? Asmeniškai mano manymu antroje jų dainoje jau pagerėjo kūrinio kokybė ir skamba žymiai geriau, kuri labiau patiko jums ?

 

Pirma daina - 

 

Antra daina - 

Trečia daina - 

 

Redaguota nario Ken_Brooks
[2019-08-12] Nauja daina
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesu ekspertas, bet mano kukli nuomonė:

1-a daina: Beatas tiksliai pataiko į mano skonį :D beeet užgožia vos ne visus dainos žodžius, nežinau gal to ir siekta čia, bet tokia pastabėlė, kad žodžių irgi reik dainoj :D šiaip viskas gerai

2- daina: Labai jau rami, visiškai ne mano skoniui, bet ta pati pastaba, mixinimui laiko nerasta :D

Overall: 1-a daina - 8/10 ; 2-a daina - 7/10

Puiki pradžia - pusė darbo :)

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-14 at 12:03, Pablito_Escobaras rašė:

Nesu ekspertas, bet mano kukli nuomonė:

1-a daina: Beatas tiksliai pataiko į mano skonį :D beeet užgožia vos ne visus dainos žodžius, nežinau gal to ir siekta čia, bet tokia pastabėlė, kad žodžių irgi reik dainoj :D šiaip viskas gerai

2- daina: Labai jau rami, visiškai ne mano skoniui, bet ta pati pastaba, mixinimui laiko nerasta :D

Overall: 1-a daina - 8/10 ; 2-a daina - 7/10

Puiki pradžia - pusė darbo :)

dėl pirmos dainos tai nežinau asmeniškai man visi žodžiai girdisi nebent jau labai subas galingas pas tave :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma daina baisiai sulipo, tačiau antra nelabai, tiek beatas tiek tie žodžiai .. o pirma tai visai nieko tokia, įmanoma klausytis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atvirai, vardai kaip Little L bei muziką kuri yra sukurta aplink narkus toli tokių naujokų nenuveš. 'Repas' puse šūdo, baisiai cliche žodynas ir stilius. Norint tokio stiliaus dainas kepti reikia daugiau nei dažniausiai girdėtų žodžių, nėra jokio hit dainose.

Produkcija basic, nieko blogo ir nieko gero bet pats repas viską gadina, kaip pavyzdys - pirmas vidosas - 0:35. Potencialas gal yra, jeigu turit noro ir laiko - why not? Darykit ką norit ir gal kažkas gero iš to ateis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-15 at 15:19, Mat_Himplin rašė:

Atvirai, vardai kaip Little L bei muziką kuri yra sukurta aplink narkus toli tokių naujokų nenuveš. 'Repas' puse šūdo, baisiai cliche žodynas ir stilius. Norint tokio stiliaus dainas kepti reikia daugiau nei dažniausiai girdėtų žodžių, nėra jokio hit dainose.

Produkcija basic, nieko blogo ir nieko gero bet pats repas viską gadina, kaip pavyzdys - pirmas vidosas - 0:35. Potencialas gal yra, jeigu turit noro ir laiko - why not? Darykit ką norit ir gal kažkas gero iš to ateis.

Na mano manymu kaip pradžiai tai jie turi gan dideli potenciala bus įdomu pažiūrėti kaip jiems seksis ateityje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pažįstu aš jį ta Little L, Luką kitaip. Žaidė kažkada jis čia kaip EPi direktorius buvau, freestylino dar kanale angliškai ofc, vnz man tai belekaip limpa jo tie gabalai, klausausi. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Abu stengiasi dėl kūrimo pažystu abu tikrai neblogai abu skiria laiko tikrai nenormaliai šitom dainom, Labiausiai patiko lean'as toks chill naktiniams pasivažinėjimams.
#JurbarkasCity

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

va potencialas ❤️

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...