Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Elygax_Speed

LV Policijos parašas

Rekomenduoti pranešimai

Blemba, visai nieko jei būtu spec.pajėgos būtu geriau ir kiečiau atrodę, tačiau gal dailininkas būsi? spalvas tai derini beleka :D Gražu žiūrėt!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Arminas_Elegy rašė:

Blemba, visai nieko jei būtu spec.pajėgos būtu geriau ir kiečiau atrodę, tačiau gal dailininkas būsi? spalvas tai derini beleka :D Gražu žiūrėt!

Juokingiausia tai, realybėje piešti man visiškai nesigauna :D 

O šeip tai, per PC jau tuo dalyku daug laiko užsiimu, seniau piešdavau už pinigus bet dabar tiesiog jau ilgą laiką neturiu laiko apsiimti užsakymais.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Belekai gerai atrodo, galėtum kokių ir man pašaudyti :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

geriau būtų suėję, jeigu ne tas stačiakampis, o tiesiog tekstukas su kuriuo buvo galima gražiau sužaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai galėtai pakurti visų darbų nes jau pasene

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuuu matosi, jog ne kažkoks randomas ir ne mėgėjas, daro tokius darbus. Aišku, tobulo niekada nebus ir apskritai, grafikos dizainas vienam bus labai gražus, o kitas to neįžvelgs. O man šis darbas labai patiko, galbūt jeigu turėtum daugiau laisvo laiko, tikrai būtų smagu pamatyti visų darbų gfx, nes kiek suprantu, čia jau tapo tavo Hobiu, o ne darbų. Todėl manau, jeigu nebeturėsi ką veikti, arba ką padaryti, galėtum drąsiai pamėginti ir turbūt aš vieną iš jų panaudosiu xDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...